Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kreativní materiál pro architekty
Kreativní materiál pro architekty

Střecha a zvlášť šikmá střecha je pro většinu architektů nezajímavá součást stavby, kterou musí přetrpět. V mnoha případech projeví architekt svojí invenci  návrhem komplikovaných tvarů nebo vložením vikýřů, a návrhem barvy, ale moc neřeší typ a design krytiny samotné. Je to škoda, že na většině šikmých střech se objevují stále stejné (levné) betonové tašky nevalných vlastností, vzhledu i životnosti, když existují technicky dokonalé alternativy, které v oblasti designu – (vzhledu) nabízejí mnohem kreativnější přístupy a řešení.Ano, řeč je o lehkých ocelových taškách (ne o velkoformátových valcovaných krytinách!) s povrchovou úpravou s kamenným granulátem a nebo špičkovými matnými i lesklými laky.

V kvalitě zpracování, ale zejména v designové kreativitě je na špici mezi světovými výrobci česká firma Modern Roofing Systems se svými výrobky EVERTILE a EVERTILE COPPO nebo taškami EVERTECH G2 A EVERGLAZE. Technické řešení krytiny a také rozsáhlý systém doplňků a příslušenství umožňuje čisté, působivé a bezpečné řešení již od 10°sklonu.
Kdo není líný a seznámí se se všemi vlastnostmi těchto krytin, už nikdy nad nimi neohrne nos se slovy: “Nějaký plech ....” . Krytiny systému Evertile otevírají dveře krásným a ekonomickým řešením hlavně na rekonstrukcích a lehkých, případně velkorozponových konstrukcích.

Formátování tašek
Během montáže střechy je nutné část tašek zkracovat a upravovat pro různé detaily (např. nároží nebo úžlabí). Tašky je možní stříhat různými typy nůžek na plech. Nejvhodnější jsou nůžky pákové . Je možní použít i nůžky ruční nebo elektrické.Pákové nůžky, velkou i malou ohýbačku, kompresor, pistoli a turboschneider je možné u výrobce nebo u většiny prodejců zapůjčit nebo koupit. Použití montážního vybavení výrazně zrychluje a zkvalitnuje montáž.Krytina se příbíjí nerezovými hřeby přes spodní lem tašek do latí. Tašky se kladou od hřebene k okapu a je nutné zároveň s krytinou instalovat veškeré plánované doplňky a detaily. Nový typ hřebíků lze vyšroubovat a provést drobné úpravy a opravy. Šroubohřebíky jsou nerezové hřebíky, opatřené funkčním závitem a křížovou drážkou v hlavě. Je možné je přistřelit hřebíkovačem, ale v případě potřeby se dají vyšroubovat a připevněné prvky vyjmout nebo odstranit.Mnoho informací najdete na webu www.evertile.net . Naši technici vás rádi seznámí se všemi podrobnostmi, poradí, provedou proškolení. Stačí jediné....projevit zájem.
Budeme se těšit na spolupráci
Zdroj: Modern Roofing Systems a.s..
Vložil: Pavlína Drbálková, 27.10.11 10:10
Návštěvnost: 5890 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.