Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
KLANC ARCHITEKTI picture
Eliášova 26/466, 160 00 Praha Bubeneč
tel: (+420) 777 100 811
e-mail:
web:
Klanc picture Tomáš Klanc
autorizovaný architekt
* 1975 - Praha

"ARCHITEKTURA S PŘÍBĚHEM…"

Naše domy poznáte na první pohled především pro jejich vlídnost. Základem pro příběh jejich architektury jsou dialog s klientem, nezaměnitelný vnější vzhled domu a funkčně promyšlený přesto útulný interiér.

Již více jak 13 let poskytujeme kompletní architektonické služby. Pro naše klienty se snažíme být průvodci a partnery od prvního návrhu až po dozor v průběhu realizace.

Specializujeme se na rezidenční projekty (rodinné domy, obytné interiéry, půdní vestavby a bytové domy), dále na interiéry restaurací, kanceláří, obchodů či na stavby provozoven. Navrhujeme stavby z moderních materiálů, vždy zohledňujeme konkrétní požadavky klienta s přihlédnutím k ekologickým a ekonomickým parametrům stavby. Máme také velké zkušenosti s rekonstrukcemi prvorepublikových domů.

Naše služby zahrnují:

1) Architektonické návrhy a projekty
Pro naše architektonické návrhy zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci ve všech stupních dle stavebního zákona. Dále zpracováváme prováděcí dokumentace a výkazy výměr, které jsou rozhodujícím podkladem pro racionální výběr dodavatele stavby a samotnou realizaci.

2) Návrhy interiérů
Naše interiéry jsou při projektování řešené koncepčně již od začátku celého procesu tak, že interiér je nedílnou součástí architektury celého domu a vytváří jeho nezaměnitelnou přidanou hodnotu.

3) Dozor - pomoc v průběhu realizace
Na našich stavbách provádíme autorský a technický dozor TDI, který pomáhá investorům v průběhu realizace postavit vyprojektovaný dům a orientovat se v nabídce dodavatelů.

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.