Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Radost z posuvného střešního okna
Radost z posuvného střešního okna
Je to třešeň na dortu střešního bytu
"Velké posuvné střešní okno je třešeň na dortu našeho střešního loftu, mám z něj vážně radost" říká brit Andrew Storer žijící v Paříži, kde pracuje pro koncern LEGO. Mluví o řadě posuvného prosklení Solara PERSPEKTIV, které je určené speciálně pro střechy (od strmých po téměř ploché), tvoří vodotěsnou část střechy a zpravidla je osazené 3sklem s protislunečním či samočistícím vnějším sklem. Spolu s partnerkou rekonstruují jeden ze střešních bytů Paříže. Prostor chtěli výrazně prosvětlit a přes skleněnou podlahu přivést přirozené světlo i na původní dřevěné schodiště. Solara PERSPEKTIV jim navíc nabídl možnost udělat z bytu kabriolet a lehce odsunout prosklenou střechu do strany, proto se rozhodli pro vzdáleného českého dodavatele.

Společnost SOLARA s.r.o. je český výrobce střešního prosklení. Specializuje se na vývoj, výrobu a montáž střešních oken, ateliérových prosklení, střešních balkonů a výstupů. Jedinečným know-how firmy je výroba velkoplošných odsuvných střešních oken.

"Naše služby jsou komplexní: zjistíme situaci na stavbě, navrhneme konstrukci prosklení i optimální návaznost do stávajícího střešního pláště, prosklení vyrobíme, dodáme a namontujeme. Máme svůj design profilů, vyvíjíme a používáme nekomplikované ovládací systémy s vysokou užitnou hodnotou - pro kyvná, kyvně-výklopná i posuvná střešní okna.

Vyrábíme z prořezávaného masivu dřeva, které považujeme za perfektní materiál díky jeho estetické hodnotě (dřevo tradiční, zdravé, krásné), izolačním vlastnostem a vysokému modulu pružnosti. Dřevo nám také umožňuje vyrábět lichoběžníková, trojúhelníková, oblá či kruhová prosklení. Pečlivě dbáme na jeho zpracování i kvalitu - máme v rukou celý proces od výběru kmenů, přes jejich manipulaci, přírodní vysychání a dosušení, až ke zpracování v truhlárně. 

Tradiční výroba střešních oken

"Věřím, že se nám daří držet nastavený směr - být partnerem pro moderní střešní prosklení, prosklení nízkoprostupová, krásná a vyráběná zakázkově," říká Kateřina Ryšánková, která se stará o německy mluvící zákazníky. "Solara s.r.o. je tradiční výrobce dřevěných střešních oken. Řemeslná výroba v kulisách středně velké rodinné firmy nás baví, tvrdíme, že přináší trvalejší hodnotu. A navzdory tomu, kam většina stavebního sektoru směřuje, kolem sebe vidíme úspěšné firmy i živnostníky, kteří dělají věci na míru, z tradičních pravých materiálů a s osobním přístupem v komunikaci".
Mrg. Jakub Formánek
Solara s.r.o.
Zajímavé odkazy:
www.solara.cz/stresni-proskleni-perspektiv
www.solara.cz/celorocni-tepelny-komfort
www.solara.cz/proc-solara
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 02.07.12 07:00
Návštěvnost: 6570 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.