Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Cesta k úsporám s kalkulačním programem izolační rohože Klimafix
Cesta k úsporám s kalkulačním programem izolační rohože Klimafix

Lamelová rohož Klimafix je určena především pro izolaci vzduchotechnických potrubí. Spojuje v sobě všechny parametry lehké lamely Larock 40 ALS a navíc je vybavena samolepicí vrstvou, která s sebou nese následující výhody:
  • zvýšení produktivity práce téměř o třetinu
  • bezpečná, jednoduchá a spolehlivá montáž
  • méně položek a komponentů pro finální kompletaci
  • vlhkost nevniká k izolaci, ani k plechu
Odpověď na otázky časových a finančních úspor při jejím použití vám přinese kalkulační program Klimafix. Ocení jej zejména projektanti a realizační firmy. Jeho pomocí lze snadno porovnat celkové náklady dodávky, tj. cenu izolačního materiálu včetně montáže, při tradičním způsobu izolování lehkou lamelovou rohoží a při použití izolace Klimafix, která je po celé ploše opatřena samolepicí vrstvou s krycí snímací separační fólií.

Nedílnou součástí programu je videozáznam s ukázkou časové náročnosti obou výše uvedených způsobů izolace potrubí.

Kalkulátor porovnává celkové náklady a dobu montáže pro tři varianty izolace vzduchotechnického potrubí. Jedná se o tyto:
  • samolepicí lamelová rohož Klimafix
  • běžný lamelový pás + navařovací trny
  • běžný lamelový pás + samolepicí trny


A co všechno program umí?

  • kalkulované výsledky zobrazí v tabulce i v grafickém formátu včetně rozpisu jednotlivých nákladových položek a ceny v Kč/m² potrubí
  • parametry výpočtu lze upravovat podle vlastní potřeby s možností návratu k původním hodnotám
  • samozřejmostí je možnost tisku závěrečného protokolu, které lze použít jako přílohu technické zprávy nebo jako součást cenové nabídky na provedení zakázky
Významný pomocník pro konečné rozhodnutí o výběru izolace je k dispozici ke stažení pod odkazem Kalkulační program Klimafix (při otevírání souboru s kalkulátorem je zapotřebí povolit makra).

Systémy pro vytápění, ventilaci a klimatizaci budov (HVAC) se stále více uplatňují u novostaveb i rekonstrukcí veřejných objektů, ale také rodinných a bytových domů v nízkoenergetickém a dokonce i pasivním standardu. Významnou roli zde hrají zejména úspory energie díky rekuperaci tepla při vytápění, chlazení a větrání těchto staveb. A právě pro kruhové nebo pravoúhlé vzduchovody, které jsou součástí rekuperačních zařízení, je určena samolepicí izolační rohož Klimafix. Spočítejte si, kolik s ní ušetříte…
Zdroj: ROCKWOOL, a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 16.08.11 19:00
Návštěvnost: 6713 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.