Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Tomáš Pilař : Naše soutěže

Srdečně Vám zveme na přednášku Tomáše Pilaře z architektonické kanceláře Kuba & Pilař architekti, který v zimním semestru 2011 vedl hostující ateliér na Fakultě umění a architektury na Technické univerzitě v Liberci. Ve své přednášce se Tomáš Pilař zaměří na především architektonické soutěže, v nichž sklízí úspěchy. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 19. dubna 2012 v 18:00 hodin v místnosti F12 na Husově ulici 75 v Liberci.Architektonická dvojice Ladislav Kuba a Tomáš Pilař se od roku 1996 účastnila řady architektonických soutěží, vítězství v soutěžích se stalo výchozím zdrojem zakázek kanceláře. Na počátku jejich spolupráce stojí drobná stavba kaple Panny Marie Královny v Jestřebí. Tato drobná stavba posunula náhled na novostavby církevních staveb a stala se velkou inspirací mnoha architektů.  O několik let později architekti rekonstruovali radnici v nedaleké Brtnici. V roce 2002 se jim knihovnou filosofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně podařilo zaujmout porotu Grand Prix obce architektů natolik, že získali ocenění téměř ve všech kategoriích.  Mezi jednu z jejich zatím posledních realizací patří obchodní dům Omega v Brně. Atelieru Kuba & Pilař se daří překročit i hranice jejich domovského regionu: obytný soubor Na Krutci v Praze, Fakultu chemicko-technologickou a Tělovýchovné zařízení univerzity v Pardubicích nebo Bytový dům Ostravská brána v Ostravě.
Zdroj: FUA TUL
Vložil: Tisková zpráva, 18.04.12 11:20
Návštěvnost: 5203 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související architekti
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.