Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Stavebně technické průzkumy MP 8.1 picture Stavebně technické průzkumy MP 8.1

Autor: Vojtěch Mencl
Nakladatelství: Informační centrum ČKAIT
Rok vydání: 2012
Formát: 44 stran, formát A5
Jazyk: česky
Běžná cena: 110 Kč
Naše cena: 105 Kč (bez 10 % DPH: 95.45 Kč)
  4.17 € (bez 10 % DPH: 3.79 €)

Ke zjištění technického stavu stavby jako celku a funkčních dílů stavby slouží stavebně technický průzkum stavby. Jeho cílem je získání a hodnocení informací na základě analýzy dokladů o stavbě, prohlídky stavby při použití objektivních zkušebních metod. Výsledným dokumentem je hodnocení stavby s důrazem na nosnou konstrukci stavby. Vzájemné sladění požadavků průzkumu a následného zhodnocení spolehlivosti nosné konstrukce je obsahem normy ČSN ISO 13822:2005 Zásady navrhování konstrukcí – Hodnocení existujících konstrukcí, a to v souladu s požadavky soustavy norem Eurokódů. Jde tedy o rozšíření rozsahu průzkumu na stavební nenosné funkční díly a upozornění na postupy kontroly a obnovy technologických zařízení staveb a technických zařízení budov. Pomůcka je rozdělena do sedmi kapitol, které popisují stavbu a její členění, druhy průzkumů území a staveb, metodiku stavebně technického průzkumu, etapy stavebně technického průzkumu a hodnocení staveb, podklady pro hodnocení staveb a funkčních dílů staveb a doporučení pro průzkumy jednotlivých typů staveb.

 
 
 
 
 
 

Vložil: Milan Domkář, 06.09.13
Návštěvnost: 20592 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.