Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Inovovaná falcovaná šablona s novou barvou
Inovovaná falcovaná šablona s novou barvou

Společnost PREFA technicky i opticky zdokonalila svou hliníkovou falcovanou šablonu. Tajemství úspěchu této tradiční maloformátové střešní krytiny spočívá v nadčasové eleganci, která ji předurčuje jak pro rekonstrukce historických budov, tak pro použití v moderní architektuře.

Falcovaná šablona PREFA s nově vytvarovanou špičkou, je nižší, a tak na střeše vytváří ještě elegantnější a více harmonický obraz než dříve. Nově vymodelovaná špička nabízí nejen optickou rafinovanost, ale také praktické výhody. Falcovanou šablonu je možné pokládat již od sklonu 22°, což napomůže především jednoduššímu používání v moderní architektuře. Kvalitativní kritéria „odolnost vichřicím“ a „nerozbitnost“ zůstávají i při tomto sklonu zachovány a PREFA je garantuje stejně jako u dalších produktů.

Falcovaná šablona PREFA je kromě odstínů barev podle RAL dostupná také v barvách P.10: tmavě hnědá P.10, antracitová P.10, tmavě červená P.10, světle šedá P.10 a nově také břidlicová P.10 a červenohnědá, cihlově červená, mechově zelená. Povrchová úprava P.10 zaručuje vyšší barevnou stálost a odolnost vůči vlivům počasí i UV záření. Navíc je na ni poskytována plná 40letá záruka.
ekonstrukce historických budov, tak pro použití v moderní architektuře.
Zdroj: Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 26.03.13 10:50
Návštěvnost: 3970 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.