Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Chytré vchodové dveře s Schüco Door Control System
Chytré vchodové dveře s Schüco Door Control System
Plně automatizované a bezbariérové ovládání dveří u rodinných domů i "větších" objektů
Tři slova charakterizují modulární systém pro ovládání vchodových dveří Schüco Door Control System (dále DCS), a to bezpečnost, komfort a design. Přičemž významnou roli u systému sehrává variabilita při výběru i rozmístění dílčích komunikačních, kontrolních a bezpečnostních modulů, které jsou integrovatelné zcela dle potřeb uživatele. Díky tomu odpadají komplikace, které mohou nastat při vstupu/vycházení malých dětí či handicapovaných osob. Ovládací modul se jednoduše namontuje do uživatelsky pohodlné a bezpečné výšky. S Schüco DCS, který se nejčastěji instaluje přímo do dveřního profilu, zajistíte komfortní ovládání dveří jak u rodinných domů a menších objektů, tak u středních a velkých architektonických projektů. Pozornost si zaslouží i oblast designu, neboť systém je nositelem dvou významných ocenění iF product design award a red dot design award.

Moderní princip kontroly a ovládání dveří přináší obyvatelům rodinných domů i uživatelům dalších typů objektů vysoký stupeň zabezpečení. Upřednostňuje se zde personifikovaný vstup přes kódové klávesnice či čtečky otisků prstů a naopak potlačuje tradiční zamykání a odemykání klíči. Výrobce v oblasti kontroly oprávnění vstupu připravil variantu pro bytovou zástavbu (Standalone) a velké objekty (Online). Kromě již zmíněné čtečky otisků prstů (biometrické údaje) a klávesnice sem patří také čtečka čipových karet.

K uživatelskému komfortu přispívají i další volitelné moduly, kterými jsou reproduktor a mikrofon, video modul či senzor pohybu.  Každé dveře jsou tudíž individuálně opatřeny výkonným komunikačně řídicím systémem, který lze dále dovybavit o modul bodového LED osvětlení, domovní číslo s podsvícením a zvonek. Jednotlivé komunikační (komunikace s dveřmi), kontrolní (kontrola oprávnění vstupu) a bezpečnostní prvky (zabezpečení únikových dveří) se vybírají a na panelu umisťují individuálně dle typu objektu a přání uživatele.
Promyšlené ovládání a nenáročná montáž
Modulární zařízení DCS je vyjma komunikačního dveřního systému (interkomu) Schüco kompatibilní i s dalšími technologiemi. Mohou to být chytré telefony, IP sítě či dokonce sofistikované systémy automatizovaného řízení budov, dle mezinárodního standardu KNX, a to za účelem zjednodušení a sloučení všech prvků automatizace do jediného systému.
Samotná montáž není složitá, přispívá k tomu nejen modulární struktura, založená na jednoduchém „klip“ principu, ale i kódovaná kabeláž, předpřipravená k elektrické instalaci.

Jednotný i individuální design

Dílčí moduly jsou rozměrově (s variabilní délkou) i designem jednotně uzpůsobené pro skryté uchycení v DCS panelu. Všechny moduly mají jednotný čistý design kvalitně opracovaného černého skla. Celý panel je pak elegantně zapuštěn nejčastěji přímo do rámu dveří. Zdůrazněme ještě, že kontrolní a komunikační panel Schüco DCS je integrovatelný nejen do dveřního profilu, alternativně umožňuje instalaci na zeď či do panelu.

Komerční sektor
U rozsáhlejších objektů nemůžeme opomenout oblast zabezpečení únikové cesty. Jedná se především o zámkový přepínač (spínač na klíč), nouzové tlačítko a k tomu odpovídající bezpečnostní štítek. Zmiňované prvky nouzového východu splňují směrnice pro elektrické zamykací systémy dveří v únikových cestách.

Pro více informací navštivte http://www.schueco.cz nebo www.schueco.de/dcs, kde navíc najdete ilustrační videa.
Zdroj: Schüco CZ s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 11.03.14 07:10
Návštěvnost: 5529 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.