Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ceresit představil na BAU 2013 novinky pro obklady i fasády
Ceresit představil na BAU 2013 novinky pro obklady i fasády

Na mnichovském veletrhu BAU prezentoval Ceresit své nejnovější inovace a nabídl i výhled na rok 2013. "Naše prezentace na BAU ukázala, že nadále pokračujeme v optimalizaci našeho sortimentu a v uvádění nových prémiových a inovačních výrobků.“, uvedl David Krčka, brand manager pro CZ/SK stavební chemie Ceresit v souvislosti s nabídkou expozice Ceresit na veletrhu BAU a dodal: " I v Mnichově bylo patrné, jak výrazně jsme v posledních dvou letech inovovali náš sortiment. U výrobků pro obklady a dlažby se těší velké pozornosti vysoce flexibilní univerzální lepidlo Ceresit CM 77 Ultraflex, významnou inovací je i nový epoxidový systém na lepení a spárování obkladů a dlažby Ceresit UltraPox, který bude v blízké době uveden i na český trh. Roli lídra v oblasti inovací potvrdila ostatně i anketa o nejoblíbenější výrobky a značky německých architektů Architect’s Darling za rok 2012, ve které získala značka Ceresit v kategorii „Lepidla a malty“ bronzovou cenu.“ Pozornost na expozici Ceresit v Mnichově poutaly i nové hybridní technologie pro obklady a dlažbu, které díky inovativní kombinaci pojiva usnadňují zpracování produktů stavební chemie Ceresit a současně produkují o 60% CO2 méně než portlandský cement. V oblasti fasádních systémů přibyly výrobky Ceresit Visage s designem dřeva, kamene a kovu, letošní novinkou je systém Ceresit Impactum, nabízející fasády s extrémní odolností proti nárazu a mechanickému namáhání.

Expozice Ceresit na letošním BAU byla zaměřena i na praktické předvádění jednotlivých novinek. Na velkém předváděcím pultu probíhaly ukázky práce s novým lepidlem CM 77 UltraFlex na bázi MS polymeru s patentovanou technologií FlexTec, určeným k lepení obkladů a dlažby na kritických podkladech, a novými produkty systému UltraPox - spárovacími hmotami a lepidly na bázi epoxidových pryskyřic. Šedé 2K epoxidové lepidlo a spárovací hmota vyniká snadnou zpracovatelností, vysokou chemickou odolnosti a je vhodné k lepení a spárování všech druhu keramických obkladů a dlažby. Hlavní pozornost všech návštěvníků však byla upřena na další dva produkty tohoto systému - bílou epoxidovou spárovací hmotu a lepidlo v jednom - CE 79 UltraPox Color. To je ideální k lepení a spárovaní dnes oblíbených skleněných mozaik, průhledných a průsvitných materiálů, jako je sklo, světlý přírodní kámen atp. Pomocí probarvovací pasty CE 80 UltraPox Mix lze velmi jednoduše získat 13 moderních a trendy barevných odstínů. 
Expozice Ceresit na Bau 2013: Na mnichovském veletrhu BAU prezentoval Ceresit své nejnovější inovace a nabídl i výhled na rok 2013. Expozice Ceresit na Bau 2013: Na mnichovském veletrhu BAU prezentoval Ceresit své nejnovější inovace a nabídl i výhled na rok 2013. Ceresit Impactum produkty: Vysoce odolný fasádní systém Ceresit Impactum odolává nárazu a mechanickému namáhání. Ceresit Impactum zkoušky odolnosti: Nový systém Ceresit Impactum zajišťuje více než 100 J odolnost proti nárazu a nabízí výrazné prodloužení životnosti celé fasády. Pohybovou energii 100 J lze přirovnat k fotbalovému míči letícímu rychlostí přes 90 km/h nebo tenisovému míči o rychlosti 250 km/h. Ceresit CM 77: Nové jednosložkové lepidlo CM 77 UltraFlex na bázi MS polymerů k lepení obkladů a dlažby z keramiky, skla, kamene a dalších materiálů na kritických podkladech vytváří trvale elastický spoj, je odolné proti chemikáliím, lze jej použít pro všechny druhy materiálů a vytvrzuje pomocí vzdušné vlhkosti. Ceresit UltraPox: Nové spárovací hmoty a lepidla na bázi epoxidových pryskyřic Ceresit UltraPox budou brzy uvedeny i na český trh. Ceresit UltraPox: Nové spárovací hmoty a lepidla na bázi epoxidových pryskyřic Ceresit UltraPox budou brzy uvedeny i na český trh.
Zdroj: Henkel ČR, spol. s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 11.03.13 09:30
Návštěvnost: 4285 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.