Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Staví se úsporná dřevostavba z NOVATOPu na vlastní oči!
Staví se úsporná dřevostavba z NOVATOPu na vlastní oči!

Pro všechny zájemce o technologii NOVATOP, ale nejen pro ně, je připraven další DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ s možností zažít realizaci hrubé stavby domu na vlastní oči. Na místě můžete vidět, jak rychle a jednoduše vyrůstá masivní celodřevěná konstrukce domu na připravené základové desce. Stavbu domu bude provádět společnost 3AE s.r.o., která se zabývá návrhy staveb a jejich následnými realizacemi, zaměřuje se především na realizace nízkoenergetických a pasivních domů.

Kde?  Rožmitál pod Třemšínem
Kdy? 21. – 23. 6. 2011 bude probíhat výstavba 1. a 2. patra a 25. 6. 2011 můžete navštívit již hotovou hrubou stavbu domu.

Co uvidíte?
Realizaci konstrukce minimalistického dvoupatrového rodinného domu s plochou střechou.  Na základovou desku budou montovány obvodové stěnové komponenty NOVATOP SOLID tl. 84mm. Skladba stropu této stavby bude tvořena stropními trámy 120/280mm, osazenými do výřezů v konstrukci obvodových stěn, které budou zaklopeny deskami OSB4 P+D tl. 25mm. Konstrukce střechy bude z krokví 80/280, osazených na nosnou konstrukci.


-> více informací

Co nabízí NOVATOP?
Jedná se o ucelený systém panelů z vrstveného dřeva, který vám výrazně usnadní projekční přípravy i průběh realizací. NOVATOP vytváří masivní, bezpečnou a skutečně celodřevěnou konstrukci, kterou poskládáte jako stavebnici. Velkoformátové panely (až 12 x 2,95 m) se vyrábí v přesných formátech, s vybraným opracováním spojů, s otvory pro okna a dveře a s dalšími individuálními úpravami jako příprava tras pro rozvody či doplnění tepelné, zvukové nebo protipožární izolace. NOVATOP je jedinečný v tom, že umožňuje přímé využití pohledové kvality smrkového dřeva jako finálního řešení interiéru, protože odhalená nosná konstrukce může být zároveň vnitřním povrchem.  Všechny komponenty jsou plošně neprůvzdušné (vzduchotěsné), zásluhou těchto vlastností vytvoříte vzduchotěsnou obálku i bez foliových parozábran. Komponenty  NOVATOP lze použít i k výstavbě staveb se zvýšenými nároky na požární bezpečnost, je vhodný pro stavbu rodinných i bytových domů, administrativních budov, průmyslových hal, ale také pro rekonstrukce, přístavby, nástavby apod.  Vstupní materiály jsou certifikovány „Natureplus“. Pro opracování komponentů se používá nejmodernější CNC zařízení, které pracuje podle CAD dat, a celý výrobní proces je kontrolován digitálně. Vše se vyrábí v České republice, systém byl vyvinut a ověřen ve Švýcarsku.

www.novatop-system.cz
Zdroj: AGROP NOVA a. s.
Vložil: Tisková zpráva, 20.06.11 12:00
Návštěvnost: 8805 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.