Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
LIGHT WORKS s.r.o. picture
LIGHT WORKS s.r.o.
Vlastislavova 11, 140 00 Praha
mob: +420 737 400 632
e-mail:
web:

Společnost LIGHT WORKS se specializuje na designová svítidla katalánské značky Marset, dánské značky Lightyears a v neposlední řadě také na unikátní designová svítidla Delightfull z Portugalska.  Základem většiny našich projektů je architektonické osvětlení Delta Light, které doplňujeme dekorativními svítidly.

Pro naše zákazníky vyhledáváme svítidla s jedinečným designem a kvalitním zpracováním, která bychom si s radostí i my umístili domů. Máme dlouholeté zkušenosti s osvětlováním a rádi vám poskytneme komplexní servis při výběru vhodného svítidla a celkového návrhu osvětlení, tak aby splňovalo nejen estetické, ale i funkční požadavky. Individuální a vstřícný přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí.

Návštěvnost: 812 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.