Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Notebook pro vítěze soutěže TONDACH Projekt 2006
Notebook pro vítěze soutěže TONDACH Projekt 2006

Novou soutěž pro studenty středních průmyslových škol stavebního zaměření a studenty vysokých škol stavebního zaměření, kteří jsou starší 16 let, připravila firma TONDACH Česká republika s.r.o. Do soutěže s názvem „TONDACH Projekt 2006 – Předveď se“ je možné se zapojit od 1. února 2006 do 30. června 2006. Vítěz soutěže získá notebook Compaq nc120 v hodnotě 40 tisíc korun.

Úkolem studentů je navrhnout projekt rodinného domu se šikmou střechou pokrytou střešní krytinou TONDACH. Druhým úkolem je pak tipnout, kolik studentů se soutěže celkem zúčastní. Svoje práce a tipy spolu s přihlašovacím formulářem mohou studenti zasílat označené heslem „Předveď se“ po celou dobu platnosti soutěže, a to na adresu organizátora: Ogilvy & Mather Morava, spol. s r.o., Hybešova 18, 602 00 Brno. Každý student se může této soutěže zúčastnit pouze jedenkrát. Podrobné informace o soutěži lze získat na www.tondach.cz/predvedse.
Autor: Tisková zpráva, 15.05.06 00:05
Návštěvnost: 6679 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.