Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
URBANNATURE Cembrit Zenit - dalších 10 výrazných odstínů fasádních desek
URBANNATURE Cembrit Zenit - dalších 10 výrazných odstínů fasádních desek


Cembrit Zenit rozšiřuje barevný koncept fasádních desek URBANNATURE o dalších 10 výrazných odstínů. Celkem je tedy možno si vybrat z 59 odstínů fasádních desek, které splňují ty nejvyšší nároky na požadovanou kvalitu.  Mezi hlaví přednosti všech fasádních desek Cembrit URBANNATURE patří jejich:

•    vysoká životnost
•    celoroční montáž na jakýkoliv podklad
•    barvená rozmanitost s přírodním vzhledem
•    nenáročná údržba
•    nehořlavost
•    zdravotní nezávadnost
•    kreativita

Cembrit Zenit jsou do hmoty probarvené desky se zcela jednotným barevným povrchem. Jedinečná kombinace probarvené desky a 100% neprůhledného akrylového nátěru, zajišťuje probarvené desce hladký a homogenní povrch. Desky jsou k dostání v 10 základních odstínech, mezi kterými je v nabídce nejčernější z černých desek z řady URBANNATURE, a to odstín Erebus. Desky vynikají svojí vysokou pevností a nenáročnou údržbou.

Fasádní desky Cembrit Zenit jsou velice odolné vůči povětrnostním vlivům a tudíž odolné vůči plísním, řasám, vodním skvrnám a běžným nečistotám. Další výhodou do hmoty probarvených desek ve spojení s kompaktním nátěrem, je jejich schopnost minimalizovat případně vzniklé viditelné škrábance na povrchu desek.

Desky Cembrit Zenit jsou vhodné pro širokou oblast použití od velkých komerčních objektů až po fasády, štíty i podbití rodinných domů.
 
Barevné odstíny Cembrit Zenit
Odstíny barev Cembrit Zenit z řady URBANNATURE jsou inspirovány vesmírnými tělesy a pojmenovány dle známých planet. Výsledkem jsou přírodní barvy s působící výrazným dojmem.  


Zdroj: Cembrit a.s.
Vložil: Pavlína Drbálková, 07.05.12 09:00
Návštěvnost: 5221 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.