Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Prefa zateplené výlezové okno
Prefa zateplené výlezové okno

Nejenom klempíři a kominicí, ale i samotní investoři a majitelé objektů jistě ocení nový střešní prostup PREFA. Je jednoduše ovladatelný, prostorný, a svým designem neruší celkový pohled na střechu. Navíc šetří náklady na energii.

Snadnější otevírání pomocí pružinového ovládání zabraňuje nenadálému zabouchnutí okna a usnadňuje výstup prostupem o komfortní velikosti 650 x 1180 mm. Praktické jednoruční ovládání křídla, které se otevírá do strany, je ukotveno vlevo. Sériově montovaný izolační blok po celém obvodu křídla zabraňuje úniku tepla a prostupu chladu do interiéru. Izolační hodnoty skla jsou Ug = 1,1 W/m3K a rámu Uf = 1,3 W/m3K. Rám a křídlo jsou z tříkomorového profilu z PVC se zvýšenou odolností proti nárazu a s třídou protihlukové ochrany 3. Prostup se dodává v barvě bílá (zevnitř) a antracitová (zvenku). Použití zatepleného výlezového okna je možné pro střechy se sklonem od 12° do 60°. Prostup je dodáván včetně oplechování a lemování, přes které se integruje do střešní krytiny se stejnou povrchovou úpravou a barvou.
Zdroj: Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 11.05.13 21:15
Návštěvnost: 3171 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.