Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Novinky pro střešní krytiny
Novinky pro střešní krytiny

ZACHYTÁVAČ LEDU

I při mírném průběhu zimního období se nevyhneme padajícímu sněhu a ledu z našich střech. To každoročně napáchá mnoho škod na zdraví ale i majetku. PREFA proto představuje další prvek zvyšující bezpečnost střech – zachytávač ledu. Ten se hodí všude tam, kde hrozí pád ledu nebo ztvrdlého sněhu ze střešní plochy. Je tedy ideální nejenom do horských oblastí, ale také do městských aglomerací.

Zachytávač ledu je speciálně vyprofilovaný pro použití s osvědčeným tyčovým sněholamem. Jeho důmyslný tvar zabraňuje nechtěnému sklouznutí ze sněholamu a současně umožňuje efektivní zachytávání ledu, sunoucího se po střešní ploše. Lze vybírat ze všech standardních barev. Montáž lze provést i dodatečně. Cena 98,- Kč vč. dph za kus. Více informací na www.prefa.com.

NOVÁ BARVA SE ZÁRUKOU 40 LET


PREFA Aluminiumprodukte představuje pro rok 2014 novou standardní barvu v odstínu cihlově červená a v úpravě P.10. Díky dvojímu vypalování je zárukou tvárnosti, vyšší odolnosti vůči UV záření, dlouhodobě rozdílným teplotám i povětrnostním podmínkám. Barva si tak po dlouhá léta udrží stále stejný odstín, nepopraská a neoloupe se. Navíc neobsahuje žádné těžké kovy a výrobce na ni poskytuje 40letou záruku.

Nová cihlově červená P.10 je u střešních systémů PREFA k dostání jak v maloformátovém provedení (falcované tašky, falcované šindele, falcované šablony, panel FX.12), tak ve svitkovém provedení Prefalz s hladkou nebo stucco strukturou (reliéfní povrch připomínající fasádní štuk).

Komplexní systém PREFA nabízí ideální souhru střech, okapů, fasád a solární techniky. Navzdory extrémní lehkosti jsou jednotlivé prvky nerozbitné, rezuvzdorné a zajišťují tak tu nejdelší možnou životnost. Všechny informace týkající se záruky na materiály a barvy naleznete na www.prefa.com.
Zdroj: Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 28.02.14 09:05
Návštěvnost: 2308 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.