Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Biodesky používané v alpských hotelech
Biodesky používané v alpských hotelech

Často používaným materiálem v rakouských hotelech a horských rezidencích jsou velkoplošné vrstvené desky tzv. biodesky, které jsou ceněné hlavně díky konstrukční i rozměrové stabilitě a také díky použití ušlechtilého řezaného dřeva na vrchní i spodní straně. Proto se biodesky používají na výrobu zakázkového nábytku, recepcí, kuchyní, dveří, schodišť, odkladů, atd.Aktuálním trendem v biodeskách je aplikace skutečně starého dřeva, které má svou jedinečnou patinu získanou po desítky let. Jedničkou v tomto směru je  výrobce značky ADMONTER, který se specializuje nejen na staré dřevo a také na dřevo s thermo úpravou.
Konstrukce 3-vrstvých desek jsou složeny z vrchní a spodní dřeviny z ušlechtilého materiálu (řezané dýhy v min. síle 4mm). Střední vrstva je dle požadavků na nosnost, či použití vyrobena ze stejné dřeviny, smrkových latí, nebo překližky. Na desky používané pro koupelny a exteriéry je použité vysoko-pevnostní lepidlo.

Řez biodeskou Admonter
Staré dřevo alpská prkna

Podpora: Od letošního roku je možné využít na českém i slovenském trhu osobní podpory po technické i praktické stránce při řešení konkrétního projektu. Výrobce využívá letité zkušenosti v oboru a také dlouhé spolupráce s předními českými truhláři a výrobci zakázkového nábytku. Pokud potřebujete podporu pro Váš projekt ohledně detailů řešení pro nábytkové, či truhlářské práce neváhejte a využijte jejich nabídky. Veškerá podpora je v rámci ČR i SR provozována zdarma.

Staré dřevo od červotoče
Staré dřevo olše šedá
Thermo úprava robinnia

Kontakty naleznete na stránkách výrobce:
 www.admonter.info  a  www.admonter.at
Zdroj: STIA Holzindustrie GmbH
Vložil: Tisková zpráva, 30.05.14 08:20
Návštěvnost: 5814 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.