Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Miloš Solař: Vila Tugendhat znovu obnovená

Na začátku března byla po dlouhotrvajících opravách znovu otevřena vila Tugendhat, slavná funkcionalistická vila a světová památka UNESCO. O osudech domu a průběhu jeho rekonstrukci bude hovořit architekt Miloš Solař z NPÚ, který se na obnově vily přímo podílel. Koná se 16. dubna 2012 v 18:00 hodin v Juditině síni Klubu Za starou Prahu, Mostecká 1, Praha 1. Vstupné dobrovolné.

Miloš Solař: Vila Tugendhat znovu obnovená

Ing.arch. Miloš Solař se narodil v roce 1964 v Praze. Po gymnasiu vystudoval FA ČVUT (1982-87). Absolvoval v ateliéru doc. Karla Kibice. Po škole (1987) nastoupil do tehdejšího Střediska státní památkové péče a ochrany přírody v Praze. V letech 1988-89 absolvoval roční základní vojenskou službu v Litoměřicích. Po návratu z vojny působil jako referent pro obnovu památek na Malé Straně. Od srpna 1998 pracuje v Ústředním pracovišti Národního památkového ústavu. Specializuje se na péči o historické sídelní celky a obnovu historické architektury. Vedle přímého odborného zájmu se snaží o mezioborou spolupráci a spolupráci s občanskými iniciativami. Je členem Klubu Za starou Prahu, ICOMOS, WTA, spolupracuje s památkovou sekcí UHS, se studiem AXIS při pořádání konferencí „Obnova památek“ a se společností STOP.

Zdroj: Jaroslav Navrátil / Klub Za starou Prahu
Vložil: Tisková zpráva, 10.04.12 12:05
Návštěvnost: 6147 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
Oprava, opravdu???? gfunk 18.09.12 11:44
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.