Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pergola – skvost vaší zahrady
Pergola – skvost vaší zahrady

Dříve stínění terasy zajišťovaly pergoly zarostlé popínavými rostlinami. V dnešní době pergoly umožňují mnohem efektivnější využití svého poslání. Mohou být doplněny o pevnou nebo pohyblivou střechu a dokážou vytvořit z terasy ideální místo pro letní, ale i celoroční posezení. Estetická a funkční pergola dokáže doslova rozšířit užitnou plochu interiéru v letních měsících.Přizpůsobí se každému počasí…
Přímo ze slunné Itálie dorazily i do našich končin luxusní stínící pergoly výrobců jako je Corradi nebo Iata Italia. Většina modelů využívá jednoduchého konceptu, kdy se látková střecha skládá nebo svinuje ke zdi domu. Můžete si tak plnými doušky užívat slunečních paprsků a v případě deštivého počasí, nebo pocitu horka jednoduše střechu zatáhnete stisknutím tlačítka na ovladači. Nosná konstrukce i potahová látka je maximálně odolná proti dešti, kroupám, a v neposlední řadě větru o rychlosti až 45km/h.


Dřevo nebo hliník?
Jak už to bývá, každý materiál má své výhody, ale i nevýhody. Dřevěné pergoly nabízí vedle přírodního a ekologického materiálu masivní a estetický vzhled. Hliníkovým pergolám hraje do karet především minimální nutnost údržby, maximální statická odolnost a variabilní povrchová úprava (možnost použít kompletní nabídku škály RAL).

Vedle klasických materiálů lze pergoly na zakázku vyrobit například i z nerezu. Umíme pergolu dodat z jakéhokoliv použitelného kovu, či materiálu.

Luxusní pergoly jsou určeny pro milovníky designu, kteří se nespokojí s fádní konstrukcí přikrytou polykarbonátovými deskami. Italští výrobci kladou vysoký důraz i na sebemenší detail a nezaměnitelný styl. Prvotřídními materiály jasně překračují standardy. A co Vy? Umíte si představit letní dny a večery v přístřeší pergoly z naší nabídky?

Více informací najdete na stránkách www.t-shade.cz/pergoly

Zdroj: T-shade s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 19.03.14 14:10
Návštěvnost: 7771 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.