Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Schüco představuje exkluzivní partnerský projekt Premium Partner
Schüco představuje exkluzivní partnerský projekt Premium Partner
Kompletní servis pro koncové zákazníky při poptávce hliníkových oken a dveří a podpora partnerů firmy Schüco
„Posílit povědomí o kvalitě hliníkových oken a dveří značky Schüco u privátních koncových zákazníků a nabídnout síť ověřených a spolehlivých prodejen je hlavním cílem našeho projektu Premium Partner,“ vysvětluje Petr Herynek, marketingový ředitel firmy Schüco International KG pro ČR. Premium Partner, koncept ověřený v zahraničí, představuje síť exkluzivních partnerských prodejen firmy Schüco, které zákazníkům z řad majitelů rodinných domků, bytů a bytových domů zajistí ucelený servis v  oblasti hliníkových oken a dveří. Partnerským firmám členství přinese marketingovou propagaci a z ní plynoucí podporu prodeje.

V současné době síť zahrnuje devět prémiových partnerů, kteří získali celoroční certifikát potvrzující členství. „Projekt jsme oficiálně odstartovali na konci července symbolickým odpalem na golfovém hřišti na Konopišti a společným jednáním s našimi partnery. Koncept je s velkým úspěchem realizován i v několika dalších zemích, a tak věříme, že bude minimálně stejně efektivní jako tomu je např. v Belgii, Holandsku, Švédsku, Lucembursku či Norsku,“ doplňuje Petr Herynek.

Jednotný design a podpora automatizace poptávek
Koncept bude zaštítěn společným logem Premium Partner, propagačními materiály i jednotnou venkovní signalizací partnerských prodejen. K ucelenosti projektu mají přispět také připravované webové stránky PremiumPartner.cz, které by měly být spuštěny v průběhu srpna. Kromě přehledu partnerů webové stránky nabídnou informace o hliníkových oknech a dveřích, o referenčních projektech či speciální aplikaci pro sběr a vyřizování poptávek. Zjednodušeně řečeno aplikace spočívá v poptávkovém formuláři, do kterého zákazník vyplní základní informace a požadavky. Ty systém automaticky zpracuje a vygeneruje geograficky nejbližšího partnera, který se zakázkou začne zabývat.

Propagace na internetu i v tisku
Projekt Premium Partner i téma hliníkových profilů Schüco obecně budou podpořeny kampaní na internetu i v časopisech o bydlení. „Do konce roku plánujeme posílit naše pozice na nejznámějších internetových vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz. V rámci tisku proběhne opakovaná inzerce ve vybraných časopisech o bydlení. Komunikaci podpoříme také prostřednictvím PR,“ dodává Petr Herynek. 

Roadshow a prezentace v showroomech
Chystají se i další formy propagace. V září po České republice proběhne informativní Roadshow, kdy speciální Schüco Demotruck bude objíždět sídla partnerských prodejen a odborné i široké veřejnosti budou zástupci firmy Schüco prezentovat inovativní Schüco produkty i obecné benefity hliníkových profilů. Do budoucna se firma Schüco chystá koncept podpořit prezentací v showroomech a vzorových místnostech přímo u partnerů.

Seznam aktuálních devíti členů projektu Schüco Premium Partner
AsAlu, Brex, DAFE-PLAST Jihlava, Dobler Metallbau., H.A. Technik, Jaroš CZ, Okno Holding, PFT a PROTON.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz.
Zdroj: Schüco International KG
Vložil: Tisková zpráva, 06.08.11 02:00
Návštěvnost: 6853 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.