Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Nový sněholam Prefa
Nový sněholam Prefa

Mít dobře zabezpečenou střechu, to neznamená pouze vybrat vhodnou krytinu, ale také různé doplňky, bez kterých se v našich klimatických podmínkách neobejdeme. Právě končící zima pořádně prověřila střechu každého obydlí. Pokud množství sněhu poničilo samotnou krytinu nebo třeba zaparkované auto pod střechou, je třeba začít přemýšlet o instalaci vhodných sněhových zábran.


Lehký, ale přitom velmi pevný hliníkový držák tyčového sněholamu PREFA se hodí nejenom na novostavby, ale lze ho instalovat i dodatečně na již položené střešní krytiny. Profilované tyče z barevného, vysoce pevného legovaného hliníku se pak jednoduše vkládají do držáků a zajistí fixovacím posuvem. Odpadá tak jejich složité navlékání. V případě potřeby se dají jednotlivé tyče (dlouhé 3 metry) navzájem spojovat pomocí spojek. Dvoudílné držáky se upevňují na střešní plášť přes vnitřní závit a proti průniku atmosférických srážek jsou utěsněny tzv. O-kroužkem. Sněholamy se dodávají jako komplet buď v barvě přírodního hliníku, nebo ve všech standardních barvách pro maloformátové střešní systémy PREFA. Celková efektivní výška sněholamu je 205 mm.
Zdroj: Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 06.04.13 10:30
Návštěvnost: 3537 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.