Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
V Brně vyroste nové Centrum bydlení a designu Kaštanová
V Brně vyroste nové Centrum bydlení a designu Kaštanová

Brno. První Centrum svého druhu v České republice se pod prozaickým názvem Kaštanová otevře na začátku roku 2015 na stejnojmenné ulici v Brně-Brněnských Ivanovicích (v sousedství hypermarketu Makro). Centrum bude zaměřeno zejména na odbornou veřejnost, tedy na architekty, designéry a projektanty. Provoz centra Kaštanová, s celkovou investicí přes 120 milionů korun, bude zahájen v dubnu 2015.

Vizualizace Arch. David Šrom.

Jako majitel společnosti Keraservis, která denodenně komunikuje s architekty a projektanty, velmi intenzivně vnímám nezbytnost vzniku takového centra, které odborníkům usnadní jejich každodenní práci - poskytne jim ucelenou nabídku z oblasti bydlení a designu na jednom místě,” říká o projektu zástupce investora Ing. Radek Černý. Ten zároveň dodává, že hlavním benefitem centra má být synergické propojení nabídky všech nájemců. “Je to vlastně taková win-win strategie. Výhody to přinese všem stranám - nájemcům i zákazníkům,” dodává Ing. Černý.

Výstavba centra byla zahájena 9. června t.r. a nyní se usilovně pracuje na tom, aby vše bylo hotovo a připraveno k pronájmu do prosince 2014. Na patnácti tisících metrech čtverečních areálu vznikne přes čtyři tísíce metrů čtverečních pronajimatelných prodejních ploch, které představují  mimo jiné šestnáct samostatných showroomů. Kromě toho Centrum bydlení a designu nabídne téměř tisíc metrů čtverečních klimatizovaných kanceláří, devět jednacích a školících místností, skladové prostory i stylovou kavárnu, vhodnou pro obchodní jednání mezi čtyřma očima. Samozřejmostí je bezproblémové parkování a další služby Centra.

Kaštanová má strategickou polohu, leží v těsné blízkosti příjezdů z dálnic D1 i D2. To byl také jeden z hlavních důvodů, proč jsme se do tohoto areálu přestěhovali již na začátku roku 2013. Díky tomuto kroku jsme zaznamenali 70% nárůst v počtu zákazníků,” nemůže si vynachválit rozhodnutí přestěhovat se do areálu budoucího Centra David Veselý, jednatel společnosti Supellex. (Kromě Supellexu sídlí v současnosti na Kaštanové již například společnost Mapei či Deho).

Nedílnou součásti Kaštanové bude i Centrum hrubé výstavby s cca 15 subjekty, kteří klientovi přiblíží portfolio kvalitních značek pro kompletní hrubou výstavbu domu. To vše s garantovaným odborným poradenstvím jednotlivých značek.
Kaštanová, jako celek, pak nabídne svým zákazníkům (také z řad široké veřejnosti) kompletní průřez sortimentem pro vybavení interiérů a exteriérů domu. Bude se jednat zejména o koupelny, podlahoviny, kuchyně, krby, dveře, okna, wellness vybavení, stěrky a vertikální zahrady, osvětlení a světlovody, systémy inteligentních budov, klimatizace, garážová vrata, stavební chemie a v neposlední řadě také látky/tapety/dekorace a designový nábytek včetně doplňků.

Myslím, že nejen já, ale i moji kolegové z jiných kanceláří, ocení na Kaštanové zaměření vzorkoven vždy pouze na určitý produkt a následnou synergii mezi všemi nájemci v Centru,” říká Ing. Arch. David Šrom ze společnosti PROAM a zároveň dodává: “Také se mi líbí nekompromisní přístup investora ve výběru nájemců, kdy je evidentní, že mu prvoplánově nejde pouze o pronájem plochy, ale především o výběr kvalitního partnera pro dlouhodobou spolupráci a tedy i vytváří kvalitní předvýběr pro nás architekty a naše klienty”.
Autor: Tisková zpráva, 14.07.14 07:20
Návštěvnost: 6043 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.