Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Inteligentní řízení osvětlení bez hranic
Inteligentní řízení osvětlení bez hranic
Zumtobel LUXMATE LITENET v budově IQ Ostrava
Komplex budov IQ Ostrava, to jsou špičkové kanceláře a vysoká úroveň zázemí, developerský projekt společnosti CTP s velkým významem pro město i celý region Severní Moravy. Ostrava a okolí se rychle stávají místem, které volí investoři z oblasti high-tech a služeb. IQ Ostrava nabízí prestižní adresu v centru města, které je srdcem dynamického regionu. Dvě moderní výškové budovy, deset a třináct nadzemních podlaží, propojené osmipodlažní budovou se zázemím, obsahují vše, co má mít moderní nadčasová kancelářská budova, včetně inteligentního řízení osvětlení.

Open space kancelářské prostory jsou připravené poskytnout nejvyšší standard nájemcům. Ke splnění rozdílných požadavků je navržena i osvětlovací soustava, podpořená řídícím systémem Luxmate společnosti Zumtobel. Prostory lze tedy dělit jak stavebně, tak i světelně a tím je zajištěna maximální flexibilita prakticky bez hranic.

Jak systém řízení osvětlení Luxmate využívá denní světlo k úsporám energie i o dalších funkcích použitých v komplexu IQ Ostrava získáte více informací ve článku, který je níže ke stažení.

> www.zumtobel.com/cz-cs/news_2013.html#IQ_Ostrava
Zdroj: Zumtobel Lighting
Vložil: Tisková zpráva, 25.06.13 09:00
Návštěvnost: 3508 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.