Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Rekonstrukce pardubické Machoňovy pasáže skončí v listopadu

Pardubice - Rekonstrukce památkově chráněné Machoňovy pasáže v centru Pardubic skončí v listopadu. Nezdrží ji ani spor s podnikatelem Milošem Holečkem, který zamezil stavební firmě přístup na staveniště přes svůj pozemek. ČTK to řekl Aleš Kopecký z Městského rozvojového fondu Pardubice, který je investorem oprav.
    "Předpokládám, že začátkem prosince by měla být stavba zkolaudovaná a pasáž začne normálně fungovat," uvedl Kopecký.
    Pasáž vznikla podle návrhu architekta Ladislava Machoně ve 20. letech minulého století. Rekonstrukce je rozdělena na dvě etapy. Měla stát přibližně 150 milionů korun bez DPH, podle Kopeckého cena nakonec zřejmě vzroste o zákonem povolené navýšení do 20 procent. V přízemí pasáže budou obchody, nahoře kanceláře. Nové křídlo nabídne byty a do suterénu pasáže se vrátí restaurace, která tam kdysi byla a později ji nahradil sklad civilní obrany.
    Společnost už jedná se zájemci o pronájem obchodních ploch. "Někteří se na nás obrátili přímo, nyní začínáme spolupracovat s realitní kanceláří a budeme společně hledat další nájemce komerčních prostor i bytů," řekl Kopecký.
Autor: ČTK, 31.05.12 19:55
Návštěvnost: 4944 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.