Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Libor Teplý picture
Libor Teplý
Skřivanova 7, 602 00 Brno
mob: (+420) 603 534 922
e-mail:
web:

Možnost být fotografem chápu jako cestu k naplnění mého života. Umožňuje mi vnímat svět kolem sebe, přemýšlet o něm a – vyjadřovat se k němu. Fotografem v širším smyslu se proto snažím být po většinu svého času.

Vážím si kvalitní lidské práce a mám radost, když sám mohu pracovat s pocitem plné odpovědnosti za kvalitu vlastní práce. Je to i jeden z důvodů, proč pracuji s velkoformátovou kamerou a na klasický fotografický materiál. Umožňuje mi to totiž podřizovat výsledek práce co nejvíce vlastním představám.

Z šíře fotografického záběru jsem se soustředil pouze na fotografování výtvarného umění, architektury a přírody. Od uměleckých děl se učím způsobu vyjádření, architekturu využívám jako materializovaný odraz lidské společnosti a z přírody se snažím zachytit harmonii.

Publikace s mými fotografiemi lze zakoupit na www.fotep.cz
Reference
Související články
Návštěvnost: 1801 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.