Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     

Burza práce


Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

PROJECT MANAGER/ARCHITEKT – Pro podporu prodeje fasádních a zateplovacích systémů
Chcete pracovat pro jednu z nejkvalitnějších značek na trhu v oblasti zateplení domů se zaměřením na kvalitní a kreativní ztvárnění fasád? Baví Vás komunikace s lidmi a rozvíjení obchodních vztahů? Máte alespoň 2 letou praxí v architektonickém/ projekčním studiu a řidičák sk. B? nabízíme: - zajímavou práci u stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - motivující finanční ohodnocení a firemní benefity- roční odměny v závislosti na dosaženém výsledku - mobil, notebook a osobní automobil Škoda Octavia i k soukromým účelům. - 25 dnů dovolené - částečně flexibilní pracovní dobu. www.sto.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Jiri Kudlic | j.kudlic@sto.com | 736509148
Vloženo: 19. 10. 2017 | 15:20

Czech Buildings - hledáme projektanta
Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme projektanta (tku) pozemních staveb. Požadujeme SŠ, znalost AutoCAD, AJ, stavební legislativu. Náplň práce - zaměřování staveb, dokumentace pro stavební povolení, prováděcí dokumentace. Ateliér Vršovice. Spolupráce na ŽL.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Lukáš Hanžl | lukas@czechbuildings.cz
Vloženo: 19. 10. 2017 | 14:24

HLEDÁME PROJEKTANTA
Do našeho menšího týmu hledáme nového kolegu/yni , architekta/ku či stavebního inženýra/ku pro spolupráci na všech fázích projektu. Náplň práce zahrnuje i návrhy interiérů, exteriérů, designových prvků, nábytku, tvorba 3D modelů a vizualizací.Ateliér v blízkosti metra Dejvická . Spolupráce na ŽL.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Rajniš | rajnis.lubos@outlook.cz | 602 322 711
Vloženo: 19. 10. 2017 | 14:06

Student/Studentka se znalostí programu Allplan, Praha 4
Projekční ateliér na Praze 4 přijmeme na 2-3 dny v týdnu studenta/studentku se znalostí programu Allplan na pozici Projektant-kreslič. Nabízíme dlouhodobou brigádu v malém neformálním kolektivu s možností prodloužení na HPP po dokončení studia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Ing. arch. Petr Kříž | petr.kriz@ak99.cz | 774308750
Vloženo: 19. 10. 2017 | 13:01

Asistentka na DPČ/DPP v projekčním ateliéru - Praha 4
Projekční ateliér na Praze 4 přijme na DPČ nebo DPP brigádnici, ideálně studentku VŠ nebo matku na RD, na pozici Asistentka. Jedná se o záskok za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Náplň práce: psaní obchodní korespondence, příprava podkladů pro účetní, komunikace s účetní, evidence došlých faktur a jejich platba, vydávání faktur, příprava personálních podkladů, občasná správa webových stránek, komunikace s úřady. Nabízíme: práci na 2-3 dny v týdnu (4-6 hodin denně). Plat: dohodou. Nástup v průběhu listopadu po zaučení.
Region: Praha
Kontakt: Ing. arch. Petr Kříž | petr.kriz@ak99.cz | 774308750
Vloženo: 19. 10. 2017 | 12:59

Architekti CCA, s.r.o hledá PROJEKTANTA
Pražská architektonická kancelář hledá projektanta do svého teamu. Očekáváme aktivní a odpovědný přístup. Náplň práce zhrnuje vypracování projektových dokumentací všech stupňů, koordinace profesí, komunikace s klienty. Ideálním je VŠ vzdělání obor stavební inženýr, praxe v oboru nutná, znalost práce v kreslících programech, znalost AJ výhodou, dobré komunikační dovednosti, konstruktivní přístup, samostatnost, odpovědnost. Nabízíme práci v zavedené společnosti, práci na zajímavých projektech, nové zkušenosti, mladý kolektiv, možnost spolupráce na IČO a flexibilní pracovní dobu. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio na náš e-mail.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Miroslav Capák | miroslav.capak@architekticca.cz | +420608443889
Vloženo: 19. 10. 2017 | 11:44

Architekti CCA, s.r.o hledá ARCHITEKTA
Pražská architektonická kancelář hledá nové kolegy do teamu. Hledáme zapálené architekty, absolventy i studenty posledních ročníků, pro které žádný projekt není méněcenný, naopak, jsou vděčni za každou novou zkušenost. Očekáváme odhodlání se učit, aktivní a odpovědný přístup. Náplň práce zahrnuje návrhy interiérů, exteriérů, designových prvků, nábytku, tvorba 3D modelů a vizualizací, příprava prezentací, spolupráce se subdodavateli, komunikace s klienty. Ideálním je VŠ vzdělání obor architektura, praxe v oboru vítána, dobré komunikační dovednosti, kreativita, samostatnost, odpovědnost. Nabízíme práci v zavedené společnosti, práci na zajímavých projektech, nové zkušenosti, mladý kolektiv, možnost spolupráce na IČO a flexibilní pracovní dobu. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio na náš e-mail.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Miroslav Capák | miroslav.capak@architekticca.cz | +420608443889
Vloženo: 19. 10. 2017 | 11:39

HLEDÁME ARCHITEKTA / INŽENÝRA
Do našeho menšího týmu hledáme nového kolegu architekta či stavebního inženýra pro spolupráci na všech fázích projektu. Naše práce na www.bizaarch.cz. Prosím pište na biza.architekt@gmail.com. Těšíme se na spolupráci!
Region: Praha
Kontakt: Jiří Bíza | biza.architekt@gmail.com | 777034431
Vloženo: 19. 10. 2017 | 11:20

Atelier Hoffman hledá pro spolupráci junior/senior architekta/architektku
Nabízíme: Dobré podmínky pro dlouhodobou spolupráci. Příjemné prostředí v plně vybaveném ateliéru. Kreativní tým a pohodu při práci. Rozvoj osobnosti, profesních znalostí a zkušeností. Práci na zajímavých dlouhodobých zakázkách v Praze a na dalších místech. Požadujeme: Kreativitu, zodpovědnost, spolehlivost, samostatné rozhodování. Zkušenosti s 3D modelováním, výbornou znalost AutoCad, Revit a dalších programů, zkušenost s tvorbou vizualizací a základy práce s grafickými programy. Zkušenost s vícestupňovým projektováním: administrativní a organizační řízení projektu, komunikace s úřady a specialisty. Dobré komunikativní schopnosti. Živnostenský list.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: ateliér Hoffman | atelier@atelierhoffman.eu | 725 888 848
Vloženo: 19. 10. 2017 | 11:03

ARCHITEKT_RETAIL
Jsi nadšený architekt s praxí se stavbou? Jednání s lidma tě nepřivádí do agónie? Chceš vidět svůj projekt růst a skutečně realizovat? My v REXY jsme odborníky na retail, návrhy a realizace nejen obchodů pro nové i stálé klienty. Staň se členem našeho týmu a bude tě čekat vedení projektů, ale neboj, dostane se ti dostatečného zaškolení. Spolupracujeme s největšími světovými značkami u nás i v zahraničí, takže znalost angličtiny je pro tebe významné plus. Najdi job, který tě bude bavit a přidej se k nám! Už teď se na tebe těšíme!! Více info here: https://sway.com/x1mixVLRGeWui1gg?ref=Link
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 19. 10. 2017 | 09:26

Architekt ... No-A?
Hledáme posilu Architekta pro dlouhodobou spolupráci. Děláme bydlení - návrhy, projekty a realizace rodinných domů a interiérů. Chceme se posunout k větším stavbám - bytovým domům a soutěžím. Hledáme proto posilu. Chcem aby se z naší posily do 5-ti let stal zdravě sebevědomý architekt, který rozumí lidem, stavařině a stavebnímu právu. A právě proto (nebo i přesto?) realizuje hezkou architekturu. Detaily zde https://www.no-a.eu/hledameposilu. Pokud chcete vědět víc, neváhejte se zeptat.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Rhinoceros, Artlantis
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Vlado Hrivňák | vladohrivnak@no-a.eu | +420774825624
Vloženo: 18. 10. 2017 | 21:36

P R O J E K T A N T / P R O J E K T A N T K A - A R C H I C A D
Netradiční projekční ateliér hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici projektanta pozemních staveb. Nabízíme krom velkého množství různorodých zakázek také pohodlnou pracovní židli, 2 počítačové obrazovky, kávovar se zrnkovou kávou a i pravidelné finanční odměny za práci. Požadujeme vysokoškolské vzdělání stavebního směru, znalost Archicadu a velkou chuť do práce. http://sollaron-architects.cz/
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. Hana Hrdinova | projekt@sollaron-architects.cz
Vloženo: 18. 10. 2017 | 21:24

ARCHITEKT / INŽENÝR pro Bordeaux Architekty
hledáme STUDENTA/ STUDENTKU do kanceláře v pražských Holešovicích PRO PRÁCI NA RŮZNÝCH PROJEKTECH. Požadujeme Magistra, Pravidelnost a AutoCad. Nabízíme Bordeaux benefity. Preferujeme osobní pohovor a Vaší prezentaci. Prosím kontakty níže, při nedostupnosti e-mailem.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Zdeněk Vávra | zdenek@bdxarch.com | 724 505 067
Vloženo: 18. 10. 2017 | 21:10

TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTU junior
BYDLEX s.r.o., jsme mladá rychle rostoucí česká společnost. Zastupujeme investory a developery v řízení různých fázích projektu, od přípravy až po jejich realizaci. Máme 15-ti leté know-how v efektivním řízení developerských projektů. Specializujeme se na přípravu a řízení projektů, value engineering, optimalizace projektu, cost management, výběrová řízení stavebních firem, supervize a technický dozor investora, atd.. Nabízíme zajímavou příležitost pro získání praxe a zkušeností v oboru přípravy, řízení a kontroly stavebních projektů od architektonického řešení až po realizaci. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce. Nabízíme: • Spolupráci na zajímavých projektech pro soukromé investory i developery • Různorodost práce a možnost samostatnosti • Získání know-how z 15-ti leté praxe • Možnost vzdělání a profesního růstu • Flexibilní pracovní dobu • Příjemné pracovní prostředí, kanceláře na Praze 2 • Dohodu o provedení práce / IČ • Motivační ohodnocení Očekáváme: • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a samostatnost • Obecný přehled ve stavebnictví, praxe vítána • Orientace v projektové dokumentaci • Dobrá znalost MS Office, Autocad výhodou • Schopnost rychle se učit novým věcem a dotahovat věci do konce V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis na email: bartos@bydlex.cz.
Region: Praha, 05420237
Kontakt: Vladimír Bartoš | bartos@bydlex.cz | 773053083
Vloženo: 18. 10. 2017 | 18:59

Hledáme architekta
Hledáme architekta či studenta vyššího ročníku architektury na spolupráci dlouhodobého charakteru od prosince 2017. Požadujeme spolehlivost a pokročilou práci v ArchiCADu. ŽL výhodou. Svá portfolia a CV zasílejte, prosím, na uvedený email.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Šmolík Architekti | arch.vaclav@seznam.cz | 775027805
Vloženo: 18. 10. 2017 | 16:26

hledáme architekta
Hledáme mladého architekta, případně studenta architektury na spolupráci cca do prosince. Při oboustranné schodě pravděpodobnost trvalejší spolupráce. Požadujeme inteligenci Znalost MicroStation nebo práce ve 3D výhodou.
Region: Praha
Kontakt: Štěpán Toman | stepan@ting.cz
Vloženo: 18. 10. 2017 | 14:46

Přijmeme absolventa architektury
Jsme architektonické studio s mezinárodním kolektivem. Naše práce je zejména zaměřená na realizaci staveb a jejich management. Nicméně se u nás setkáš také s projekty ve všech fázích. Hledáme absolventy architektonického oboru pro práci na plný úvazek. Nabízíme pracovní smlouvu, zajímavé finanční ohodnocení dle tvých zkušeností či moderní pracovní prostředí v nově zařízeních kancelářích v BC Rosmarin. V případě zájmu si zde http://aparchitects.eu/ můžeš najít další informace o našem ateliéru. Pokud tě tento inzerát zaujal, pošli portfolio a CV na a.palazzo@aparchitects.eu. Budeme se těšit osobní setkání.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Andrea Palazzo | a.palazzo@aparchitects.eu | +420 775894868
Vloženo: 18. 10. 2017 | 12:35

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB
Jsme architektonický a projekční ateliér Červený klobouk s.r.o. se sídlem v Praze na Vinohradech. Naší převládající činností jsou projekty administrativních a komerčních interiérů. Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici projektant pozemních staveb.

Náplň práce:
• tvorba částí nebo celých projektů stupeň DSP, DPS, DZS
• úzká spolupráce s jednotlivými profesemi, koordinace profesí
• spolupráce při realizaci, účast na kontrolních dnech stavby
• řízení projektů

Požadujeme:
• vzdělání v oboru pozemní stavby
• projektování v AutoCAD
• dobré komunikační a prezentační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Zkušenosti s interiéry a fit out projekty jsou vítány.

Nabízíme:
• samostatnou a tvůrčí práci
• příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
• práci v příjemném menším kolektivu

Termín nástupu, nástupní plat, pružná pracovní doba, benefity dohodou.

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s portfoliem či odkazem na portfolio.
Kontakt: Eva Kosíková | kosikova@cervenyklobouk.cz
Vloženo: 18. 10. 2017 | 11:33

práce na stavbě dřevostavby
Hledáme každé schopné ruce, které se nebojí pracovat. Jde o dostavbu dřevostaby v Bílovicích nad Svitavou (z Brna cca 10 min. vlakem) Práce dle schopností a síly: od pomocných prací, přes kopání přípojky až po odbornou práci se dřevem. Plat dle činnosti od 85/hod po 200/hod pro zkušenější řemeslníky. Zdarma exkurz do konstrukce dřevostavby ;) Pracovní doba dle možností. Kontakt: vasekzverina@seznam.cz 777 983 242 Ing.arch. Václav Zvěřina , http://vaclavzverina.blogspot.cz/
Region: Brno
Kontakt: Václav Zvěřina | vasekzverina@seznam.cz | 777983242
Vloženo: 18. 10. 2017 | 06:53

FreeArchitects hledají PROJEKTANTA
Rozšiřujeme tým a hledáme člověka na pozici PROJEKTANTA. Vaším úkolem bude zpracovávat všechny stupně projektové dokumentace, koordinovat specialisty, ale také spolupracovat při inženýringu a správních řízeních. Budete sledovat závazné normy, předpisy a zákony. Můžete vést tým a řídit více projektů zároveň. Požadujeme zejména znalost programu AutoCad, dále MS Office Excel, Word. Praxe v oboru výhodou. Nabízíme stabilní prostředí v rozvíjející se české firmě, fixní plat + bonusový systém odměn, zajištění odborného růstu a příjemné pracovní prostředí v týmu mladých otevřených lidí. Více informací zde: http://freearchitects.cz/cz/Kariera_25/Projektant_501 Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám své portfolio a CV na mail rejzkova@architects.cz a do předmětu napište „FA nabídka PROJEKTANT“. Těšíme se na Vás!
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Marie Rejžková | rejzkova@architects.cz
Vloženo: 17. 10. 2017 | 18:40

ARCHITEKT PRAHA
Hledáme mladého architekta pro spolupráci na různých projektech od studie až po realizaci v architektonickém atelieru www.maurarchitekti.cz. . V případě zájmu o práci v malém ateliéru v klidném prostředí na okraji Prahy (20 min z Masarykova nádraží) nám prosím pošlete mailem své portfolio.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Dušan Urbanczyk | urbanczyk@maurarchitekti.cz | 777116669
Vloženo: 17. 10. 2017 | 16:22

GRIDO atelier hledá teamové posily
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme architekty/ky ke spolupráci na různých pozicích - jak čerstvé absolventy tak i architekty s různou délkou praxe. Případně architektonicky přemýšlející stavaře! Architektura nás musí bavit! Práce na zajímavých a různorodých projektech. Stabilní zázemí, dlouhodobá zkušenost, dobrý kafe, občas výlet nebo sport. V případě zájmu prosíme zasílejte CV a portfolia na havelkova@grido.cz. Nástup možný ihned i během podzimu.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Eva Havelková | havelkova@grido.cz | 602117708
Vloženo: 17. 10. 2017 | 15:20

B A U M I s.r.o. LIBEREC, ČESKÁ LÍPA, TURNOV hledá stavební techniky a inženýry na několik pozic
Projektant TZB - junior Projektant TZB - senior Projektant pozemních staveb - junior Projektant pozemních staveb - senior Přípravař a rozpočtář stavebních zakázek Stavbyvedoucí - pozemní stavby Projekt manager - dodávka a montáž systémů TZB Asistentka projekční kanceláře Zpracovatel technických a energetických výpočtů Kreslič -. projektant - zakreslování staveb Vhodné pro studenty středních škol i VŠ, absolventy, jako brigáda nebo práce na plný úvazek. Máme vynikající produkt stavebnictví, dodáváme do celého světa. Přijďte si s námi popovídat, co bychom mohli tvořit spolu. Nadstandardní odměna podle výkonu a nasazení. Mladé nezkušené rádi zaučíme a ukážeme jim budoucí směr.
Region: celá ČR
Kontakt: Jiří Tokar | tokar@tekato.cz | 775707015
Vloženo: 17. 10. 2017 | 11:49

DESIGNER INTERIÉRŮ_STÁŽISTA
JSI NADŠENEC DO INTERIÉRŮ, CHCEŠ NAVRHOVAT A SVŮJ PROJEKT SI HNED REALIZOVAT? JSI KOLEGA, KTERÝ NEZKAZÍ ŽÁDNOU LEGRACI, ALE PŘITOM UMÍ VZÍT SVOJÍ PRÁCI POŘÁDNĚ ZA PAČESY? TAK TO JSI NÁŠ ČLOVĚK! VÍCE INFO NAJDEŠ ZDE: https://sway.com/9kXJL3hXE0y5PAC3
Region: Praha
Kontakt: Iva Čermáková | iva@rexy.cz
Vloženo: 17. 10. 2017 | 11:43

ZAMĚŘOVÁNÍ - krátkodobá brigáda
Hledám studenta pro pomoc se zaměřením objektu. Předpokládaný rozsah prací cca 3-4 celé dny během druhé poloviny října (konkrétní data dle dohody). Mzda 120,- Kč/h, výplata hned po práci. Spěchá!
Region: Praha
Kontakt: Kamil Valák | valak@seznam.cz | 777130116
Vloženo: 17. 10. 2017 | 11:29

Vizualizátor / 3D modelář
Dobrý den, do našeho ateliéru na pražských Hradčanech hledáme na dlouhodobou spolupráci vizualizátora (fotorealistické vizualizace) a 3D modeláře. Způsob spolupráce je možný na základě domluvy. Používaný SW není vyhraněný, nicméně Cinema 4D + Corona, nebo Rhinoceros + Vray je výhodou, stejně tak jako vlastní legální software. Budeme rádi za ukázky z Vašeho portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Cinema 4D, Corona, Rhinoceros, Vray
 živnostenský list
Kontakt: Dušan Uruba | dusan@havlicky.com | 777678625
Vloženo: 16. 10. 2017 | 18:21

Hledáme kolegu
Do našeho týmu hledáme samostatného architekta či VŠ studenta s tvůrčím duchem a ochotou učit se nové věci. Požadujeme vzdělání v oboru - pozemní stavby nebo architektura, praxe v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu a adekvátní finanční ohodnocení. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s motivačním dopisem na email archofficekocourek04@email.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Petr Kocourek | archofficekocourek04@email.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 16:20

Student/studentka pro přípravu stavby a tendru
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku pro přípravu stavby a tendru zajímavých bytových domů Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech , možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce Požadujeme: student 4.-5. ročníku , dobrá znalost Archicad, eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-development.cz | 227085085
Vloženo: 16. 10. 2017 | 15:04

Student/studentka z architektury/projektant/pozemní stavitelství
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku při projektování zajímavých bytových domů. Požadujeme: student 4.-5. ročníku, dobrá znalost Archicad eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-development.cz | 227085085
Vloženo: 16. 10. 2017 | 15:03

Asistentka na DPČ/DPP - Praha 4
Projekční ateliér na Praze 4 přijme na DPČ nebo DPP brigádnici, ideálně studentku VŠ, na pozici Asistentka. Jedná se o záskok za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Náplň práce: psaní obchodní korespondence, příprava podkladů pro účetní, komunikace s účetní, evidence došlých faktur a jejich platba, vydávání faktur, příprava personálních podkladů, občasná správa webových stránek. Nabízíme: práci na 2-3 dny v týdnu (4-6 hodin denně). Plat: dohodou. Nástup v průběhu listopadu po zaučení.
Region: Praha
Kontakt: Ing. arch. Petr Kříž | petr.kriz@ak99.cz | 774308750
Vloženo: 16. 10. 2017 | 10:46

Student/Studentka se znalostí programu Allplan, Praha 4
Do projekčního ateliéru na Praze 4 přijmeme na 2-3 dny v týdnu studenta/studentku se znalostí programu Allplan na pozici Projektant-kreslič. Nabízíme dlouhodobou brigádu v malém neformálním kolektivu s možností prodloužení na HPP po dokončení studia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Ing. arch. Petr Kříž | petr.kriz@ak99.cz | 774308750
Vloženo: 16. 10. 2017 | 10:42

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:33

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:32

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:31

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:30

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:30

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:28

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:27

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:26

Hledám začínajícího architekta/designera interiérů
Do své praxe hledám šikovného studenta nebo absolventa architekt/designer interiérů. Práce na návrzích i při realizaci. Časově flexibilní, práce z domu s pravidelnými schůzkami. ŽL nebo dohoda. Dobrá znalost programu Sketchup, PowerPoint.
Region: Praha
Kontakt: Iva Hájková | iva-hajkova@centrum.cz | 603866473
Vloženo: 13. 10. 2017 | 22:41

IPR PRAHA - VEDOUCÍ KANCELÁŘE VEŘEJNÉHO PROSTORU
NA ČEM BUDETE PRACOVAT? Ovlivňování rozvoje veřejných prostranství v Praze. Vedení týmu Kanceláře veřejného prostoru. Komunikace napříč IPR Praha, s městskými organizacemi, veřejností, neziskovým sektorem a vedením města. Strategie, metodiky a projekty veřejných prostranství ve všech měřítcích. CO HLEDÁME? Iniciativní, kreativní a soudobý přístup k tvorbě veřejných prostranství. Odborné a tvůrčí schopnosti. Organizační a komunikační schopnosti. Zkušenosti s vedením týmu. Vysokoškolské vzdělání v oboru architektury, urbanismu anebo krajinářské architektury, praxe minimálně 5 let. Autorizace ČKA výhodou. CO NEBÍZÍME? Tvořivá práce architekta a prostor pro vlastní iniciativu. Vedení mladého a motivovaného kolektivu. Atraktivní pracovní prostředí. Práce na plný úvazek - platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, + osobní příplatek a příplatek za vedení. 5 týdnů dovolené, 3 plně hrazené sickdays, stravenky, služební počítač a telefon. K ŽÁDOSTI JE NUTNÉ PŘILOŽIT: Strukturovaný životopis. Portfolio architektonické praxe. Motivační dopis s nastíněním Vaší představy o dalším rozvoji KVP. KONTAKT: Vše zasílejte emailem do 27. 10. 2017. Při velikosti nad 5MB, prosím, zasílejte datovou službou na kucerovav@ipr.praha.eu. Podrobnějši info k pracovnímu místu Vám poskytne doc. Ing. arch. Pavla Melková, Ph.D., ředitelka Sekce detailu města (+420 602 251 428). WEB: https://www.jobs.cz/rpd/1235742275/?rps=233
Region: Praha
Kontakt: Vladimír Fialka | fialka@ipr.praha.eu | +420702203332
Vloženo: 13. 10. 2017 | 11:40

Asistentka na DPČ/DPP - Praha 4
Projekční ateliér na Praze 4 přijme na DPČ nebo DPP brigádnici, ideálně studentku VŠ, na pozici Asistentka. Náplň práce: psaní obchodní korespondence, příprava podkladů pro účetní, komunikace s účetní, evidence došlých faktur a jejich platba, vydávání faktur, příprava personálních podkladů, občasná správa webových stránek. Nabízíme: práci na 2-3 dny v týdnu (4-6 hodin denně). Plat: dohodou. Nástup v průběhu listopadu po zaučení.
Region: Praha
Kontakt: Mgr. Denisa Křížová | kzkgroup@kzkgroup.cz | 774308750
Vloženo: 13. 10. 2017 | 11:18

STAVEBNÍ PROJEKTANT/KA - pracovní nabídka
Stabilní firma působící ve stavebnictví a specializující se na lidovou architekturu hledá do svého týmu stavebního projektanta/ projektantku. Požadujeme: středoškolské/ vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru. min. 1 rok praxe na pozici projektant/ pomocný projektant pozemních staveb znalost prostředí AutoCAD, případně jiného grafického programu pro tvoru dokumentace analytické myšlení a schopnost řešení technických detailů stavby orientaci ve stavebních materiálech uživatelskou znalost Microsoft Office řidičský průkaz sk. B Nabízíme: motivující platové ohodnocení, základní mzda od 25.000Kč bonusy dle schopností a za úspěch projektu možnost osobního i profesního růstu prostředí mladého kolektivu zajímavé projekty s prostorem pro vlastní kreativitu Očekáváme: samostatnost, zodpovědnost a pečlivý přístup k práci komunikace s klienty smysl pro lidovou architekturu vysoké pracovní nasazení loajální osobnost Kancelář ve Žďáře nad Sázavou Kontakt: novakova@tradicnichalupy.cz, nebo na 731 15 24 98
Region: Žďárské vrchy
Kontakt: Marcela Nováková | novakova@tradicnichalupy.cz | 731 152 498
Vloženo: 13. 10. 2017 | 10:47

KANCELÁŘ A SPOLUPRÁCE
Nabízím pracovní místo s možnou spoluprácí v Praze 7 - Bubnech. Máme sdílený ateliér kousek o Řezáčova náměstí (Liberálu) kde se nám právě uvolnilo jedno místo a s koncem roku i druhé. Chtěli bychom toho využít abychom našli současně někoho kdo by měl zájem o vlastní pracovní místo mimo stůl ve vlastním obýváku a současně by vypomohl s našimi zakázkami. Ideálně práce v Archicadu, cca 10 hodin týdně, možnost zapůjčení Macbooku s monitorem. Cena za místo včetně všech poplatků apod. 3000 Kč měsíčně, v případě spolupráce možná dohoda... Atelier je s vestavěným patrem v parteru bytového domu se dvěmi prosklenými výlohami. Další informace po mailu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Ondřej | bmxam@centrum.cz | +420605427893
Vloženo: 12. 10. 2017 | 18:41

Stavbyvedoucí Praha a okolí
Hledáme stavbyvedoucího s praxí na dobu určitou s prodloužením smlouvy po zapracování na dobu neurčitou, telefon, notebook, auto. Stavby pasivních domů Praha a okolí.
Kontakt: Jiří Loukota | realizacedomu@realizacedomu.cz | 721 834 626
Vloženo: 12. 10. 2017 | 16:23

Projektant/ka elektro Plzeň
Do zavedené projekční kanceláře ProjektyDomu přijmeme projektanta/ku elektro. Specializujeme se na pasivní a nízkoenergetické domy. Praxe a zájem o obor pasivních staveb výhodou, nikoliv podmínkou. Požadujeme znalost AutoCAD. Více informací při osobním pohovoru. Své životopisy posílejte na mail projektydomu@projektydomu.cz.
Kontakt: Ing.arch.Lubomír Korčák | projektydomu@projektydomu.cz | 606 307 000
Vloženo: 12. 10. 2017 | 16:21

Architekt - junior
Do našeho týmu hledáme samostatného mladého architekta či VŠ studenta s tvůrčím duchem a ochotou učit se nové věci. Požadujeme vzdělání v oboru - pozemní stavby nebo architektura, praxe v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, Adobe Photoshop), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:31

Architekt
Do našeho týmu hledáme kreativního a samostatného architekta s dobrými stavebně-technickými znalostmi. Požadujeme VŠ vzdělání - obor pozemní stavby nebo architektura a praxi v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:30

Projektant - stavař
Hledáme samostatného stavebního inženýra. Požadujeme VŠ vzdělání a praxi v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:29

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 12. 10. 2017 | 10:09

U.K. based company is looking for help on residential projects
A small U.K. based company is looking for help on residential projects. The position is suitable for a student or a newly graduate. It's a part-time position, to begin with. Good level of English is a must as projects are based in the U.K. Projects are mostly technical in nature so a good understanding of construction would be helpful. Necessary support will be provided to ease into U.K. construction methods and regulations. Autocad is a must. Knowledge of Sketchup and Photoshop would be good but not essential. The office is located in Beroun. The position offers flexible working hours. Please send CVs and work examples to imrerg@yahoo.com. Contact: Imre Erguvanli
Region: Beroun
Požadujeme: znalost ACAD
 znalost angličtiny
Kontakt: Imre Erguvanli | IMRERG@YAHOO.COM | 7515913065
Vloženo: 11. 10. 2017 | 20:22

Architektonický atelier hledá do svého týmu stavebního inženýra
Hledáme spolupracovníky pro práci na různorodých projektech. Vedení projektu, koordinace a inženýrská činnost, zpracování PD všech stupňů. Požadujeme VŠ vzdělání, praxi, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC – AutoCad, MS Word, Excel. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Možnost i externí spolupráce.
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 14:55

Architektonická dílna Nuance hledá do svého týmu architekta
Hledáme talentované spolupracovníky pro pozici junior architekt a senior architekt. Požadujeme praxi, samostatnost, spolehlivost. Dále znalost AutoCad, Adobe software, 3d software. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Těšíme se na spolupráci!
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 14:54

ateliér SENAA hledá architekta
Hledáme kolegu/kolegyni jako posilu do našeho týmu. Nabízíme samostatnou, kreativní a zodpovědnou práci na zajímavých zakázkách od studie až po realizaci. Požadujeme absolvované VŠ vzdělání v oboru architektura/pozemní stavitelství, výbornou znalost AutoCadu a také dalších 3d programů (nejlépe SketchUp + V-Ray případně jiné). Jedná se o práci na plný úvazek. Nástup je možný ihned nebo dle domluvy. Pošlete nám prosím nejdříve elektronicky své portfolio a životopis ve formátu pdf. My Vás následně pozveme na osobní pohovor, kde se dozvíte více podrobností.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: www.senaa.cz | info@senaa.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 14:15

Projektant pozemních staveb
Projekční kancelář raz23 s.r.o. přijme do svého kolektivu stavebního inženýra na pozici samostatného projektanta. Požadujeme: znalost práce v AutoCADu, schopnost pracovat v kolektivu, samostatnost a invenci. Nabízíme: Nabízíme: práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu, odpovídající ohodnocení. V případě zájmu prosím zašlete životopis.
Region: Praha
Kontakt: Milan Pytloun | info@raz23.cz | 777343903
Vloženo: 11. 10. 2017 | 13:28

Projektový specialista
Hledáme nadějného mladého architekta či mladou architektku s obchodním myšlením, jejímž úkolem bude komunikace s architekty, projektanty a investory, především technické poradenství v projektových dokumentacích a na stavbách. Náplň práce: - péče a rozvoj spolupráce v rámci portfolia architektů, projektantů, investorů a hledání nových akvizic - dobrá znalost produktů společnosti (fasády, omítky, zateplovací systémy, lité potěry, atd.) - technická podpora architektům a projektantům za využití materiálů Baumit - odborná komunikace s developery - dlouhodobá spolupráce na jednotlivých projektech až do fáze realizace Hledáme: - architekta s intuicí, aktivním přístupem a obchodním myšlením - příjemné a komunikativní vystupování - schopného manažera milujícího výzvy a ochotného se učit novým věcem - vysokoškolské architektonické vzdělání - praxe v oboru alespoň 3 roky (architektura, projekce, design, realizace) - samostatnost Nabízíme: - samostatnou práci ve svěřeném regionu - zajímavé finanční ohodnocení - příjemný pracovní kolektiv - zázemí předního výrobce materiálů ve stavebnictví - služební vozidlo, telefon i k soukromým účelům - mnoho zajímavých firemních benefitů
Region: Praha, 48038296
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Lenka Urbanová | hr@baumit.cz | 724957389
Vloženo: 11. 10. 2017 | 12:46

Architektonický atelier Vocet Architect shání architekta
Do architektonického ateliéru sháníme studenta architekta. Sháníme studenta od 3. ročníku bakalářského studia výše. Práce na projektech od studie až po projekt pro stavební povolení. Možnost sáhnout si na studii, projekt, vizualizace i realizaci. Praxe není podmínkou. Atelier v krásných prostorech na Praze 1. Máme zakázky po celé republice. Posílejte svá CV a portfolia do emailu prosím. Práce na živnostenský list
Region: Praha, Trutnov
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 živnostenský list
Kontakt: Ing.arch.Jaroslav Voceďálek | info@vocet.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 10:31

Doučování
Dobrý den, hledám doučování programu ArchiCad a Artlantis. U doučování, preferuji osobní kontakt.
Region: Brno
Kontakt: Marek Peterka | marek.peterka@seznam.cz
Vloženo: 10. 10. 2017 | 17:31

Junior Architekt - Praha
Dobrý den, hledáme pečlivého kolegu na přípravu projektové dokumentace v AutoCadu a patřičných vizualizací výrobních hal, komunikativní znalost angličtiny výhodou, nástup ihned. Pokud budete mít zájem prosím pošlete své CV na můj e-mail: svecova@takenaka.cz, 602 518 320 děkuji uvítá vás příjemný pracovní kolektiv a zajímavé projekty
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny
Kontakt: Pavlína Švecová | svecova@takenaka.cz | 602518320
Vloženo: 10. 10. 2017 | 17:27

PROJEKTANT / PROJEKTANTKA

Architektonická kancelář Křivka s.r.o. nabízí pozici samostatného projektanta pozemních staveb.

Náplň práce:

 • projektové práce a inženýrské činnosti
 • samostatné vedení menších projektů a týmu specialistů
 • zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až dokumentaci stavby
 • komplexní spoluúčast na zadaném projektu
 • komunikace s klientem, řešení detailů

Kvalifikace:

 • VŠ vzdělání stavebního zaměření
 • praxe není podmínkou
 • znalost práce v programu CAD

Nabízíme:

 • odpovídající platové ohodnocení
 • příjemný pracovní kolektiv firmy s 20letou tradicí
 • nástup možný ihned
 • flexibilní pracovní doba
 • místo pracoviště: Praha 9

V případě zájmu nás kontaktujte:

Svůj životopis nám zašlete na adresu info@arch-krivka.cz a do předmětu e-mailu napište Projektant“.


Region: Praha
Kontakt: Radek Dědina | info@arch-krivka.cz | 211 155 190
Vloženo: 10. 10. 2017 | 15:43

Hledáme studenta architektury
Architektonické studio WARCH (www.facebook.cz/warchitekti/) hledá na výpomoc studenta architektury (magisterské studium). Jednalo by se o částečný úvazek (2-3 dny v týdnu) pro výpomoc na projektech RD, rekonstrukcí a interiérů. Znalost AutoCAD, Adobe, Sketch up. Praxe vítána!V případě zájmu pošlete své portfolio na: weissova@warch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Pavlína | weissova@warch.cz
Vloženo: 10. 10. 2017 | 14:22

Designer interiérů
Společnost Ambience Design (www.ambiencedesign.cz) hledá do svého týmu designéra interiérů/asistenta. Náplň práce: tvorba dispozičních řešení, návrhy interiérů, tvorba 3D náhledů, příprava prezentací, komunikace s obchodními partnery, komunikace s klientem, prezentace návrhů. Požadujeme: znalost práce v programech Rhinoceros, MS Office, znalost AJ, dobré komunikační dovednosti, kreativitu, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B., samozřejmostí je zájem o obor a ochota učit se novým věcem. Nabízíme: práci na zajímavých projektech, příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení, benefity. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio na email: wiesnerova@ambiencedesign.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Zuzana Wiesnerová | wiesnerova@ambiencedesign.cz | 739698743
Vloženo: 09. 10. 2017 | 17:47

architektonicko-stavební firma hledá studenta projektanta
Firma Baticom shání šikovného, spolehlivého studenta/studentku VŠ (stavební / architektury) pro projektování. Kancelář firmy sídlí v centru Prahy (www.baticom.cz). Životopisy zasílejte na jana.kohoutova@baticom.cz. Požadujeme znalost anglického jazyka (+ francouzština výhodou), schopnost rýsovat v autocadu, uživatelsky word, excel.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Jana Kohoutová | jana.kohoutova@baticom.cz | 720 586 399
Vloženo: 09. 10. 2017 | 16:46

hledáme posilu do naší architektonické kanceláře v Praze
Karlínské architektonické studio hledá projektanta/tku - architekta/tku. Náplň práce: zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až k projektu realizace stavby, samostatné řízení realizace, komunikace s úřady a specialisty. Požadujeme: znalost programu Autodesk Auto CAD Architecture, Revit výhodou. Schopnost samostatně hledat technická řešení Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, různorodou praxi. Možnost externí spolupráce nebo trvalého pracovního poměru - dle dohody. Může být i vzdálená spolupráce s pravidelným setkáváním, pokud se na Vás budeme moci stoprocentně spolehnout, také práce z domova. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s motivačním dopisem na email archofficekocourek04@email.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: MgA Petr Kocourek | archofficekocourek04@email.cz
Vloženo: 09. 10. 2017 | 13:29

HLEDÁME STAVAŘE/STAVAŘKU.
Ateliér Maura s.r.o. v Brně hledá stavební inženýrku/ra a architektku/ta se zájmem o obor a s praxí. Požadujeme: nadšení, znalost PC programů (Microstation vítán, 3d modelování požadováno), schopnost samostatně pracovat a komunikovat se specialisty. Nabízíme různorodou práci na všech stupních dokumentace staveb a odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zašlete svoje stručné cv a portfolio na adresu: vesela@maura.cz nebo se ozvěte telefonicky 541228068
Region: Brno
Kontakt: Petra Bartošová | info@maura.cz | 541228068
Vloženo: 09. 10. 2017 | 11:36

Vedoucí projektant s min. 5 letou praxí
Projekční kancelář DrawCon s.r.o., součást Vermehrt.ag hledá projektanta s víceletou praxí Požadujeme: • VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura • znalost práce v programu ArchiCAD výhodou • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email: tomas.rose@drawcon.cz
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, znalost němčiny
Kontakt: Tomas Rose | tomas.rose@drawcon.cz
Vloženo: 09. 10. 2017 | 10:20

Hledáme projektanty
Ateliér SOA hledá kolegu na pozici stavební inženýra/ka pro práci na stavebních projektech i interiérech. Nabízíme práci v teamu, oceníme kreativitu, technickou zdatnost, produktivitu a schopnost samostatného jednání. Znalost stavební dokumentace a praxe výhodou. V případě zájmu zašlete prosím e-mailem svůj profesní životopis. Vice o nás a naší práci na: www.s-o-a.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Stefan Sulek | stefans@s-o-a.cz | +420774322109
Vloženo: 09. 10. 2017 | 09:50

UNIVERSÁLNÍ AGENT
Do malého akčního týmu hledáme člověka, který rád komunikuje s lidmi, je schopen si organizovat vlastní práci, rád se pohybuje po městě a učí se nové věci. Nabízíme práci se širokým záběrem od stavařiny po právo, s přesahem do různých dalších oborů, (např. zdravotnictví). Požadujeme SŠ, nebo VŠ vzdělání stavebního směru, znalost práce v Autocadu. Profil naší činnosti najdete na www.rekolaudace.cz.
Region: Praha
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Vít Polák | polak@tynska.cz | 777 745 770
Vloženo: 09. 10. 2017 | 09:42

Stáž pro studenty
Architektonický ateliér PŠENČÍK SEMANČÍK ARCHITEKTI hledá na výpomoc kreativního studenta posledního ročníku fakulty architektury. Nabízíme tvůrčí práci na zajímavých projektech, příjemný kolektiv i flexibilní pracovní dobu.
Region: Brno
Kontakt: Ondřej Pšenčík | ondrej.psencik@gmail.com
Vloženo: 09. 10. 2017 | 09:41

Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb
Do týmu pro naši sesterskou společnost EBM Construct, s.r.o. hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici rozpočtář - přípravář – asistent přípraváře staveb. Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb Popis pracovní činnosti: tvorba rozpočtů stavebních prací a dodávek vyhotovení harmonogramu postupu prací kontrola nákladů v průběhu realizace prací příprava podkladů a zpracování výsledků výběrového řízení subdodavatelů tavebních prací příprava a kontrola fakturace, tvorba zjišťovacích protokolů rozdělování zakázek na jednotlivé dílčí celky příprava návrhů smluv pro subdodavatele kontrola nákladů v průběhu realizace prací Požadujeme: SŠ stavebního směru (VŠ - výhodou) praxe v oboru minimálně 2 roky na pozici přípraváře znalost prostředí MS Office (Excel), AutoCad, Outlook, znalost rozpočtového programu výhodou orientace ve výkresové dokumentaci a terminologii samostatnost, odbornost, spolehlivost, zodpovědnost řidičský průkaz sk. B výhodou Nabízíme: zázemí a stabilitu skupiny EBM Group možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct, s.r.o. a být aktivní součástí rychle se rozvíjející společnosti možnost kariérního i profesního růstu odpovídající platové ohodnocení zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu, účast na lukrativních zakázkách příjemné a moderní pracovní prostředí blízko centra Prahy přátelský kolektiv v rámci EBM Group mobilní telefon, PC, možnost užívání služebního vozu mimopracovní firemní akce (bowling, večírky, prodloužené víkendy) možnost spolupráce na ŽL Datum nástupu je ihned. Adresa pracoviště je Praha 5, kontaktní osoba Petr Kozubík, pkozubik@ebmconstruct.cz. Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do přihlášky k výběrovému řízení dává odesilatel souhlas společnosti EBM Construct s.r.o. k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu jednoho roku od jejich zaslání.
Region: Praha
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 09. 10. 2017 | 07:35

EBM-Expert přijme nové pracovníky
Renomovaná projekční a architektonická kancelář EBM - Expert Building Management, s.r.o. přijme do svého kolektivu nové kolegy. Nabízíme zázemí velké a stabilní společnosti podílející se na zpracování největších a nejvýznamnějších zakázek v oboru se zaměřením na využití aktuálních trendů a nových technologií BIM; zaměření na Revit, spolupráce se zahraničními architekty na mezinárodních projektech; moderní a inspirativní pracovní prostředí v nové kancelářské budově na Smíchově; dynamický a přátelský kolektiv a motivující ohodnocení odpovídající vykonávané práci. Flexibilní pracovní doba, týden dovolené nad rámec běžných zvyklostí, k dispozici mobilní telefon, služební vůz, podpora při sebevzdělávání a profesním i osobním rozvoji, účast na firemních mimopracovních akcích a aktivitách. Nabízené pozice – BIM specialista, architekt, hlavní inženýr projektu, samostatný projektant.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 09. 10. 2017 | 07:35

Projektant pozemních staveb
Atelier AMTB, s.r.o. v Olomouci hledá do svého kolektivu šikovného projektanta pozemních staveb se SŠ nebo VŠ vzděláním stavebního směru. Náplní práce bude vyhotovení různých stupňů projektové dokumentace a její koordinace. Nástup možný ihned. Znalost Nemetschek Allplan výhodou. www.amtb.cz
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Ing. arch. Alice Michálková | michalkova@amtb.cz | +420 604 550 795
Vloženo: 07. 10. 2017 | 19:03

K4 Pražská kancelář
Pražská kancelář hledá nové kolegy. Hledáme hlavy a ruce, které jsou ochotny se podílet na rozdílných projektech od naprosto nezáživných (designové toalety) až po velmi zajímavé (nový objekt pro výzkum). Očekáváme odhodlání se učit a zapojit se do týmu. Nabízíme dobré ohodnocení a pružný kolektiv. Pokud máte zájem a domníváte se, že je tato nabídka ta správná pro Vás ozvěte se nám
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Filip Hačkajlo | hackajlo@k4.cz | 773550866
Vloženo: 06. 10. 2017 | 14:50

Architekt – návrhy interiérů
Společnost Linstram (www.linstram.cz) hledá do svého týmu kreativního architekta s praxí v oblasti návrhu interiérů. Linstram patří již více než 25 let mezi nejvýznamnější interiérové společnosti na trhu. Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací komerčních interiérů od poradenství, přes architektonický design až po kompletní vybavení. Náplň práce: tvorba spaceplanů, návrhy interiérů, spolupráce při tvorbě 3D modelů a vizualizací, příprava prezentací, spolupráce s obchodním a realizačním oddělením, komunikace s klientem, prezentace návrhů. Požadujeme: VŠ vzdělání architektonického směru, praxe v oboru, znalost práce v programech ArchiCAD, MS Office, Photoshop, znalost AJ, dobré komunikační dovednosti, kreativitu, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: zaměstnání v silné a stabilní společnosti, práci na zajímavých projektech, pravidelná školení, odpovídající platové ohodnocení, benefity. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio na e-mail petra.gletova@linstram.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Petra Gletová | petra.gletova@linstram.cz
Vloženo: 06. 10. 2017 | 12:54

Projektant
Náplň práce: * zpracovávání zákaznické a výrobní dokumentace modulových koupelen * projekční činnost Požadavky: * VŠ nebo SŠ stavebního nebo technického směru * praxe min. 3 roky * AutoCAD, TZB * mírně či středně pokročilá znalost NJ nebo AJ * přesnost, důraz na detail a funkčnost * pečlivost, důslednost, schopnost soustavné soustředěné práce Nabízíme: Práci na hlavní pracovní poměr Dobré platové podmínky: nástupní plat 25 – 40 tis.(dle vzdělání či praxe) Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele Příspěvek zaměstnavatele – Karta na sportovní aktivity: MultiSport Benefit Možnost rozšíření znalostí NJ v rámci firemních kurzů Možnost rozšíření znalostí v projektování v BIM, REVIT Pracoviště: Praha 10 - Malešice Nástup možný ihned nebo dohodou. Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lišková | liskova@hbscz.cz | 725817880
Vloženo: 06. 10. 2017 | 11:17

Nabídka spolupráce
Studio Archide Cz s.r.o. hledá pro svoji pražskou pobočku nové spolupracovníky- studenty, hotové architekty nebo stavební inženýry. Potřebujeme aby jste v ideálním případě znali Bricscad 17 nebo ekvivalentní verzi Autocadu, domluvili se písemně a verbálně anglicky nebo německy a měli ideálně nějakou praxi v oboru (jak projektování, tak i na stavbě, neplatí pro studenty- brigádníky). Nabízíme možnost trvalé nebo úkolové spolupráce na různých stavebních zakázkách. Po domluvě je možná spolupráce na dálku bez nutnosti fyzické přítomnosti v Praze, bude záležet na konkrétní dohodě mezi námi a potřebami zakázky. Kontakt pro zájemce o interview : info@archide.cz, nebo tel. 777217195, 605136106 Region: celá ČR Požadujeme: znalost Bricscad nebo Autodesk AutoCAD Kontakt: Jan Rauš | info@archide.cz | 777217195
Region: celá ČR
Kontakt: Jan Rauš | info@archide.cz | 777217195
Vloženo: 06. 10. 2017 | 09:57

PLACENÁ STÁŽ PRO STUDENTY
Přijmeme do ateliéru v Praze – Dejvicích na stáž studenty posledního nebo předposledního ročníku architektury. Požadujeme znalost práce v programech AutoCAD, 3dsMax, SketchUp, Adobe Photoshop. CV a portfolio zasílejte emailem, vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.
Kontakt: PXP ARCHITEKTI | info@pxpgroup.cz
Vloženo: 05. 10. 2017 | 15:33

IBA - inspire, create, deliver
Architektonický atelier Ian Bryan Architects hledá mladého architekta a stavebního inženýra. Nabízíme spolupráci v přátelském týmu na zajímavých projektech širokého rozsahu pro mezinárodní klientelu. Férové ohodnocení, bonusy, nadstandardní dovolená. V případě zájmu zasílejte své CV a portfolio na: krizova@ibarch.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Klára Křížová | krizova@ibarch.cz
Vloženo: 05. 10. 2017 | 15:20

UP hledá PROJEKTANTA
Do našeho týmu hledáme schopného projektanta pozemních staveb. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství, ideálně praxi v projekci, vynikající znalost AutoCAD. Náplň práce bude zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS). Hledáme všestranného projektanta, který je schopen hledat technická řešení. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech a adekvátní platové ohodnocení. CV a portfolio zasílejte na e-mail info@up-i.cz .
Region: Brno
Kontakt: Tomáš Valeský | info@up-i.cz | 773450100
Vloženo: 05. 10. 2017 | 13:58

Architekt - interiery - brigada
Nabízím spolupráci při studiu či na ŽL při návrzích a realizacích interiérů. Nutná znalost AutoCAD, ŘP, angličtina. Práce zahrnuje komunikaci s klienty, zajištění realizací se subdodavateli, výkresové dokumentace, autorský dozor, idelaně i vizualizace - možnost práce v PaletteCAD. Jedná se o zkrácený úvazek dle domluvy, max.20hod týdně.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Šustrová Ivana | ivana@designist.cz | 603484257
Vloženo: 05. 10. 2017 | 11:50

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 05. 10. 2017 | 11:23

Asistentka na DPČ/DPP
Projekční ateliér na Praze 4 přijme na DPČ nebo DPP brigádnici, ideálně studentku VŠ, na pozici Asistentka. Náplň práce: psaní obchodní korespondence, příprava podkladů pro účetní, komunikace s účetní, evidence došlých faktur a jejich platba, vydávání faktur, příprava personálních podkladů, občasná správa webových stránek. Nabízíme: práci na 2-3 dny v týdnu (4-6 hodin denně). Plat: dohodou Nástup v průběhu listopadu po zaučení.
Region: Praha
Kontakt: Mgr. Denisa Křížová | kzkgroup@kzkgroup.cz | 774308750
Vloženo: 05. 10. 2017 | 10:42

PROJEKTANT STAVAŘ
Projektová kancelář sídlící v centru Prahy hledá pro doplnění svého týmu spolupracovníka PROJEKTANTA STAVAŘE. Náplň práce: - zpracování všech stupňů projektové dokumentace - komunikace s architektem a projektanty profesních částí - koordinace projektových prací - návštěvy staveb v rámci autorských dozorů Kvalifikační předpoklady: - absolvent ČVUT, obor pozemní stavby a architektura, případně student posledního ročníku - výborná znalost kreslení v Autocadu (Revit výhodou) - aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B - komunikativnost, schopnost začlenění do kolektivu 12 dalších kolegů Nabízíme: - pestrá práce na zajímavých zakázkách včetně „pasivní staveb“ - příjemné pracovní prostředí v samém centru Prahy - přátelský kolektiv - pravidelné teambuildingy - zajímavé platové ohodnocení - systém aktivního vzdělávání Kontakt: Pavel Hrdina / hrdina@staryapartner.cz / 724 246 944
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Hrdina | hrdina@staryapartner.cz | 724246944
Vloženo: 05. 10. 2017 | 08:12

ARCHITEKT
Jsme architektonický a projekční ateliér Červený klobouk s.r.o. se sídlem v Praze na Vinohradech. Naší převládající činností jsou projekty administrativních a komerčních interiérů. Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici architekt. Tato pozice je vhodná i pro absolventa..

Náplň práce:
Hlavní náplní činnosti je práce na dokumentaci z hlediska architektonického a interiérového řešení a to od malých obchodních jednotek až po velké administrativní celky.
• architektonický návrh interiéru (dispoziční řešení, výtvarné řešení)
• spolupráce na projektech od studie až do stupně DPS
• příprava pro vizualizace
• návrh atypických mobiliářových prvků
• spolupráce při realizaci
• komunikace s klienty

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání v oboru (Architektura, Pozemní stavby a architektura)
• projektování v AutoCAD a Sketch Up
• dobré komunikační a prezentační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
• ochotu učit se novému
Zkušenosti s interiéry a fit out projekty jsou vítány.

Nabízíme:
• samostatnou a tvůrčí práci
• příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
• práci v příjemném menším kolektivu

Termín nástupu, nástupní plat, pružná pracovní doba, benefity dohodou.

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s portfoliem či odkazem na portfolio.

Kontakt: Eva Kosíková | kosikova@cervenyklobouk.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 21:34

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB
Jsme architektonický a projekční ateliér Červený klobouk s.r.o. se sídlem v Praze na Vinohradech. Naší převládající činností jsou projekty administrativních a komerčních interiérů. Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici projektant pozemních staveb. Tato pozice je vhodná i pro absolventa.

Náplň práce:
Hlavní náplní práce je spolupráce na stavební projektové dokumentaci a to od malých obchodních jednotek až po velké administrativní celky.
• tvorba částí nebo celých projektů stupeň DSP, DPS, DZS
• úzká spolupráce s jednotlivými profesemi, koordinace profesí
• spolupráce při realizaci, účast na kontrolních dnech stavby
• řízení projektů

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání v oboru (Architektura, Pozemní stavby a architektura)
• projektování v AutoCAD
• dobré komunikační a prezentační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Zkušenosti s interiéry a fit out projekty jsou vítány.

Nabízíme:
• samostatnou a tvůrčí práci
• příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
• práci v příjemném menším kolektivu

Termín nástupu, nástupní plat, pružná pracovní doba, benefity dohodou.

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s portfoliem či odkazem na portfolio.
Kontakt: Eva Kosíková | kosikova@cervenyklobouk.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 21:15

Architekt - junior
Do našeho týmu hledáme samostatného mladého architekta či VŠ studenta s tvůrčím duchem a ochotou učit se nové věci. Požadujeme vzdělání v oboru - pozemní stavby nebo architektura, praxe v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, Adobe Photoshop), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 16:50

Architekt
Do našeho týmu hledáme kreativního a samostatného architekta s dobrými stavebně-technickými znalostmi. Požadujeme VŠ vzdělání - obor pozemní stavby nebo architektura a praxi v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 16:49

Projektant - stavař
Hledáme samostatného stavebního inženýra. Požadujeme VŠ vzdělání a praxi v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 16:48

Architekt/Projektant na pozici HIP
Společnost Lost Arch hledá do mladého přátelského týmu v centru města nového člena pro práci na pozici HIP. Nabízíme kreativní práci na zajímavých zakázkách občanských staveb. Nástup je možný ihned. Požadujeme: VŠ, min.5 let praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, Živnostenský list. V případě zájmu posílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Valášková | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 16:19

Hledáme Architekta do projektového týmu - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz
Kontakt: Ing. Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | 777591981
Vloženo: 04. 10. 2017 | 13:47

Junior Architekt
Atelier Qarta Architektura s.r.o. se sídlem v Praze hledá pomoc do svého týmu na pozici junior architekt, který by převážně pracoval v programu Archicad. Nabízíme pracovní prostředí v mladém kolektivu s možností profesního růstu a práci na zajímavých zakázkách. Svá portfolia prosím zasílejte na jelinkova@qarta.cz
Region: Praha, Vyberte prosím stát
Požadujeme: znalost Archicad
Kontakt: Lucie Jelínková | jelinkova@qarta.cz | 226200150
Vloženo: 04. 10. 2017 | 10:59

ARCHITEKT/KA - INTERIÉRY
Společnost zabývající se navrhováním a realizací zahrad, interiérů a drobných staveb hledá architekta, příp. studenta architektury pro zpracování návrhů a vizualizací. Nabízíme flexibilní prac. dobu, pracoviště Psáry - Dolní Jirčany. V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis a portfolio.
Region: Praha, Praha- západ
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD, Sketchup
 řidičský průkaz
Kontakt: Mgr. Marie Vanková | info@akirfas.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 08:01

architekt/ka Pardubice
Ateliér Med Pavlík architekti s.r.o.(www.mparchitekti.cz) se sídlem v Pardubicích hledá do svého týmu architekta(ku) nejen s výtvarným, ale také technickým citem. Nabízíme svěží pracovní prostředí v mladém kolektivu s možností profesního růstu a práci na zajímavých zakázkách. Požadujeme entuziazmus a pečlivost. Svá portfolia prosím zasílejte na atelier@mparchitekti.cz.
Kontakt: Tomáš Med | atelier@mparchitekti.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 22:54

Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb
Do týmu pro naši sesterskou společnost EBM Construct, s.r.o. hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici rozpočtář - přípravář – asistent přípraváře staveb. Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb Popis pracovní činnosti: tvorba rozpočtů stavebních prací a dodávek vyhotovení harmonogramu postupu prací kontrola nákladů v průběhu realizace prací příprava podkladů a zpracování výsledků výběrového řízení subdodavatelů tavebních prací příprava a kontrola fakturace, tvorba zjišťovacích protokolů rozdělování zakázek na jednotlivé dílčí celky příprava návrhů smluv pro subdodavatele kontrola nákladů v průběhu realizace prací Požadujeme: SŠ stavebního směru (VŠ - výhodou) praxe v oboru minimálně 2 roky na pozici přípraváře znalost prostředí MS Office (Excel), AutoCad, Outlook, znalost rozpočtového programu výhodou orientace ve výkresové dokumentaci a terminologii samostatnost, odbornost, spolehlivost, zodpovědnost řidičský průkaz sk. B výhodou Nabízíme: zázemí a stabilitu skupiny EBM Group možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct, s.r.o. a být aktivní součástí rychle se rozvíjející společnosti možnost kariérního i profesního růstu odpovídající platové ohodnocení zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu, účast na lukrativních zakázkách příjemné a moderní pracovní prostředí blízko centra Prahy přátelský kolektiv v rámci EBM Group mobilní telefon, PC, možnost užívání služebního vozu mimopracovní firemní akce (bowling, večírky, prodloužené víkendy) možnost spolupráce na ŽL Datum nástupu je ihned. Adresa pracoviště je Praha 5, kontaktní osoba Petr Kozubík, pkozubik@ebmconstruct.cz. Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do přihlášky k výběrovému řízení dává odesilatel souhlas společnosti EBM Construct s.r.o. k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu jednoho roku od jejich zaslání.
Region: Praha
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 03. 10. 2017 | 15:28

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:45

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:44

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:44

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:43

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:42

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:42

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:42

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:41

ATRIS s.r.o. přijme zaměstnance na pozici Projektant POZEMNÍ STAVBY
Na hlavní pracovní poměr přijmeme projektanta v oboru pozemní stavby. Požadujeme VŠ/SŠ stavebního směru, znalost programu Archicad výhodou. Nástup možný ihned. Plat: 20.000 - 40.000 Kč (dle praxe a zkušeností)
Region: celá ČR
Kontakt: Ing.Ladislav Zahradníček | Info@atris.cz | 724796049
Vloženo: 03. 10. 2017 | 06:41

Student architektury - Trutnovsko
Hledáme šikovného studenta architektury, který by měl zájem o spolupráci s městem na Trutnovsku. V nabídce jsou různorodá a velmi atraktivní témata pro semestrální projekt nebo seminární práce z urbanismu. Velmi vhodné také pro diplomové práce. Výhodou je možnost získat exkluzivní postavení při jednání s vedením města. V případě zájmu a dobrého uvedení je možné spolupracovat na konkrétních projektech v regionu.
Region: celá ČR
Kontakt: Vojtěch Kopal | info@kopal-architekt.cz | 724239213
Vloženo: 03. 10. 2017 | 00:58

HLEDÁME SPOLUPRACOVNÍKY - Poděbrady
Hledáme šikovnou spolupracovnici (spolupracovníka) do projekční kanceláře se sídlem v Poděbradech pro práci na zajímavých projektech od územních studií až po rodinné a bytové domy. Náplní práce jsou zejména kresličské a vizualizační práce. Požadavky: vlastní počítač se softwarem Autocad, Archicad nebo jiný 3D software, OS Windows, SPOLEHLIVOST, PEČLIVOST, časová flexibilita, vlastní iniciativa vítána. Vhodné pro absolventy i studenty posledních ročníků. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na h.hercikova@gmail.com
Region: Nymburk, Poděbrady
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD, Artlantis
Kontakt: Hana Herčíková | h.hercikova@gmail.com | 723894286
Vloženo: 02. 10. 2017 | 17:45

BRAK architects hledají spolupracovníky
Hledáme šikovnou spolupracovnici (spolupracovníka) pro práci na zajímavých projektech od územních studií až po rodinné domy. Náplní práce jsou zejména kresličské a vizualizační práce. Požadavky: vlastní počítač se softwarem Autocad, Sketchup+Vray, Photoshop, OS Windows, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita. Vhodné pro absolventy i studenty posledních ročníků. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na pbrozek@email.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Petr Brožek | pbrozek@email.cz
Vloženo: 02. 10. 2017 | 16:37

Hledáme architekta/architektku - Brno
Hledáme architekta/architektku do projekční kanceláře v Brně (Černá Pole). Pracujeme na projektech obnovy historických objektů, novostaveb, urbanistických projektech atd. Nástup možný ihned. Prosíme o zaslání CV a portfolia na uvedený e-mail.
Region: Brno
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Tamara Dumková | t.dumkova@archatt-pamatky.cz
Vloženo: 02. 10. 2017 | 15:11

Architekt/ka – Studio Degree s.r.o.
Nabízíme zajímavou práci ve společnosti zabývající se architekturou, projekční činností a výstavbou, která Vám nabízí komplexní spolupráci v našem týmu od návrhu stavby po její dokončení. Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho menšího týmu na pozici architekt/ka. Co nabízíme: Zajímavou a různorodou práci, zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až po kompletní dokumentaci stavby, řešení detailů, komunikaci s klienty, dodavateli a obchodními partnery, příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji, práci v menším kolektivu, nástup možný ihned, místo pracoviště: Praha 4 – Pražského povstání (metro 100 m). Jaké dovednosti byste měli mít: Ukončené VŠ vzdělání – FA nebo FSv, obor architektura a stavitelství, AutoCad - základní podmínka, SketechUp, Photoshop, Archicad – vítán, tvorba 3D modelů, vizualizací a prezentací, zodpovědnost a samostatnost, spolehlivost a pečlivost, ochotu se učit, zkušenosti a praxe jsou vítány – nejsou podmínkou. V případě zájmu nám prosím zašlete svoje CV s portfoliem.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Michaela Černá | cerna@studiodegree.cz | 774456891
Vloženo: 02. 10. 2017 | 13:24

Projektant / projektantka Praha 4
Hledáme projektanty / projektantky pozemních staveb na tyto pozice:

HLEDÁME
- Hlavního inženýra projektu, tedy absolventa VŠ s praxí 3 a více let pro vedení zakázek
- Projektanta pozemních staveb (absolvent nebo student FSv nebo FA)
- Kresliče pro doplnění týmů (absolventy SŠ stavební)

NABÍZÍME
- zaměstnanecký poměr
- odpovídající finanční ohodnocení
- zázemí zavedené společnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ
Zpracování všech stupňů projektové dokumentace staveb pro bydlení a občanské vybavenosti.

Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Dražan | drazan@apsprojekt.cz | 602308253
Vloženo: 02. 10. 2017 | 12:48

Hledáme architekta/ tku !!!
Hledáme kolegu /kolegyni, architekta s elánem a chutí pracovat na zakázkách všeho druhu – od návrhů rodinných domů až po výrobní areály, od studií až po prováděcí projekty. Jsme zavedený ateliér ve Frýdku-Místku s dlouholetou praxí - viz www.jzarchitekti.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, klidné a usměvavé spolupracovníky. Možnost práce na ŽL i zaměstnanecký pracovní poměr. Požadujeme zodpovědný přístup k práci. Vše ostatní na ústním pohovoru. Zájemci mohou svůj životopis s portfoliem zaslat na e-mail kamil.zezula@jzarchitekti.cz. V případě dohody nástup možný ihned.
Region: celá ČR, Moravskoslezský kraj
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: ing.arch. Kamil Zezula | kamil.zezula@jzarchitekti.cz
Vloženo: 01. 10. 2017 | 20:35

Hledáme architekta / architektku do našeho týmu
Přátelský kolektiv a pěkné projekty v procesu. Aktuálně řešíme bytové domy, menší dřevodomy, rekonstrukci činžáku a nástavbu, supr garáže.... Nabízíme zajímavou práci ve všech stupních, hledáme šikovné a milé lidi do našeho kolektivu 8-10 lidí :)

Pracujeme Autocad / Rhino / Photoshop / Indesign atp. Prosíme o zaslání pár vzorků práce / CV / kontakt na Vás. Práce v centru Prahy (Balbínova, Praha 2) Nástup možný ihned, nebo se budeme těšit na později :)

Region: Praha
Kontakt: Jaroslav Mach | j.mach@samarchitekti.cz | 606468234
Vloženo: 29. 09. 2017 | 22:53

ARCHITEKT
Do dynamického a pestrého týmu se sídlem na Letné (více na www.asgk.cz) hledáme nového kolegu - ARCHITEKTA. Požadujeme spolehlivost, nadšení a kretivní přístup. Nabízíme práci na atraktivních zakázkách (krom jiného s orientací na komunitní bydlení a na seniory), výborné pracovní prostředí i profesní růst. Práce možná i pro studenty - minimálně však 3 dny týdně, ideálně 4. Zašlete Vaše strukturované CV a potrfolio a my se Vám brzy ozveme.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, znalost němčiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Kapralova | studio@asgk.cz | 737 880 264
Vloženo: 29. 09. 2017 | 22:19

TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTU
BYDLEX s.r.o., jsme mladá rychle rostoucí česká společnost. Zastupujeme investory a developery v řízení různých fázích projektu, od přípravy až po jejich realizaci. Máme 15-ti leté know-how v efektivním řízení developerských projektů. Specializujeme se na přípravu a řízení projektů, value engineering, optimalizace projektu, cost management, výběrová řízení stavebních firem, supervize a technický dozor investora, atd.. Nabízíme zajímavou příležitost pro získání praxe a zkušeností v oboru přípravy, řízení a kontroly stavebních projektů od architektonického řešení až po realizaci. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce. Nabízíme: • Spolupráci na zajímavých projektech pro soukromé investory i developery • Různorodost práce a možnost samostatnosti • Získání know-how z 15-ti leté praxe • Možnost vzdělání a profesního růstu • Flexibilní pracovní dobu • Příjemné pracovní prostředí, kanceláře na Praze 2 • Dohodu o provedení práce / IČ • Motivační ohodnocení Očekáváme: • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a samostatnost • Obecný přehled ve stavebnictví, praxe vítána • Orientace v projektové dokumentaci • Dobrá znalost MS Office, Autocad výhodou • Schopnost rychle se učit novým věcem a dotahovat věci do konce V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis na email: bartos@bydlex.cz.
Region: Praha, 05420237
Kontakt: Vladimír Bartoš | bartos@bydlex.cz | 773053083
Vloženo: 29. 09. 2017 | 22:11

Hledáme kolegu do projekčního ateliéru ve Frýdku - Místku
Hledáme kolegu /kolegyni, architekta s elánem a chutí pracovat na zakázkách všeho druhu – od návrhů rodinných domů až po výrobní areály, od studií až po prováděcí projekty. Jsme zavedený ateliér s dlouholetou praxí - viz www.jzarchitekti.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, klidné a usměvavé spolupracovníky. Preferujeme zaměstnanecký pracovní poměr, možnost práce i na ŽL. Požadujeme zodpovědný přístup k práci. Vše ostatní na ústním pohovoru. Zájemci mohou svou prezentaci s portfoliem zaslat na níže uvedený kontakt do 14.10.2017. V případě dohody nástup možný ihned.
Region: celá ČR, Moravskoslezský
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Nemetschek Allplan
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: ing.arch. Kamil Zezula | kamil.zezula@jzarchitekti.cz | 776885407
Vloženo: 29. 09. 2017 | 11:05

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:36

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:31

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:31

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:17

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:16

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:14

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:13

Hledáme Architekta do projektového týmu - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz
Kontakt: Ing. Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | +420 777 591 981
Vloženo: 27. 09. 2017 | 14:07

STUDENT ARCHITEKTURY - Praha DEJVICE
Architektonická kancelář ARTIGA hledá na dlouhodobou spolupráci studenta architektury pro práci na nových projektech v Čechách i zahraníčí. Rozsah od interiérů až po urbanisticko -architektonické studie většího měřítka. Hledáme samostatného a spolehlivého kolegu s chutí se učit ! Dobrá angličtina výhodou ! NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Region: Praha
Kontakt: Lenka Langerová | lenka@artiga.cz | +420 777 155 596
Vloženo: 26. 09. 2017 | 15:09

ARCHITEKT NA DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI
Architektonická kancelář ARTIGA hledá na dlouhodobou spolupráci architekta pro práci na nových projektech v Čechách i zahraničí. Rozsah od interiérů až po urbanisticko -architektonické studie většího měřítka. Hledáme samostatného a spolehlivého kolegu s chutí se učit ! Dobrá angličtina výhodou ! NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Region: Praha
Kontakt: Lenka Langerová | lenka@artiga.cz | +420 777 155 596
Vloženo: 26. 09. 2017 | 15:08

PROJEKTANT - dlouhodobá brigáda
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici PROJEKTANTA. Navrhujeme a realizujeme moderní kancelářské interiéry s ohledem na trendy i individuální potřeby každého zákazníka. Jedná se o brigádu na dohodu o provedení práce, možnost dlouhodobé spolupráce. Co Vám můžeme nabídnout? Práci v mladém kolektivu a možnost seberealizace. Prostředí nových kanceláří, občerstvení na pracovišti, dog friendly office, lidský přístup, firemní akce. Pozice je vhodná pro studenty stavební fakulty/OSVČ.
Region: Brno
Kontakt: My Interior service s.r.o. | anetaji@myi.cz | 720043676
Vloženo: 26. 09. 2017 | 14:20

ARCHITEKT, PROJEKTANT
ATELIER SAEM, s.r.o. přijme do svého kolektivu projektanta pozemních staveb nebo architekta pro tvorbu projektů v ČR i zahraničí. Více o nás naleznete na www.saem.cz. V případě, že se dokážete ztotožnit s filosofií, že forma vytvořená ze života je architektura, ale architektura vznikající z formy neznamená život, zašlete Váš životopis a portfolio na uvedenou e-mailovou adresu. Pozice je vhodná i pro studenta vyššího ročníku VŠ.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Ivana Opelková | ivana.opelkova@saem.cz
Vloženo: 26. 09. 2017 | 11:00

ATELIER GRIDO HLEDÁ ARCHITEKTA/KU
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme architekty/ky ke spolupráci na různých pozicích - jak čerstvé absolventy tak i architekty s různou délkou praxe. Případně architektonicky přemýšlející stavaře! Architektura nás musí bavit! Práce na zajímavých a různorodých projektech. Stabilní zázemí, dlouhodobá zkušenost, dobrý kafe, občas výlet nebo sport. V případě zájmu prosíme zasílejte CV a portfolia na havelkova@grido.cz. Nástup možný ihned i během podzimu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Eva Havelková | havelkova@grido.cz | +420602117708
Vloženo: 26. 09. 2017 | 10:25

DESIGNER/KA & ASISTENT/KA
Hledáme pohodového mladého kolegu/kolegyni na pozici asistenta/designera ve velmi netradičním interiérovém studiu/showroomu v Praze. Pracovní náplň - komunikativní přístup ke klientům ( ČJ, AJ ) při prodeji nábytku, zpracovávání návrhů studií bytů a interiérů do fáze projektů( nutná praxe 2D i 3D), správa FB a INSTAGRAMU. Poloviční úvazek( ne brigáda), vhodné i pro pokročilé studenty. Ridičský průkaz B výhodou. Ostatní podmínky dohodou při osobní schůzce u kávy :-) Nabídky prosím pouze písemně.
Region: Praha
Kontakt: Vladan Běhal | info@behaldesign.cz | 777590005
Vloženo: 26. 09. 2017 | 10:03

URBANISTÉ a URBANISTKY!
Hledáme šikovné architekty se zájmem o územní plánování. Zajímavá a samostatná práce a příležitost hodně se naučit. V Kladně na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Ondřej Rys | ondrej.rys@mestokladno.cz | 604130535
Vloženo: 26. 09. 2017 | 09:05

PROJEKTANT STAVEB - DL STUDIO, s.r.o.
Hledáme projektanta staveb, který má rád stavařinu a rozumí jí. Středoškolák, vysokoškolák, student oboru... Nabízíme: stabilní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy, zajímavé projekty, úzkou spolupráci s architekty. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, schopnost orientace v procesu projektování a koordinace s dalšími projektanty, základní znalost schvalovací legislativy, znalost autocad. Nástup ihned, vhodné i pro studenty.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Tomáš Hrubý | tomas.hruby@dlstudio.cz | +420603972761
Vloženo: 25. 09. 2017 | 13:55

ARCHITEKT - DL STUDIO, s.r.o.
Hledáme architekta s vášní pro architekturu a design interiéru. Neprojektujeme do šuplíku, naše práce je vidět. Nabízíme: mladý kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, rozmanité zakázky, možnost práce od studie po realizaci na malých i velkých zakázkách, atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, schopnost komplexního zvládnutí zakázek, znalost autocad, sketchup, corel ... nástup ihned, vhodné i pro studenty.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Tomáš Hrubý | tomas.hruby@dlstudio.cz | +420603972761
Vloženo: 25. 09. 2017 | 13:48

Architekt / architektka - návrh interiérů
Hledáme architekta/architektku se zkušeností s návrhem interiérů, se zájmem stát se součástí menšího kreativního týmu architektů sídlícího v centru Prahy. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, jejíž náplní je zpracování návrhu interiéru od počátečních konzultací s klientem, dodavateli a výrobci interiérových prvků až po dozor při realizaci. Požadujeme kreativní přístup k zakázkám, zájem o design a chuť se nadále zdokonalovat. Znalost ArchiCADu výhodou. Více informací o našem ateliéru na www.noscale.cz Kontaktní informace a profesní životopis, prosím zasílejte na email info@noscale.cz.
Region: Praha
Kontakt: Ondřej Fuchs | fuchs@noscale.cz | 603424398
Vloženo: 24. 09. 2017 | 22:12

Projektove rizeni rekonstrukce bytu a jejich deleni na apartmany
Poptavam kapacitu studenta/ absolventa Stavebni Fakulty pro vypomoc s navrhy a predevsim organizaci rekonstrukci bytu v Praze. Jednalo by se o rekonstrukce a delni nekolika vetsich bytu na mensi apartmany uzpusobene ke kratkodobym pronajmum. Napln prace zejmena priprava navrhu deleni, vyber a koordinace dodavatelu a dohled nad jejich praci (vicemene stavebni dozor). Casove flexibilni prace. Pozaduji zodpovednost a samostatnost. Odmena 150 CZK/h + bonus dle vykonu a vysledku projektu (ocekavana odmena CZK 200/h). V pripade zajmu me prosim kontaktujte na vasko.dan@gmail.com nebo 601 576 328.
Kontakt: Dan Vasko | vasko.dan@gmail.com | 601576328
Vloženo: 24. 09. 2017 | 17:25

Architekt - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz Kontakt: Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | +420 777 591 981 Vloženo: 21. 09. 2017 | 06:31
Region: Plzeňská kraj
Kontakt: Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | 777591981
Vloženo: 22. 09. 2017 | 14:10

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 22. 09. 2017 | 13:23

Head office manager v architektonické kanceláři v Brně
Přijmeme asistentku do naší kanceláře v Brně (www.ararchitects.cz) Náplní práce je především administrativa - komunikace s účetní, fakturace, kontrola splatnosti faktur, příprava smluv a cenových nabídek, veřejné zakázky, vyřizování korespondence, internetový marketing atd. Předpokládaná náročnost je 100 hodin měsíčně (3 pracovní dny týdně). Pracovní dobu lze přizpůsobit rozvrhu. Požadujeme pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, schopnost samostatně pracovat a řešit problémy, znalost práce na PC, znalost anglického jazyka, řidičský průkaz. Výhodou je praxe na podobné pozici a znalost účetního systému Pohoda, není však nutností. Vhodné pro studenty/absolventy VŠ ekonomických oborů. Nabízíme detailní zaškolení a asistenci v prvních týdnech práce, mladý kolektiv, přátelské pracovní prostředí, skvělou praxi a nestereotypní práci na zajímavých projektech. Nástup možný ihned, předpoklad konec září/začátek října. V případě zájmu zašlete životopis a krátký motivační dopis na adresu info@ararchitects.cz.
Region: Brno
Požadujeme: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Gabriela Adamová | info@ararchitects.cz
Vloženo: 22. 09. 2017 | 12:57

G.L. Architekti s.r.o. a AED a.s. příjmou architekta/architektku
GL Archtitekti a AED hledají do svého týmu kreativního architekta či architektku na dlouhodobou spolupráci na akci expozice Arktidy v pražské ZOO a jiné projekty. Předpokládáme samostatnou kreativní činnost a nabízíme osobní růst na neobvyklých projektech. Nástup možný ihned. Platové a pracovní podmínky dle dohody. Pracoviště Bieblova 21, Praha 5.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Vlastimil Vagaday | office@gla.cz | 603 820 284
Vloženo: 22. 09. 2017 | 11:36

Doučování
Dobrý den, hledám doučování programu ArchiCad a Artlantis. U doučování, preferuji osobní kontakt.
Region: Brno
Kontakt: Marek Peterka | marek.peterka@seznam.cz
Vloženo: 21. 09. 2017 | 16:26

Asistent projektového / stavebního manažera – Praha
Nabízíme: Praxe v oboru managementu, přípravy a výstavby investičních projektů pozemního stavitelství. Praxe v oblasti technického dozoru staveb, vybraných technických oblastech stavebnictví a certifikaci budov. Praxe v cost managemetu a rozpočtování. Možnost brigády při studiu, spolupráce na diplomových pracích, příležitost k další spolupráci po ukončení studia. Náplň práce: Asistent stavebního managera: asistence při řízení stavebních projektů, dozorování, administraci projektů včetně nákladového řízení. Požadavky: Student stavební fakulty – např. z oboru: Příprava, realizace a provoz staveb, Projektový management a inženýring, Management a ekonomika ve stavebnictví, Architektura a stavebnictví, Inteligentní budovy, případně další obory. Výborné komunikační schopnosti, perfektní znalost práce na PC (MS Office, ACAD, MS Project), časová flexibilita, řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič, ochota učit se novým věcem, analytické myšlení, schopnost práce v týmu. Praxe v oboru a dobré studijní výsledky výhodou. Jazykové znalosti: Znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem. Znalost dalšího jazyka výhodou. Pracovní doba: Flexibilní, min. 3 dny v týdnu. Odměna: Dle dohody. V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií. Více informací o nás naleznete na www.norop.cz
Kontakt: Miroslav Dvořák | mirka.fialova@norop.cz | 778061188
Vloženo: 21. 09. 2017 | 10:13

ING. STATIKA PŘIJME BUILDING s.r.o.
ING. STATIKA PŘIJME BUILDING s.r.o. Ing. statika (i absolventa) pro navrhování železobetonových konstrukcí hledá projekční kancelář. Práce na konstrukcích významných projektů. Bližší informace o firmě na www.building-sro.cz Region: Praha Kontakt: muskova@building-sro.cz
Region: Praha
Kontakt: Dana Mušková | muskova@building-sro.cz
Vloženo: 21. 09. 2017 | 09:47

ARCHDYNAMIC hledá architekta/-ku a projektanta/-ku
Do našeho týmu hledáme architekta/-ku a projektanta/-ku. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru výhodou. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí ve vilové oblasti Ladronka. Motivující finanční ohodnocení. Práce na živnostenský list. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Lukáš Rus | archdynamic@archdynamic.cz
Vloženo: 21. 09. 2017 | 09:26

m4 architekti hledají architekty
M4 architekti hledají do svého týmu architekty pro dlouhodobější spolupráci. CV a portfolio zasílejte prosím na adresu pelc@m4.cz www.m4.cz
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost AutoCAD
Kontakt: Ondřej Pelc | pelc@m4.cz
Vloženo: 21. 09. 2017 | 09:06

Architekt - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz
Kontakt: Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | +420 777 591 981
Vloženo: 21. 09. 2017 | 06:31

Student/ka pro přípravu stavby a tendru
Do našeho kolektivu hledáme studenta/studentku pro přípravu stavby a tendru zajímavých bytových domů Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia. Dle Vašich zkušeností je zde možnost samostatné práce Požadujeme: docházet min. 2-3 dny v týdnu, student 4.-5. ročníku, dobrou znalost Archidecad eventuelně AutoCad, pečlivost a samostatnost Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám životopis vč. fotografie a motivační dopis s uvedením pozice, o kterou se ucházíte.
Region: 227 085 080
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-development.cz | 227 085 085
Vloženo: 20. 09. 2017 | 17:29

projektant se znalostí programu Archicad
Projekční kancelář DrawCon s.r.o., součást nadnárodní spol. Vermehrt.ag hledá projektanta na zajímavé bytové projekty do Vídně. Požadujeme: • VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura • výborná znalost práce v programu ArchiCAD • samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce, Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email: tomas.rose@drawcon.cz
Region: Brno, 06139281
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Tomas Rose | tomas.rose@drawcon.cz | 737722133
Vloženo: 20. 09. 2017 | 16:07

Hledáme projektanta/ku, studenta
Hledáme projektanta/ku, studenty. Jsme menší ateliér v Karlíně, Praha a hledáme projektanty, studenty do týmu. Pracujeme na projektech tipu administrativních objektů, restaurací, skladovacích a zemědělských objektů až po rodinné domy a byty. Projekty v rozsahu od arch. návrhu až po realizační PD, včetně interiéru. Hledáme projektanty/ky, který se chtějí podílet na komplexní činnosti v projekci. Znalost českého jazyka v psaném i mluveném projevu podmínkou. Prosíme o zaslání CV, portfolia a kontaktu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: D.Stroupek | info@a-swit.cz | 608529486
Vloženo: 20. 09. 2017 | 14:23

Projektant se zaměřením na statiku
Hledáme člověka se SŠ/VŠ vzděláním stavebního směru a zájmem o práci na pozici Projektanta se zaměřením na statiku. Jedná se o práci na HPP. Náplní práce je provádění návrhů a posuzování konstrukcí, provádění statických výpočtů, vytváření projektové dokumentace, technická příprava jednotlivých zakázek, posuzování stavu již existujících objektů, hledání technicky optimálního řešení pro požadovanou stabilitu celého konstrukčního řešení dle požadovaných podmínek aj. Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem se dozvědět víc, neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail: prace@krenova.cz a my se Vám obratem ozveme zpět. Budeme se těšit na Vaši odpověď.
Region: Frýdek-Místek
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. Jana Křenová | prace@krenova.cz | 774 971 507
Vloženo: 20. 09. 2017 | 11:19

Projektant se zaměřením na pozemní stavby
Hledáme šikovného člověka, který má SŠ/VŠ stavebního směru (i absolvent) a má chuť pracovat jako projektant pozemních staveb. Jedná o práci na HPP. Náplní práce je zpracování projektové dokumentace, inženýrská činnost, jednání s úřady, práce v terénu, zaměřování, práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích od studie po realizační dokumentaci a autorský dozor pod vedením hlavního inženýra projektu aj. Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se dozvědět víc, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: prace@krenova.cz a my se Vám obratem ozveme zpět. Budeme se těšit na Vaši odpověď.
Region: Frýdek-Místek
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. Jana Křenová | prace@krenova.cz | 774 971 507
Vloženo: 20. 09. 2017 | 11:18

Architektonický atelier hledá do svého týmu stavebního inženýra
Hledáme spolupracovníky pro práci na různorodých projektech. Vedení projektu, koordinace a inženýrská činnost, zpracování PD všech stupňů. Požadujeme VŠ vzdělání, praxi, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC – AutoCad, MS Word, Excel. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Možnost i externí spolupráce.
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 20. 09. 2017 | 10:42

Architektonická dílna Nuance hledá do svého týmu architekta
Hledáme talentované spolupracovníky pro pozici junior architekt a senior architekt. Požadujeme praxi, samostatnost, spolehlivost. Dále znalost AutoCad, Adobe software, 3d software. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Těšíme se na spolupráci!
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 20. 09. 2017 | 10:36

Hledáme Interiérového architekta
ELAN Interior patří k předním firmám v oblasti návrhů a realizací komerčních interiérů, již od roku 1993. Jsme vyhledávanou autoritou v oblasti moderních trendů v pracovním prostředí. Nezabýváme se však jen kancelářemi, dokážeme dobře navrhnout i školící centra, salonky či lobby, kavárny nebo restaurace. Máme za sebou zajímavé projekty jako je Google Praha, Letiště Václava Havla, DAS pojišťovna, Amazon, a mnoho dalších. Do našeho týmu nyní hledáme kolegyni či kolegu na pozici Interiérový architekt. Stanete se důležitým členem našeho týmu. O zaškolení se postarají vaši kolegové - architekti, budeme se však starat i o Vaše další vzdělávání. Budete v kontaktu s klienty, a budete vidět výsledky své práce. Naše práce je zajímavá a různorodá. Nepotřebujete velké zkušenosti, ale kreativitu a nasazení :-). Pokud jsme Vás zaujali, pošlete prosím stručný životopis a ukázky své práce na office@elan-interior.cz. Na každou přihlášku odpovíme, a rádi se s vámi setkáme. Těšíme se nashledanou v ELANu :-).
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Andrejsek | office@elan-interior.cz | 221507511
Vloženo: 19. 09. 2017 | 18:53

VIZUALIZACE (ekodomy a ekozahrady)
K dlouhodobé externí spolupráci hledáme studenta / studentku architektury. Nabízíme práci z domova, dlouhodobou spolupráci a kreativní práci na zajímavých zakázkách. Požadujeme především spolehlivost a profesionální zpracování vizualizací. V případě zájmu prosím pošlete Vaše portfolio na e-mail. Předem se omlouváme, že neodpovídáme na každou nabídku.
Region: celá ČR, Brno
Kontakt: Michal Hendrych | info@celostnidesign.cz
Vloženo: 19. 09. 2017 | 17:34

Projektant - pozemní stavby / Administrativní pracovník
Projekční a Architektonická kancelář v Brně přijme projektanta/administrativního pracovníka (studenta pozemního stavitelství) pro pozemní stavby. Nabízíme práci na částečný pracovní úvazek, nebo dohodu o provedení práce. Možnost i dlouhodobé spolupráce na ŽL. Vhodné pro absolventy středních škol, studentů VŠ, čerstvých absolventů VŠ vzdělání ve stavebním oboru. Praxe a zkušenost s projektováním v programu ArchiCAD podmínkou (zásadní výhodou). Nabízíme práci v příjemném mladém kolektivu a získávání nových zkušeností z praxe v zavedené projekční kanceláři v Brně na ulici Purkyňova.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Martin Zaoral | martin.zaoral@seznam.cz | 603296059
Vloženo: 19. 09. 2017 | 16:31

Architekt
Hledáme šikovného architekta/ architektku do našeho ateliéru v Hradci Králové. Nabízíme práci v příjemném prostředí, HPP na dobu neurčitou a zajímavé mzdové ohodnocení. Nabízíme rovněž možnost stáže pro studenty VŠ. Více info na emailu: office@gebasatelier.cz Těšíme se na odpověď
Region: Hradec Králové
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Gebas atelier architects | office@gebasatelier.cz | 733595859
Vloženo: 19. 09. 2017 | 13:38

No Architects hledají posilu - architekta / architektku
No Architects hledají šikovného architekta / architektku. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru architektura a rutinní ovládání AutoCADu. CV, portfolio a krátký motivační dopis zasílejte na: daniela@noarchitects.cz / Daniela Nováková Baráčková, do předmětu napište „chci k vám“.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Daniela Nováková Baráčková | daniela@noarchitects.cz
Vloženo: 19. 09. 2017 | 08:39

návrhy interiérů
Interiérová designérka hledá studenta/ku Spš stavení, případně architektury na občasnou, ale dlouhodobou spolupráci-výpomoc.Spěchá. Děkuji za nabídky.
Region: Praha
Kontakt: Andrea Justová | info@andreanovotna.cz | 777115777
Vloženo: 18. 09. 2017 | 22:28

Atelier OFSTONE nabízí pozici architekt/ka
Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Těžištěm jsou převážně rekonstrukce a novostavby pražských bytových domů ve všech stupních PD. Nástup možný ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Karel Trachta | trachta@ofstone.cz | 608 974 184
Vloženo: 18. 09. 2017 | 18:08

Atelier OFSTONE nabízí pozici architekt/ka
Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Těžištěm jsou převážně rekonstrukce a novostavby pražských bytových domů ve všech stupních PD. Nástup možný ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Karel Trachta | trachta@ofstone.cz | 608 974 184
Vloženo: 18. 09. 2017 | 17:46

Atelier OFSTONE nabízí pozici projektant/ka pozemních staveb
Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Těžištěm jsou převážně rekonstrukce a novostavby pražských bytových domů ve všech stupních PD. Nástup možný ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Karel Trachta | trachta@ofstone.cz | 608 974 184
Vloženo: 18. 09. 2017 | 17:43

DESIGNER/KA & ASISTENT/KA
Hledáme pohodového mladého kolegu/kolegyni na pozici asistenta/designera ve velmi netradičním interiérovém studiu/showroomu v Praze. Pracovní náplň - komunikativní přístup ke klientům ( ČJ, AJ ) při prodeji nábytku, zpracovávání návrhů studií bytů a interiérů do fáze projektů( nutná praxe 2D i 3D), správa FB a INSTAGRAMU. Poloviční úvazek( ne brigáda), vhodné i pro pokročilé studenty. Ridičský průkaz B výhodou. Ostatní podmínky dohodou při osobní schůzce u kávy :-) Nabídky prosím pouze písemně.
Region: Praha
Kontakt: Vladan Běhal | info@behaldesign.cz | 777590005
Vloženo: 18. 09. 2017 | 15:13

Stavební inženýr
Architektonické studio Qarta Architektura s.r.o. hledá samostatného projektanta pro vedení zakázek menšího i většího charakteru. Požadujeme znalost Autodesk AutoCAD, Revit výhodou. Nástup možný ihned.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lucie Jelínková | jelinkova@qarta.cz | 226200150
Vloženo: 18. 09. 2017 | 14:40

ARCHITEKT
Architektonické studio Qarta Architektura s.r.o. hledá samostatného architekta s dobrými nápady, co se nebojí hledat lepší řešení pro menší i větší projekty.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lucie Jelínková | jelinkova@qarta.cz | 226200150
Vloženo: 18. 09. 2017 | 14:39

Prodejní asistent/ka - zakázkové interiéry a nábytek, Praha Zličín
Rodinná firma Jan Ficek Dřevovýroba, www.jfd.cz, v září otevře prodejní místo v obchodu Sapeli na Zličině vedle IKEA. Pro tento obchod hledáme pozitivně naladěné spolupracovníky na pozici prodejní asistent/ka. Nabízíme možnost plného i zkráceného úvazku (HPP) nebo brigády (DPP). Náplň práce je kontakt se zákazníky a prodej interiérových řešení a zakázkového nábytku na míru. K odpovídajícímu základnímu platu nabízíme bonusy z prodeje. Očekáváme pozitivní přístup k práci, proobchodní jednání, zájem o problematiku interiérů a design. Budete-li mít již předchozí zkušenost s prodejem nábytku, či jiné obchodní zkušenosti, bude to Vaší výhodou. Potřebujeme, aby naši spolupracovníci byli samostatní a zodpovědní, měli příjemné vystupování a vzhled a velmi dobré komunikační schopnosti. Uchazeče o práci žádáme o zaslání strukturovaného CV s fotografií, s uvedením předchozích pracovních zkušeností. Nástup září 2017. Vzhledem k možnosti zkrácenému úvazku je pozice vhodná také pro studenty i absolventy a rodiče na rodičovské dovolené.
Region: Praha
Kontakt: Ing. Jan Ficek | jficek@jfd.cz
Vloženo: 18. 09. 2017 | 14:24

KYZLINK ARCHITECTS hledá posilu na pozici VÝKONNÝ ARCHITEKT
NÁPLŇ PRÁCE:  Zpracování architektonických návrhů včetně designu interiérů, 3D modelování a vizualizace, tvůrčí práce s dalšími pracovníky společnosti v rámci ateliérové tvorby  Příprava prezentací a grafických výstupů ve skicách či elektronicky (AutoCAD, 3ds MAX, Lumion…)  Vytváření autorských komentářů, prezentace a obhajoba návrhů klientovi  Zpracování projektových dokumentací interiéru na základě architektonických studií (koordinační zákresy v půdoryse, hmotová schémata atypických prvků, návrhy detailů, kniha typových výrobků, výkaz výměr…)  Výkon autorského dozoru – kontrola realizace na místě, komunikace s klientem i dodavateli, vzorování  Vedení zakázek – zodpovědnost za provedení a dokončení projektu řádně a v termínu POŽADUJEME:  Aktivní znalost AutoCAD, 3ds MAX, Illustrator, Photoshop, InDesign  Aktivní znalost AJ, jiný světový jazyk výhodou  Týmové, komunikační a prezentační schopnosti  Preciznost, trpělivost, vysoké nároky na kvalitní výstupy  Schopnost grafické a typografické práce  ŘP, ochota cestovat, časová flexibilita VÝHODOU:  SketchUp, Lumion  Praxe v oblasti architektury / interiéru NABÍZÍME:  Práce na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení  Zázemí stabilní společnosti, práce v centru Brna  Kreativní a dynamické pracovní prostředí  Osobní a profesní růst  4 týdny dovolené  Stravenky (80,- Kč)  Občerstvení na pracovišti, firemní akce Nástup co nejdříve dle dohody.
Region: Brno
Kontakt: Magdalena Žáková | magdalena.zakova@kyzlink.com
Vloženo: 18. 09. 2017 | 11:50

Schindler Seko architekti hledají architekta / architektku
Společnost Schindler Seko architekti hledá do svého mezinárodního týmu architekta / architektku s ukončeným VŠ vzděláním. Požadujeme: znalost AJ, VŠ vzdělání, znalost ArchiCAD , samostatnost a komunikativnost, uživatelskou znalost MS Office. Nabízíme: práce v Praze, dobré platové ohodnocení, práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, nástup ihned. Prosíme o CV rovnou s portfoliem
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Magdaléna Oktábcová | officemanager@schindlerseko.cz
Vloženo: 18. 09. 2017 | 11:26

Hledáme kreativního kolegu do pohodového týmu
Potřebujeme pohodového kolegu se super nápady, které se nebojí realizovat přímo v praxi. Náplní práce bude vše od samotného návrhu interiérů, přípravu realizační dokumentace až po koordinaci a dozor na realizaci. Měl bys umět dobře komunikovat s lidmi (od klienta až po řemeslníky) a umět operativně řešit situace na stavbě. Práce v pohodovém týmu na plný úvazek. Časová flexibilita. Těšíme se na tvůj životopis s fotkou.
Kontakt: Kateřina Čábelková | katka@brunetti.cz | 730553556
Vloženo: 17. 09. 2017 | 16:17

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na brigádu interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studie interiéru s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investorem a ostatními architekty. Nabízíme seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 15. 09. 2017 | 18:20

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 15. 09. 2017 | 18:19

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 15. 09. 2017 | 18:18

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 15. 09. 2017 | 18:18

DESIGNER/KA & ASISTENT/KA
Hledáme pohodového mladého kolegu/kolegyni na pozici asistenta/designera ve velmi netradičním interiérovém studiu/showroomu v Praze. Pracovní náplň - komunikativní přístup ke klientům ( ČJ, AJ ) při prodeji nábytku, zpracovávání návrhů studií bytů a interiérů do fáze projektů( nutná praxe 2D i 3D), správa FB a INSTAGRAMU. Poloviční úvazek( ne brigáda), vhodné i pro pokročilé studenty. Ridičský průkaz B výhodou. Ostatní podmínky dohodou při osobní schůzce u kávy :-) Nabídky prosím pouze písemně.
Region: Praha
Kontakt: Vladan Běhal | info@behaldesign.cz | 777590005
Vloženo: 15. 09. 2017 | 17:27

architekt
V současné době hledáme do našeho týmu architekta se zaměřením na projekty interiérů. Nabízíme kreativní činnost, práci na zajímavých projektech, odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Vaše portfolio a profesní životopis pošlete spolu s průvodním dopisem na
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Skalková | prace@mimolimit.cz | +420 242 441 262
Vloženo: 15. 09. 2017 | 15:53

Junior project manager / placená praxe
Obor: příprava staveb, management staveb _____ Jaká bude Vaše náplň práce: - pomocné práce v oblastí řízení staveb, management fit-outů zahraničních i domácích nájemců, technického dozoru, cost managementu (ideální - možnost intenzivního zasvěcení do oboru) - integrace podkladů od zákazníků do ucelených dokumentů, zakreslování schémat, příprava zadání pro projektanty. - pomoc při tvorbě cenových nabídek - pomocné práce pro tým seniorních PM a TDI _____ Požadavky: - komunikativní znalost angličtiny - vynikající úroveň práce s Word, Excel - preciznost, flexibilita - řidičský průkaz - aktivní řidič _____ Lokalita: - Praha, Karlovo náměstí _____ Nabízíme: - odbornou praxi pod vedením jednatele firmy - odpovídající finanční ohodnocení - možnost trvalé práce po absolutoriu _____ Proficheck je progresivní stavebně konzultantská firma, kterou tvoří zkušení experti v řízení pozemních staveb. Svou činností se zaměřuje zejména na kancelářský, maloobchodní a průmyslový segment výstavby. Společnost vznikla odštěpením z mateřské firmy Bytecheck, která se nyní již zabývá výhradně rezidenčními stavbami. Za svou krátkou historii má Proficheck za sebou již řadu zajímavých zakázek a ke svému dalšímu rozvoji využívá odborníků s praxí v klasických globálních konzultačních společnostech.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Nela Sochaczová | info@bytecheck.cz | 608 979 955
Vloženo: 15. 09. 2017 | 13:58

ARCHITEKT/ka, DESIGNÉR/ka

Do našeho showroomu s luxusním italským bytovým nábytkem, hledáme nového člena týmu na pozici architekt/ designér.

Pracovní náplň: návrhy, vizualizace interiérů,komunikace s klienty, vedení zakázek od návrhu po realizaci. Pracoviště Průhonice/Čestlice.

Požadujeme: znalost Archi Cadu,Sketch Up, modelování atd.. Komunikativní, tvořivou osobnost.

Portfolio a CV posílejte na:job@nabytek.it
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Marinelli | job@nabytek.it
Vloženo: 15. 09. 2017 | 12:40

KAHAA shání zkušeného projektanta v archicadu
Hledáme zkušeného architekta/projektanta, který má bohaté zkušenosti s Archicadem, nejlépe z praxe na výpomoc. Práce na různorodých zakázkách + support s archicadem Blížší informace na hasekakr@gmail.com
Region: Praha, České Budějovice
Požadujeme: znalost Archicad
Kontakt: Karel | hasekkar@gmail.com
Vloženo: 14. 09. 2017 | 16:33

DAM ARCHITEKTI SHÁNĚJÍ POSILY
HLEDÁME ABSOLVENTA FAKULTY ARCHITEKTURY / STAVEBNÍ. KRÁTKÁ PRAXE PODMÍNKOU, DELŠÍ VÝHODOU.
Region: Praha
Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz
Vloženo: 14. 09. 2017 | 13:35

Brigádník zaměření stavby
Hledáme brigádníky na zaměření stávajícího stavu stavby v centru Brna. Měření pomoci laserových měřidel a panoramatických fotoaparátů. Ideální pro studenty SŠ a VŠ stavebních oborů. Požadujeme možnost nástupu ihned, časovou flexibilitu (zaměření bude probíhat i ve večerních hodinách), odpovědný přístup a znalost ArchiCADu. Nabízíme finanční ohodnocení dle dosažených výsledků a možnost další spolupráce.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Adam Rujbr Architects | gabriela.adamova@ararchitects.cz | 545216939
Vloženo: 14. 09. 2017 | 08:56

IBA - inspire, create, deliver
Architektonický atelier Ian Bryan Architects hledá technika na podporu implementace Autodesk Revit Architecture. Nabízíme dychtivý, přátelský kolektiv a podporu vedení společnosti. Práci v centru Prahy. V případě zájmu zasílejte své CV na: krizova@ibarch.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Klára Křížová | krizova@ibarch.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 16:40

IBA - inspire, create, deliver
Architektonický atelier Ian Bryan Architects hledá mladého stavebního inženýra se znalostí Autodesk Revit Architecture. Nabízíme spolupráci v přátelském týmu na zajímavých projektech širokého rozsahu pro mezinárodní klientelu. Férové ohodnocení, bonusy, nadstandardní dovolená. V případě zájmu zasílejte své CV a portfolio na: krizova@ibarch.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Klára Křížová | krizova@ibarch.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 16:39

IBA - inspire, create, deliver
Architektonický atelier Ian Bryan Architects hledá mladého architekta se znalostí Autodesk Revit Architecture. Nabízíme spolupráci v přátelském týmu na zajímavých projektech širokého rozsahu pro mezinárodní klientelu. Férové ohodnocení, bonusy, nadstandardní dovolená. V případě zájmu zasílejte své CV a portfolio na: krizova@ibarch.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Klára Křížová | krizova@ibarch.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 16:37

LILA-ARCHITEKTONICKÝ ATELIER s.r.o.
přijme do atelieru na rozhraní Vinohrad a Vršovic architekta / ku. Pracujeme na typologicky velmi rozmanitých projektech. Očekáváme chuť pracovat a odborně růst. Praxe podmínkou není, spíše výhodou, podmínkou je ukončené vysokoškolské vzdělání příslušného oboru. Své CV prosím zašlete na kontaktní mail . PROJEKTUJEME v : AUTOCAD, PHOTOSHOP, WORD,EXEL,alt.3DS MAX
Region: Praha
Kontakt: LAUDA | lauda@lila-atelier.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 16:00

Architekt/Projektant na pozici HIP
Společnost Lost Arch s.r.o. hledá do mladého přátelského týmu v centru města nového člena pro práci Architekt/Projektant na pozici HIP. Nabízíme kreativní práci na zajímavých zakázkách občanských staveb. Nástup je možný říjen 2017. Požadujeme: VŠ, min.5 let praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, Živnostenský list. V případě zájmu posílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lost Arch s.r.o. | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 12:09

Projektant/Projektantka na HPP/ŽL, Praha 4
Zavedený architektonický ateliér hledá do svých řad zkušeného projektanta/projektantku s minimálně tří letou praxí. Popis pozice: samostatné zpracování a projednávání dokumentací a projektů, komunikace s profesanty, koordinace projektu. Znalost programu Allplan výhodou. Nabízíme práci v malém kolektivu a možnost podílet se na projektech velkého rozsahu, například výstavbě obchodních center.
Region: Praha
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: Mgr. Denisa Křížová | kzkgroup@kzkgroup.cz | 774308750
Vloženo: 13. 09. 2017 | 11:06

hledám studenta FS obor architektura
Hledám studenta FS obor architektura pro meší práce v ateliéru. Přednostně SPŠS. Prosím CV.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Zikmund | gwe@volny.cz | 602645187
Vloženo: 13. 09. 2017 | 09:35

Student/studentka z architektury/projektant/pozemní stavitelství
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku při projektování zajímavých bytových domů. Požadujeme: student 4.-5. ročníku, dobrá znalost Archicad eventuelně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost. Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Kristýna Uxová | brigada@design-development.cz | 227085080
Vloženo: 13. 09. 2017 | 09:35

Architekti a projektanti - MR Design CZ s.r.o.
Hledáme nové kolegy do našeho týmu v architektonické a projekční kanceláři. Co nabízíme? Zajímavou a kreativní práci při zpracovávání všech stupňů projektové dokumentace od studií až po realizaci staveb občanské a bytové výstavby, návrhy interiérů a grafických prací. Práci v menším kolektivu v Ostravě nebo formou vzdáleného přístupu odkudkoliv v ČR. Nástup možný ihned. Jaké dovednosti požadujeme: ukončené SŠ stavební nebo VŠ vzdělání – FA nebo FaSt, obor architektura a stavitelství, znalost práce v AutoCad, Revit, Excel, Word. Naši kolegové by měli být zodpovědní, samostatní, spolehliví, pečliví a mít ochotu se učit. Zkušenosti a praxe v oboru jsou vítány avšak nejsou podmínkou.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Mira Tyl | mira@mrdesign.cz | 603418681
Vloženo: 12. 09. 2017 | 17:05

We are hiring!
4ct platform hledá do svého týmu mladé i zkušené kolegy architekty, geografy, ekonomy a další profese, kteří se zajímají o analýzy území, aktuální témata územního plánování a transformační, či rozvojové projekty. Základ naší multioborové platformy je složen z mladého a příjemného kolektivu odborníků, kteří se podílí na plánování našich měst, ale nejen jich! Jedná se o práci v různorodém kolektivu specialistů, jeho koordinaci, vytváření koncepcí a strategií, organizaci projektů, ale i mnohé další. Více o naší činnosti naleznete v záložce jednotlivých projektů — www.4ct.eu/projects V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a zaslat životopis nebo portfolio na e-mail borovcova@4ctplatform.eu
Region: Praha, Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Arcgis, Microsoft Office
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: 4ct s.r.o. | borovcova@4ctplatform.eu
Vloženo: 12. 09. 2017 | 16:31

Ateliér Velehradský, s.r.o. - Stavební inženýr - projektant s praxí
Hledáme nového člena do našeho týmu na pozici stavebního projektanta. Pokud Vás baví práce s REVITem a máte chuť se rozvíjet zapojením do týmové práce architektů a stavařů, pošlete nám prosím Váš profesní životopis. Více informací o nás najdete na www.atelier-velehradsky.cz Náplň práce: komplexní řešení svěřeného úkolu, práce na středně velkých stavebních projektech, tvorba stavební dokumentace v REVITu. Předpoklady: VŠ stavební, obor pozemní stavby/architektura, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, loajalita, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, schopnost začlenění se do našeho týmu, řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je: dobrá, praktická znalost Revitu, praxe v projekci.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Hana Staňková | stankova@velehradsky.cz | 601565482
Vloženo: 12. 09. 2017 | 16:00

DESIGNER/KA & ASISTENT/KA
Hledáme pohodového mladého kolegu/kolegyni na pozici asistenta/designera ve velmi netradičním interiérovém studiu/showroomu v Praze. Pracovní náplň - komunikativní přístup ke klientům ( ČJ, AJ ) při prodeji nábytku, zpracovávání návrhů studií bytů a interiérů do fáze projektů( nutná praxe 2D i 3D), správa FB a INSTAGRAMU. Poloviční úvazek( ne brigáda), vhodné i pro pokročilé studenty. Ridičský průkaz B výhodou. Ostatní podmínky dohodou při osobní schůzce u kávy :-) Nabídky prosím pouze písemně.
Region: Praha
Kontakt: Vladan Běhal | info@behaldesign.cz | 777590005
Vloženo: 12. 09. 2017 | 14:33

Stavební projektant a architekt v Brně
Zaběhlá projekční kancelář hledá absolventa nebo studenta vyšších ročníků (5-6) Rýsujeme v autocadu. Práce od drobných projektů rodinných domů po bytové domy. Od studie po realizačku. Kontakt pro zaslání CV je info@bpigroup.cz, kontaktní osoba Ing. arch. Hoffmann
Region: Brno
Kontakt: Kuba | info@bpigroup.cz
Vloženo: 12. 09. 2017 | 10:42

ječmen studio Olomouc
V Olomouci hledáme architekta do mladého týmu, do nového ateliéru v zahradě. Nabízíme široké spektrum úloh, samostatnou práci od skici po dozor a klid na práci. https://www.facebook.com/JecmenStudio/. Prosím o zaslání ukázky prací.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lukáš Blažek | lukasblazek@jecmen.com | 608480997
Vloženo: 12. 09. 2017 | 09:46

HLEDÁME ARCHITEKTY A STAVAŘE
Hledáme do našeho týmu šikovné stavaře a architekty. Jsme ATELIER TECL s.r.o. Nabízíme práci na zajímavých projektech. Více o nás na http://ateliertaf.cz. V praxe v oboru výhodou. Požadujeme samostatnost, uživatelskou znalost AutoCAD, SketchUP. Životopisy prosím zasílejte na filgasova@ateliertecl.cz
Region: Brno
Kontakt: Filgasová Barbora | filgasova@ateliertecl.cz | 775548330
Vloženo: 12. 09. 2017 | 09:29

hledáme architekta/architektku
Studio reaktor hledá architekta/architektku jako posilu týmu. Nabízíme práci v kolektivu mladých lidí na projektech různého druhu a rozsahu - rodinné domy, interiéry, bytové domy, urbanismus, ... v různých projektových stupních. Požadavek na znalosti SW: Autocad, Sketchup, Photoshop, InDesign, office. Zkušenosti z oboru vítány. Nástup možný ihned. www.studio-reaktor.com Životopisy a portfolio zasílejte na adresu: kacer@studio-reaktor.com
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Jan Kačer | kacer@studio-reaktor.com | 602236720
Vloženo: 11. 09. 2017 | 23:30

HUA HUA JUNIOR
Navrhujeme! Projektujeme! Dotahujeme! Baví nás to! Tvoříme projekty různé velikosti i charakteru. Navrhujeme od konceptu po detail. Do našeho teamu hledáme studenta/studentku na výpomoc jež má rád(a) tvůrčí proces, je kreativní, má chuť se rozvíjet a učit. Je třeba fungovat s dwg skp indd a ai soubory. Pokud se chcete stát součástí HUA HUA pošlete krátké CV a portfolio v pdf do 5MB nebo odkaz. Předmět: HUA HUA JUNIOR. Tešíme se!
Region: Brno
Kontakt: Václav Kocián | kocian@huahua.cz | 773264222
Vloženo: 11. 09. 2017 | 19:28

HUA HUA ARCHITEKT
Navrhujeme! Projektujeme! Dotahujeme! Baví nás to! Tvoříme projekty různé velikosti i charakteru. Navrhujeme od konceptu po detail. Do našeho teamu hledáme kolegu/kolegyni jež má rád(a) tvůrčí proces, je kreativní, má chuť se rozvíjet a posunovat nejen sebe, ale i naše jedinečné projekty. Je třeba fungovat s dwg skp indd a ai soubory. Pokud se chcete stát součástí HUA HUA pošlete krátké CV a portfolio v pdf do 5MB nebo odkaz. Předmět: HUA HUA ARCHITEKT. Tešíme se!
Region: Brno
Kontakt: Václav Kocián | kocian@huahua.cz | 773264222
Vloženo: 11. 09. 2017 | 19:25

Projektant světelné reklamy
Reklamní agentura hledá do svého teamu projektanta světelné reklamy požadujeme Znalost - konstrukčních programů AUTOCAD, Inventor, atd. Orientace v projektové dokumentaci staveb a technických výkresech. Schopnost navrhnout a zpracovat konstrukční řešení pro samotnou výrobu (výkresy) Komunikace se stavbou, architekty a projektanty, schopnost řešit problematiku vhodného umístění a kotvení reklamy v rámci jakéhokoliv objektu. Stavební vzdělání výhodou (vhodné i pro studenty VŠ). www
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Havlíková | havlikova@acmarkeeting.cz | 606881662
Vloženo: 11. 09. 2017 | 14:54

Hledáme architekta, zn.
Do malé rodinné firmy přijmeme šikovného kolegu/kolegyni na vedení našich realizací - převážně rekonstrukce bytů a rodinných domů. Práce na zakázce od úplného počátku - úvodní schůzka, architekotnické návrhy, jednoduché rozpočtování, příprava stavby, přímé vedení realizace. Požadujeme VŠ architektonického nebo stavebního směru, ŘP sk B, AutoCAD, samostatnost, kreativitu, spolehlivost. Nástup možný ihned. Kancelář Praha 4. www.kouba-interier.cz
Region: Praha
Kontakt: Ing. Alena Koubová | alena@kouba-interier.cz | 774568220
Vloženo: 11. 09. 2017 | 14:15

Jsi kreativní a nebojíš se praxe?
Potřebujeme pohodového kolegu se super nápady, které se nebojí realizovat přímo v praxi. Náplní práce bude vše od samotného návrhu interiérů, přípravu realizační dokumentace až po koordinaci a stavební dozor na realizaci. Měl bys umět dobře komunikovat s lidmi (od klienta až po řemeslníky) a umět operativně řešit situace na stavbě. Práce v pohodovém týmu na plný úvazek. Časová flexibilita. Angličtina a vlastní auto výhodou. Těšíme se na tvůj životopis s fotkou.
Kontakt: Kateřina Čábelková | katka@brunetti.cz | 730553556
Vloženo: 11. 09. 2017 | 13:39

Hledáme architekta / architektku
No Architects hledají dalšího šikovného architekta / architektku. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru architektura, minimálně dva roky praxe v oboru (po škole) a rutinní ovládání AutoCADu. CV, portfolio a krátký motivační dopis zasílejte na: daniela@noarchitects.cz / Daniela Nováková Baráčková, do předmětu napište „chci k vám“.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Daniela Nováková Baráčková | daniela@noarchitects.cz
Vloženo: 11. 09. 2017 | 11:20

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 09. 2017 | 18:29

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 09. 2017 | 18:27

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 09. 2017 | 18:26

CMC ARCHITECTS hledá talentované a zkušené architekty
Architektonická kancelář CMC ARCHITECTS hledá talentované architekty se zkušeností 1 – 10 let praxe pro samostatnou práci na designu a projekční přípravě na projektech urbanismu, novostaveb, rekonstrukcí a interiéru. Nabízíme kvalitní pracovní prostředí a tvůrčí spolupráci v odborném a zkušeném týmu. Předpokládáme znalost grafických programů AutoCad a Adobe, 3D modelování. Znalost anglického jazyka vítána. Region: Praha Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture Kontakt: Michaela Průchová | info@cmca.cz | 220806206
Kontakt: Michaela Průchová | info@cmca.cz | 220806206
Vloženo: 08. 09. 2017 | 17:04

AHK architekti - hledáme architekta
Hledáme architekty do týmu. Pracujeme na různorodých zakázkách převážně v Praze. Portfolio posílejte na adresu jan.krivsky@ahk.cz.
Region: Praha
Kontakt: Jan Křivský | jan.krivsky@ahk.cz | 603586884
Vloženo: 08. 09. 2017 | 16:47

Interiérový architekt-designer pro U1
Hledáme další kreativní posilu do našeho brněnského týmu. Bude mít tyto úkoly: •tvorbu celistvé koncepce interiérového řešení kancelářských a komerčních prostor (od prvotního návrhu po realizaci) •projektování interiérů v CAD (Autocad) / znalost tvorby v 3D vítána (3ds MAX) •dispoziční řešení (spaceplan), návrh vizuální koncepce (schopnost přesvědčivě skicovat výhodou), návrh atypických nábytkových částí a zpracování tech. dokumentace pro realizaci, architektonická studie stavebně-interiérové části (fit-out) •komunikaci s klienty a obchodním týmem •autorský dozor nad realizací interiéru / koordinace vizuálních a technických návazností A co očekáváme my od vás? •praxi - min. 2 roky v projektování interiérů •VŠ technického, ideálně stavebního zaměření •zajímavé portfolio vlastních projektů (prosím zašlete spolu s životopisem) •velmi dobré prezentační schopnosti (schopnost přesvědčivě sdělit klientovi navrženou koncepci) •kreativitu a orientaci v současné interiérové tvorbě, schopnost konceptuálního uvažování •výtvarné a technické vzdělání •obecnou orientaci v konstrukci nábytku •základní znalost stavebních konstrukcí a jejich návazností Chcete růst s námi? Pošlete nám svoje CV+foto s motivačním dopisem a portfolio na e-mail: zizka@u1.cz Je možné, že to budete právě vy, s kým si budeme rozumět a komu rádi odprezentujeme naši zajímavou nabídku spolupráce.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Jiří Žižka | zizka@u1.cz
Vloženo: 08. 09. 2017 | 14:11

Statik-projektant, Praha, HPP i ŽL
Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici projektant - statik pozemních staveb. Pozice je ideálně určena pro absolventa VŠ studia v oboru pozemní nebo dopravní stavby, který je připraven zodpovědně zpracovávat celé i dílčí části projektů statiky. Nabízíme: práci na menších i velkých projektech statiky pozemních staveb na území ČR i v zahraničí; stabilní zázemí zavedené kanceláře; neformální kolektiv prima kolegů; profesní růst, postup v rámci struktury firmy; zaučení v oboru, možnost získání široké praxe bez úzkého zaměření jedním směrem; motivačně nastavené odměny; firemní akce, externí i interní semináře jako podpora profesního rozvoje. Požadujeme: osobní zájem a zapálení pro obor; přesné, rychlé a bezchybné uvažování a zpracování; flexibilitu, komunikativnost, schopnost pracovat ve skupině.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Nemetschek Allplan
 znalost angličtiny
Kontakt: Petr Žalský | zalsky@statikon.cz | 733661108
Vloženo: 08. 09. 2017 | 13:37

student/ka SPŠ stavební na výpomoc
Jsem interiérová designérka a hledám studentku/ta SPŠ stavební 3-4 ročníku na občasnou výpomoc. Náplň práce: zaměření interiéru, tvorby 2D půdorysů, změny nenosných příček, elektro výkrersy, 3dDvizualizace dle zadání - preferuji programy SketchUp a ArCon, kompletace dokumentace.Kontakt na tel.: 777115777 / stačí SMS, ozvu se zpět/ nebo e-mail: info@andreanovotna.cz Předem děkuji Andrea Justová
Region: Praha, 67382100
Kontakt: Andrea Justová | info@andreanovotna.cz | 777115777
Vloženo: 08. 09. 2017 | 13:24

Brigáda - student - Praha 6 Dejvice
Nabízím práci/brigádu: - zpracování projektové dokumentace, - zpracování průkazů PENB, - zaměřování staveb. Požadavky: znalost ArchiCAD, pečlivost, spolehlivost, ochota naučit se nové věci. Místo: Praha Dejvice v blízkosti CVUT - po zaškolení možno i práce z domova. Více info při osobní schůzce. Kontakt: Pavel Jahelka 728 229 533 pa.jahelka@gmail.com
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Pavel Jahelka | pa.jahelka@gmail.com | 728 229 533
Vloženo: 08. 09. 2017 | 00:48

spolupráce vizualizace
Hledáme kolegu do týmu, který umí pracovat v archicadu pro přípravu 3D modelů staveb do vizualizací exteriérů. Znalost cinema 4D a renderovacích pluginů je výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD, Cinema 4D
 živnostenský list
Kontakt: Tomáš Firla | info@firla-visual.com
Vloženo: 07. 09. 2017 | 19:51

nabídka PRAXE
Dobrý den, jsme architektonický ateliér SENAA se sídlem v Brně a hledáme studenty na placenou praxi. Nabízíme Vám práci v zajímavém kolektivu a spolupráci na projektech různého charakteru po celé ČR. Vašim úkolem bude práce na různých fázích přípravy zakázek od úvodní studie až po realizaci. Nástup je možný ihned. CAD + SketchUp. Pošlete nám prosím nejdříve elektronicky své portfolio, my Vás v případě zájmu pozveme na osobní pohovor, kde se dozvíte více podrobností.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: SENAA | info@senaa.cz
Vloženo: 07. 09. 2017 | 11:56

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 07. 09. 2017 | 09:55

Přijmeme stavebního inženýra
Do architektonické kanceláře přijmeme inženýra stavaře s praxí min. 3 roky. Nástup možný ihned. Zašlete, prosím, pracovní životopis na níže uvedený mail.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Marketa Hrůšová | hrusova@atelierbrno.cz | 602787354
Vloženo: 06. 09. 2017 | 21:45

KAMARUMAH ARCHITEKTI hledají Archtekta/Projektanta
Rozšiřujeme tým o Architekta/projektanta. ........NÁPLŇ PRÁCE.. - především zpracovávání projektů pod vedením Senior architekta (2D výkresy i 3D vizualizace) ........KOHO HLEDÁME? - absolventa VŠ architektonického/stavebního směru (FSv, FA) - komunikativního člověka - precizního v detailu kreslení ........NABÍZÍME.. - odpovídající platové ohodnocení - možnost růstu - služební telefon - atraktivní pracovní prostředí - mladý tým ........POŠLETE - životopis - portfólio prací
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
Kontakt: Tereza Tůmová | office@kamarumah.cz | 775696100
Vloženo: 06. 09. 2017 | 17:05

Architekt / Projektant unikátních staveb
Máte zkušenosti? Chuť pracovat na unikátních projektech? Chceme vás! ----- Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály.----- Hledáme člověka, který naskočí do rozjetého vlaku letošní sezóny a přispěje vším, co umí, ke společnému úspěchu.----- Tvoříme zcela novou kolekci uniparčích produktů a hledáme kreativního tvůrce, který nám přinese své nápady, vize i vysoké pracovní nasazení.----- Co byste měli umět: ---- * projektovat na všech stupních projektové dokumentace (studie, prováděčka, detaily, ...) * pracovat v programech typu Autocad, Rhino, Photoshop, InDesign * vzít do ruky tužku a skicovat * rychle se učit * pracovat zodpovědně o samotě i v týmu * dodržovat termíny * hledat řešení místo problémů * komunikovat s klientem v AJ * řídit auto ----- Oceníme:----- * zkušenosti s návrhy dřevostaveb a dřevěných konstrukcí * praktické zkušenosti ze staveb * hravost a schopnost dívat se na svět dětskýma očima * zálibu v outdoorových aktivitách ----- Nabízíme: ----- * zkušenost ze zajímavého oboru * velmi úzký kontakt s reálným světem na stavbách * perspektivu dlouhodobé spolupráce * příležitost podílet se na vývoji nových produktů * volnou pracovní dobu s možností občasné práce z domu/parku/kavárny * každoroční firemní víkend na horách * akční kolektiv * zajímavé peníze ----- Místo práce BRNO-Královo pole. Občasné výjezdy po ČR, SR. Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek. Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci. ----- Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám, prosím, životopis na jana@unipark.cz a k tomu přibalte projekt, na který jste ze své pracovní historie nejvíce pyšní. ----- Ozveme se vám co nejdříve to půjde. Pro více informací volejte 720447544 (Ing. arch. Jana Rutrlová).
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Jana Rutrlová | jana@unipark.cz | 720 447 544
Vloženo: 06. 09. 2017 | 14:03

ZNAMENÍ ČTYŘ - ARCHITEKTI hledá studenta/tku
Architektonická kancelář znameni ctyr-architekti hledá pro svou pražskou centrálu studenta/studentku vyšších ročníků, časový rozsah stáže je na dohodě. Nabízíme: Zázemí renomované architektonické společnosti, Účast na malých i velkých projektech/úkolech, Práci v centru - Praha 1, Dobré finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem Požadujeme: Pečlivý a zodpovědný přístup. Nutná je znalost AutoCadu. Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na zuzana.helclova@znamenictyr.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Zuzana Helclová | zuzana.helclova@znamenictyr.cz | 224322113
Vloženo: 06. 09. 2017 | 12:07

ZNAMENÍ ČTYŘ - ARCHITEKTI hledá ARCHITEKTA/TKU
Architektonická kancelář znameni ctyr-architekti hledá pro svou pražskou centrálu architekta/architektku. Nabízíme: Zázemí renomované architektonické společnosti, Účast na malých i velkých projektech, Aktivní podporu profesního rozvoje (aktuálně zahajujeme zavedení BIM) aj, Práci v centru - Praha 1, Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem Požadujeme: Pečlivý a zodpovědný přístup, Nadšení a pro-aktivní pracovní přístup, Samostatnost Dobrou znalost českého i anglického jazyka, popřípadě alespoň jedno z uvedených. Nutná je znalost AutoCadu. Výhodou nikoliv ale nutností je znalost BIM - Revitu či Archi CADu . Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí v průběhu studia, kteří mají chuť na sobě intenzivně pracovat, ale také pro zkušenější uchazeče. Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na zuzana.helclova@znamenictyr.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Zuzana Helclová | zuzana.helclova@znamenictyr.cz | 224322113
Vloženo: 06. 09. 2017 | 12:03

Hledám projektanta do týmu
Projekční kancelář Projekty S+S s.r.o. hledá projektanta se znalostí CAD systému. Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby, samostatnost, spolehlivost, týmovou spolupráci. Nabízíme: Práci na zajímavých projektech - převážně rodinná výstavba (novostavby i přestavby), práci v mladém týmu. HPP. V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na email: tumova@projektys-s.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Jana Tůmová | tumova@projektys-s.cz | 604265651
Vloženo: 06. 09. 2017 | 11:11

Proiektant - Archicad
Projekční kancelář DrawCon s.r.o., součást Vermehrt.ag hledá projektanta se znalostí ArchiCAD Požadujeme: • VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura • výborná znalost práce v programu ArchiCAD • samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce, Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email: tomas.rose@drawcon.cz
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Tomáš Rose | tomas.rose@drawcon.cz | 737722133
Vloženo: 06. 09. 2017 | 09:03

Architekt - kreativní práce, interiéry
Jsme architektonický ateliér, který v současné době nejvíce řeší přestavby Showroomů v automobilovém průmyslu, rebranding bankovních poboček a návrhy designu výstav v zahraničí. Hledáme dalšího člena týmu, který by se věnoval návrhům výstavních stánků + expozic, designu interiérů, grafickým prezentacím a jiným kreativním činnostem se znalostí programů AutoCAD, Adobe, 3Ds Max výhodou (ale ne podmínkou). Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete stručné CV a portfolio v pdf (do 10 MB) na email: anezka.milerska@oikoi.eu, nebo pošlete odkaz na své stránky či portfolio na Issuu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Anežka Milerská | anezka.milerska@oikoi.eu | 605244564
Vloženo: 05. 09. 2017 | 17:36

Brigáda - dlouhodobá spolupráce
Nabízím práci / praxi cca 2-3 dny týdně, práce v kanceláří v Klecanech, později i externí spolupráce. Obsah práce - pomoc při projekci, zaměřování, kreslení, navrhování, kompletace projektů, další pomocné činnosti. Vhodné pro studenta vyššího ročníku VŠ Stavební / Architektura. Požaduji samostatnost, spolehlivost, technické myšlení a znalost práce v CAD. V případě zájmu zašlete CV.
Region: Praha, Praha-Východ
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Filip Novotný | filip.novotny@avaps.cz | 777911775
Vloženo: 05. 09. 2017 | 11:26

KALKULANT/PŘÍPRAVÁŘ dodávek komerčních interiérů Brno,Slatina -nástup IHNED
Do našeho mladého týmu hledáme zkušeného, proaktivního a komunikativního kalkulanta a přípraváře dodávek komerčních interiérů. Zodpovědností bude příprava cenových nabídek, tendr poddodavatelů, podpora a příprava prezentace cenové nabídky pro obchodní tým, zpracování objednávek svěřených projektů. Nutností je výborná znalost MS office (excel, word, powerpoint), orientace ve stavebních materiálech a čtení stavebních výkresů. Výhodou je znalost a orientace v oblasti interiérů a truhlářských výrobků, znalost angličtiny, AutoCad a ekonomického systému PROFIT. Můžeme Vám nabídnout práci v mladé rozvíjející se společnosti, osobní přístup. Občerstvení na pracovišti, individuální přístup, firemní akce, notebook, mobil.
Region: Brno
Kontakt: My Interior service, s.r.o. | anetaji@myi.cz
Vloženo: 05. 09. 2017 | 11:18

Architekt/ka – Projektant/ka
Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho týmu v architektonické, projekční a stavební společnosti. Co nabízíme: Zajímavou a různorodou práci, Zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až po kompletní dokumentaci stavby, Řešení detailů, Komunikaci s klienty, dodavateli a obchodními partnery, Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji, Práci v menším kolektivu, Nástup možný ihned, Místo pracoviště: Praha 4 – Pražského povstání. Jaké dovednosti byste měli mít: Ukončené VŠ vzdělání – FA nebo FSv, obor architektura a stavitelství, Znalost AutoCad, SketchUp, apod., Photoshop, Tvorba 3D modelů, vizualizací a prezentací, Zodpovědnost a samostatnost, Spolehlivost a pečlivost, Ochotu se učit, Zkušenosti a praxe jsou vítány – nejsou podmínkou
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vaciková Markéta | vacikova@studiodegree.cz | 774456891
Vloženo: 05. 09. 2017 | 10:06

GRIDO PRAHA HLEDÁ ARCHITEKTA/KU
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme architekty/ky ke spolupráci na různých pozicích - jak čerstvé absolventy tak i architekty s různou délkou praxe. Případně architektonicky přemýšlející stavaře! Architektura nás musí bavit! Práce na zajímavých a různorodých projektech. Stabilní zázemí, dlouhodobá zkušenost, dobrý kafe, občas výlet nebo sport. V případě zájmu prosíme zasílejte CV a portfolia na havelkova@grido.cz. Nástup možný ihned i během podzimu.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Eva Havelková | havelkova@grido.cz | +420602117708
Vloženo: 04. 09. 2017 | 20:35

ARCHDYNAMIC hledá architekta/-ku a projektanta/-ku
Do našeho týmu hledáme architekta/-ku a projektanta/-ku. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru výhodou. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí ve vilové oblasti Ladronka. Motivující finanční ohodnocení. Práce na živnostenský list. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Lukáš Rus | archdynamic@archdynamic.cz
Vloženo: 04. 09. 2017 | 11:31

DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST LORDSHIP GROUP HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU NOVÉHO KOLEGU / KOLEGYNI NA POZICI JUNIOR GRAFIK NA PLNÝ ÚVAZEK
Požadavky • PC: AutoCad (vč. práce s Xref), Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, MS Office • Flexibilita, pracovitost, pečlivost • Anglický jazyk • Zaměření na obchodní a kancelářské budovy • Znalost typologie komerčních budov (retail, office), vč. zázemí • Praxe vítána, možno ale i absolvent VŠ • Sídlo kanceláře: centrum Prahy, výborná dopravní dostupnost • Plný pracovní úvazek • Nástup říjen 2017 Popis práce • Vytváření dispozičních plánů a dalších podkladů pro nájemce • Příprava grafických příloh ke smlouvám s nájemci • Správa a aktualizace webových stránek, správa firemních domén • Úprava stavebních výkresů, měření ploch atd. • Orientace v katastru nemovitostí • Grafické zpracování a úpravy firemních brožur, marketingových letáků a dalších propagačních materiálů V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete CV a portfolio na hrcz@lordship.eu, vybrané zájemce budeme kontaktovat.
Region: Praha
Kontakt: Melhemová Sára | hrcz@lordship.eu | +420 257 530 071
Vloženo: 04. 09. 2017 | 09:12

Architekt - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: olda.d@ads-rokycany.cz Případné otázky na tel. 777 591 981 (Ing. Oldřich Dienstbier)
Region: celá ČR
Kontakt: Oldřich Dienstbier | olda.d@ads-rokycany.cz | 777591981
Vloženo: 03. 09. 2017 | 14:40

STAVEBNÍ INŽENÝR_PROJEKTANT
Jsme ASGK Design ateliér (www.asgk.cz) se sídlem na Letné = máme dlouholeté zkušenosti, pestrou škálu zakázek a výborný tým odborníků, kteří se skvěle doplňují. Připoj se k nám a zkus tak obohatit svoji profesní dráhu. Hledáme stavaře, kterého baví projektování a dozory na stavbách, absolventa VŠ nebo SŠ stavebního oboru. Požadujeme: znalost NJ (AJ), znalost ArchiCADu , samostatnost a komunikativnost, uživatelskou znalost MS Office. Nabízíme: práci v Praze, dobré platové ohodnocení, práci v pestrém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje. Nástup možný ihned. Prosíme o CV rovnou s portfoliem
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, znalost němčiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Kapralova | kapralova@asgk.cz | 737 880 264
Vloženo: 02. 09. 2017 | 12:13

PROJEKTANT_TECHNIK
Přihlašte se na náš kurz přes cestu pro mladé (ID 15169) na pozici TECHNIK PROJEKTANT. Jsme ASGK Design ateliér se sídlem na Letné = ateliér s dlouholetými zkušenostmi, pestrou škálou zakázek a výborným týmem odborníků, kteří se skvěle doplňují. Cesta pro mladé je určena studentům, kteří chtějí získat odbornou praxi v reálné firmě, zlepšit si měkké dovednosti, zažít něco nového a vyzkoušet si, co obnáší vybraná pozice od A do Z. Přihlásit se mohou studenti posledních ročníků střední školy, bakalářského nebo magisterského studia se zaměřením na stavebnictví. http://www.cestapromlade.cz/student
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny
Kontakt: Kapralova | kapralova@asgk.cz | 737 880 264
Vloženo: 02. 09. 2017 | 11:48

KRESLIČ VÝZTUŽE
Statická kancelář se zaměřením na navrhování železobetonových konstrukcí pozemních staveb hledá nového spolupracovníka do svých řad, a to na pozici kresliče výztuže. Podmínkou je znalost Autocadu, znalost programu RECOC výhodou.V případě zájmu piště prosím na c-eng@c-eng.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: C-ENG s.r.o. | c-eng@c-eng.cz
Vloženo: 01. 09. 2017 | 08:14

Architektonická kancelář v Brně hledá stavebního projektanta
Architektonická a projekční kancelář Atelier Ing. arch. Michal Kristen hledá stavebního projektanta do svého týmu. Sháníme zodpovědnou, komunikativní a pracovitou osobu. Nabízíme: práci na zajímavých projektech menšího i velkého rozsahu, příjemný malý pracovní kolektiv, ateliér s 20-ti letou tradicí, příjemné pracovní prostředí, nástup možný ihned, flexibilní pracovní doba Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního zaměření, stavební inženýr, znalost práce v programu AutoCad a Microsoft Office, znalost práce v programu SketchUp výhodou, živnostenský list, praxe výhodou V případě zájmu nás kontaktujte a svůj životopis nám zašlete na adresu atelier@atelierkristen.cz a do předmětu e-mailu napište „projektant“.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Zuzana Kohoutová | atelier@atelierkristen.cz
Vloženo: 31. 08. 2017 | 15:57

G.L. Architekti s.r.o. a AED a.s. příjmou architekta/architektku
GL Archtitekti a AED hledají do svého týmu kreativního architekta či architektku na dlouhodobou spolupráci na akci expozice Arktidy v pražské ZOO a jiné projekty. Předpokládáme samostatnou kreativní činnost a nabízíme osobní růst na neobvyklých projektech. Nástup možný ihned. Platové a pracovní podmínky dle dohody. Pracoviště Bieblova 21, Praha 5.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vlastimil Vagaday | office@gla.cz
Vloženo: 31. 08. 2017 | 12:41

Jsi kreativní a nebojíš se praxe?
Potřebujeme pohodového kolegu se super nápady, které se nebojí realizovat přímo v praxi. Náplní práce bude vše od samotného návrhu interiérů, přípravu realizační dokumentace až po koordinaci a stavební dozor na realizaci. Měl bys umět dobře komunikovat s lidmi (od klienta až po řemeslníky) a umět operativně řešit situace na stavbě. Práce v pohodovém týmu na plný úvazek. Časová flexibilita. Angličtina a vlastní auto výhodou. Těšíme se na tvůj životopis s fotkou.
Kontakt: Katka Čábelková | katka@brunetti.cz | 730553556
Vloženo: 31. 08. 2017 | 12:19

Jsi kreativní, ale technika ti není cízí?
Jsi kreativní a máš spousty super nápadů, které chceš realizovat?Tak právě takového kolegu hledáme do našeho design týmu. Náplní práce budou projekty v oblasti interiérů od designu až po kompletní rekonstrukce. Pokud umíš sketchup a ovládáš přípravu realizační dokumentace (stavební výkresy, instalace, podklady pro truhláře) rádi tě přivítáme v našem pohodovém týmu. Práce je na plný úvazek, ale časově flexibilní. Angličtina a vlastní auto výhodou. Těšíme se na tvůj životopis vč. fotografie. www.brunetti.cz
Region: Praha
Kontakt: Katka Čábelková | katka@brunetti.cz | 730553556
Vloženo: 31. 08. 2017 | 12:02

Projektant - kreslič
Přijmeme pracovníka na HPP. Možné i na IČ. Znalost programu Cabinet Vision vítána. Pracovní náplň: zajištění projektové (technické) dokumentace k výrobě atypického nábytku na zakázku.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Cabinet Vision
Kontakt: eTruhlárna | info@etruhlarna.cz | 603572148
Vloženo: 31. 08. 2017 | 11:53

AHK - hledáme architekta
Hledáme architekty do týmu. Nabízíme práci na různorodých projektech převážně v Praze - od studie po realizaci. Portfolio posílejte na adresu jan.krivsky@ahk.cz.
Region: Praha
Kontakt: Jan Křivský | jan.krivsky@ahk.cz | 603586884
Vloženo: 31. 08. 2017 | 10:33

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 31. 08. 2017 | 09:56

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:09

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:08

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:08

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:07

K4 hledá schopného HIPa a projektanta
Pražská kancelář hledá nové kolegy a to na plné nasazení. Hledáme hlavy a ruce, které jsou ochotny se podílet na rozdílných projektech od naprosto nezáživných (designové toalety) až po velmi zajímavé (nový objekt pro výzkum a designový hotel). Očekáváme odhodlání se učit a zapojit se do týmu. Nabízíme dobré ohodnocení a pružný kolektiv. Pokud máte zájem a domníváte se, že je tato nabídka ta správná pro Vás ozvěte se na
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Hačkajlo | hackajlo@k4.cz | +420773550866
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:07

Ateliér A PLUS a.s. hledá studenty na praxi
Hledáme studenty na placenou praxi. Nástup je možný ihned. Nabízíme Vám spolupráci na zajímavých projektech různého charakteru. Vaším úkolem bude práce na všech fázích zpracování zakázek, komunikace s architekty a stavaři, tvorba 3D modelů apod. Pošlete nám prosím nejdříve elektronicky své portfolio, pokud nás Vaše práce zaujme, pozveme Vás na osobní pohovor, kde se dozvíte více podrobností
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Sketchup
Kontakt: A PLUS a.s. | info@aplus.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 13:26

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB
Hledám do týmu spolehlivého a pečlivého projektanta stavaře na externí spolupráci. Možné i při studiu VŠ. Zaměření převážně na bytovou výstavbu (bytové a rodinné domy) a občanskou vybavenost. Práce na dohodu o provedení práce. Místo - Praha. Programy : AutoCad a Cadkon
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Kateřina Ryvolová | kr.projekt@seznam.cz | 608461816
Vloženo: 30. 08. 2017 | 11:11

Projektant stavař
Hledám do týmu spolehlivou, komunikativní a pečlivou osobu, projektanta stavaře, SŠ stavebního směru s praxí, nebo VŠ klidně po škole, na samostatné vedení drobnějších zakázek po celé republice, tudíž řidičský průkaz vítán. Pracoviště na Praze 8, ŽL, po čase, možnost zaměstnání. Programy: ArchiCad/AutoCad. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Aneta Stružková | struzkova@fasproject.cz | 736539118
Vloženo: 30. 08. 2017 | 10:47

PRODESI HLEDÁ PROJEKTANTA ZTI
Projekční kancelář Prodesi specializující se na kvalitní moderní dřevostavby s důrazem na energetickou úspornost hledá posilu do svého týmu na pozici projektant ZTI. Naše stavby nejen navrhujeme, ale následně i stavíme a nabízíme tedy přímou vazbu na realizaci zpracovávaných projektů. Náplň práce: kompletní a samostatné zpracování projektové dokumentace ZTI (voda, kanalizace, topení a plyn); spolupráce s projektantem stavební části a hlavním architektem; v případě nutnosti autorský dozor na stavbách Nabízíme: uplatnění v ateliéru, který je lídrem ve svém oboru; práci v mladém kolektivu odborníků na energetické stavění a dřevostavby; účast na zajímavých zakázkách dřevostaveb s přímou vazbou na realizaci; zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí a moderní pracovní prostředky; flexibilní pracovní dobu; motivační ohodnocení Požadujeme: samostatnost; zkušenosti a praxe v oboru; odpovídající vzdělání technického směru Výhodou: znalost zpracování PENB, autorizace (není podmínkou) Kontakt pro zasílání životopisů: Eva Stěhulová e.stehulova@prodesi.cz
Region: Praha
Kontakt: Eva Stěhulová | e.stehulova@prodesi.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 10:19

P R O J E K T A N T / A R C H I T E K T
Atelier ORTOGONAL s.r.o. hledá do svého týmu projektanta / projektanta -architekta / architektku. Zabýváme se projekty zajímavými bytových domů, průmyslových staveb. Náplň práce: zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu ArchiCAD. Požadavky: flexibilita, pracovní nasazení, ideální je i praxe v oboru a zkušenost s projekty bytových domů, schopnost samostatného rozhodování při řešení technické problematiky staveb, aktivní znalost ArchiCAD. Absolvent je rovněž vítán – naučíme, zapracujeme, předáme zkušenosti. Nabízíme: účast na zajímavých zakázkách, pružnou pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení. V případě Vašeho zájmu pracovní pozici zašlete, prosím, své CV na e-mail martin.ballak@ortogonal.cz Region: Praha Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD Kontakt: Martin Ballák | martin.ballak@ortogonal.cz | 724058685
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Martin Ballák | martin.ballak@ortogonal.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 03:13

Zkušený architekt
Hledam zkuseneho architekta pro zpracovani DSP. Jedna se o novostavbu maleho atelieru, tvarove jednoduchou stavbu s nevsednimi detaily. Ocekavam spickove provedeni detailu bezokapove strechy, zb nosnych sten a strechy (steny a strecha budou oblozeny kamenem) a dalsich modernich prvku. Autorizace v CKA neni nutna.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Marie Jeanneret-Gris | mjgdesignstudio@gmail.com
Vloženo: 29. 08. 2017 | 21:15

Atelier Secco, s.r.o. hledá stavebního inženýra či architekta
Architektonický atelier SECCO, s.r.o. se sídlem v Praze na Hanspaulce hledá stavebního inženýra či architekta. Rozsah práce našeho studia je velmi rozmanitý, projektujeme obchodní jednotky, fitness kluby, restaurace, ale máme za sebou i stavbu Termálního parku v Losinách, který získal cenu Stavba roku v Olomouckém kraji, bytové domy a další rozsáhlejší projekty. Přijďte k nám a staňte se součástí našeho úspěšného týmu. Náplň práce: samostatné vedení celého projektu, projektování a navrhování, administrativní a organizační řízení projektu, komunikace s úřady, specialisty apod., komunikace s obchodními partnery , samostatné rozhodování v dílčích záležitostech Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru architektura či stavitelství , znalost anglického jazyka, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD, samostatnost, proaktivní a zodpovědný přístup k práci. Nabízíme: prostor pro seberealizaci a kreativitu, detailní zaškolení, různorodou praxi, plat odpovídající dosaženému vzdělání a reflektující pracovní nasazení, bonusy, služební telefon. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií, motivačním dopisem a pracovním portfoliem k rukám Karin Mikolajkové
Region: celá ČR, Praha, Slovensko
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Karin Mikolajková | mikolajkova@ateliersecco.cz | 604200907
Vloženo: 29. 08. 2017 | 17:24

STÁŽ / BRIGÁDA
Hledáš placenou stáž v mladém týmu, která tě bude bavit? Chceš pracovat na projektech realizovaných převážně v zahraničí? Nebojíš se výzev? Pak hledáme právě tebe. Expodesign patří mezi významné české firmy v oblasti exhibition design. Působíme v rámci celé Evropy a naše projekty jsou realizovány po celém světě. Jsme zavedená firma působící více než 15 let a neustále se rozvíjíme. Nabízíme: • samostatnou kreativní činnost • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice • práci v mladém a přátelském kolektivu • práci s moderními technologiemi (virtuální realita) • možnost budoucí spolupráce na HPP
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny
Kontakt: Ing. arch. Jan Paulík | jpaulik@expodesign.cz | +420 608 303 306
Vloženo: 29. 08. 2017 | 16:32

ARCHITEKT, PROJEKTANT
ATELIER SAEM, s.r.o. přijme do svého kolektivu projektanta pozemních staveb nebo architekta pro tvorbu projektů v ČR i zahraničí. Více o nás naleznete na www.saem.cz. V případě, že se dokážete ztotožnit s filosofií, že forma vytvořená ze života je architektura, ale architektura vznikající z formy neznamená život, zašlete Váš životopis a portfolio na uvedenou e-mailovou adresu. Pozice je vhodná i pro studenta vyššího ročníku VŠ.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Ivana Opelková | ivana.opelkova@saem.cz
Vloženo: 29. 08. 2017 | 14:23

Hledáme kolegyni
Česká, výrobně obchodní společnost zaměřená na stavební činnost, hledá projektantku/asistentku ředitele se stavebním vzděláním. Místo výkonu práce Praha 5. Náplň práce: administrativa, projekční práce, zpracování podkladů pro cenové nabídky. Očekáváme: vzdělání se stavebním zaměřením, znalost PC - Word, Excel, AutoCAD, samostatnost a spolehlivost
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vlach | czp@czp.cz | 774404205
Vloženo: 29. 08. 2017 | 12:26

Vedoucí oddělení územního plánování odboru hlavního architekta
Statutární město Pardubice, magistrát města hledá zaměstnance na pozici vedoucí/ho oddělení územního plánování odboru hlavního architekta. Podrobnější informace o výběrovém řízení a náležitosti přihlášky do VŘ naleznete na internetové stránce www.pardubice.eu, pod odkazem úřad, volná místa.
Kontakt: Ing. Ivana Matičková | ivana.matickova@mmp.cz | 466859419
Vloženo: 29. 08. 2017 | 10:18

Projektant pozemních staveb - rodinné domy
Stavební firma KD Haus s.r.o s projekčním zázemím hledá na pozici projektant pozemních staveb nového kolegu. Nabízíme tvůrčí práci na zajímavých projektech rodinných domů po celé ČR, příjemný kolektiv, flexibilní pracovní dobu. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD, řidičský průkaz skupiny B, praxe vítaná. Více informací při osobním pohovoru. V případě zájmu zašlete životopis v pdf na email krejza@kdhaus.cz
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz
Kontakt: Radek Krejza | krejza@kdhaus.cz
Vloženo: 29. 08. 2017 | 08:14

Kreativní vybavování bytů na krátkodobé ubytování - dlouhodobá spolupráce
Dobrý den, sháníme bytového architekta na vybavování bytů v Praze. Byty provozujeme na krátkodobé ubytování, a po přebrání bytu od klienta (majitele) ho potřebujeme vybavit nábytkem - vkusně a za přijatelnou cenu. Požadujeme -samostatnost, pečlivost na detail -řidičský průkaz Nabízíme: -zajímavé ohodnocení (dle velikosti bytu 6-10 tis.). Vybavování trvá +/-3 dny -pravidelnou spolupráci Zájemci pište do zpráv. Prachař
Region: Praha
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: Pavel Prachař | prachar.pav@seznam.cz | 607214638
Vloženo: 28. 08. 2017 | 21:38

Doučování SketchUp a Rhino
Hledám někoho na doučování ve SketchUpu a Rhinu, může být i student, na každý program samozřejmě klidně jiná osoba. V Rhinu modeluji poměrně dobře, ale v nastavení renderu a materiálu ve VRayi potřebuji doučit. Ve SketchUpu mám jen úplné základy.
Region: Praha
Kontakt: architekt, 32 let, Praha 4 | doucovani.architekt@post.cz
Vloženo: 28. 08. 2017 | 19:57

Stavební projektant / Architekt
Architektonická a projekční kancelář DIMENSE architects hledá pro dlouhodobou spolupráci do svého týmu kanceláře v Brně na pozici stavebního projektanta studenta pozemního stavitelství-stavaře / absolventa Stavebního inženýra. Střední průmyslová škola stavební a znalost REVITU je Vaší velkou výhodou!!! V případě Vašeho zájmu zašlete mailem Vaše CV a portfólio na: info@dimense.cz
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Petr Hovořák | hovorak@dimense.cz | 775994501
Vloženo: 28. 08. 2017 | 14:32

3D grafik - fotorealistické vizualizace interiérů
Hledám 3D grafika fotorealistických vizualizací interiérů ke spolupráci při realizaci kompletních návrhů designu. Požadované zkušenosti se softwary Sketch-up a 3Ds Max+V-Ray či Cinema 4D+V-Ray - fotorealistické výstupy.
Region: celá ČR
Kontakt: Kateřina Kratochvílová | katerina@kerseydesign.com | 603768567
Vloženo: 28. 08. 2017 | 09:43

Bytový architekt - stavební technik: Troufnete si realizovat své návrhy?
Společnost PANELREKO, s.r.o., která se specializuje především na rekonstrukce a přestavby bytů, a která díky inovativním nápadům a zkušenostem z více než dvou tisíc realizací, utváří díla kvalitní, do detailu provedená, estetická a zároveň funkční, právě hledá samostatného, výkonného a ochotného člověka na pozici: BYTOVÝ ARCHITEKT - STAVEBNÍ TECHNIK • Baví Vás navrhovat, ale doteď Vám chyběla možnost realizovat své projekty? • Máte za sebou výsledky, které můžeme ověřit? (práce, praxe, brigáda, školní projekty...) V týmu uvítáme nejen zkušeného architekta, ale každého, koho láká možnost svoje návrhy realizovat do A do Z a má už za sebou výsledky v minulosti. Nebo třeba někoho, kdo si sám navrhl a zrekonstruoval dům nebo byt, pomáhal na stavbě nebo obor studoval a stihl i nějakou tu praxi. Vaším výsledkem práce bude kompletní návrh rekonstrukce bytu včetně dispozičních změn a zařízení a bezchybně a včas předané dílo klientovi (zrekonstruovaný byt, dům nebo jejich část). Očekáváme: • kompletní péči o klienta, od prvního kontaktu po předání díla • návrh realizace, projektování dokumentace ke stavbě a tvorbu rozpočtu • řízení činností a organizaci pracovních part • kontrolu, zda stavba probíhá v řádné kvalitě, dle časového harmonogramu a požadavků klienta Co potřebujete? • zkušenosti v oblasti "bytový architekt" a to buď jako koníček nebo vystudovaný obor • výsledky v této oblasti (práce, praxe, brigáda, rekonstrukce vlastního bytu či domu) • alespoň základní orientace v AutoCAD a dalším architektonickém programu (SketchUp, ArchiCAD, Cinema 4D...) • ŘP sk. B Co získáte? • možnost realizovat svoje návrhy a vyniknout jak v kolektivu, tak v oboru • různorodou a kreativní práci v kanceláři i v terénu • zaučení na pozici • neustálé vzdělávání v oboru i možnost osobního rozvoje • když budete dobří, můžete se zasloužit o nejlepší projekt a zviditelnit tak svoje jméno • práci na HPP ve firmě rodinného charakteru a podporující kolektiv • viditelné výsledky znamenají jistotu dobrého výdělku
Region: Praha
Kontakt: Lenka Macháčková | machackova@performia.cz
Vloženo: 28. 08. 2017 | 08:02

Psaní textů na téma izolace a zateplení
Vhodné pro studenty, kteří si seznámí s nabízenými materiály a technologiemi zateplování a napíší texty na téma zateplení, izolace - zadáme osnovu.
Region: celá ČR
Kontakt: Pavel Linhart | pavellinhart@centrum.cz | 608866226
Vloženo: 26. 08. 2017 | 08:44

výstavářská firma z Holešovic
výstavářská firma z Prahy Holešovic hledá na pozici architekt/managera práce v Archicadu Artlantisu, návrhy a rozkres pro výrobu - Práce možná jak na hlavní pracovní poměr tak i na živnostenský list. Stálá práce a ohodnocení plus bonusy za realizace . Angličtina nutností Němčina vítaná .
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Pabst | vaclav@papst.cz | 602308916
Vloženo: 26. 08. 2017 | 01:53

Architekt
Významná mezinárodní architektonická kancelář Chapman Taylor hledá pro svou pražskou pobočku architekta/architektku. Nabízená pozice je vhodná zejména pro ty co mají zájmem o moderní design, kteří by se rádi spolupodíleli na přípravě významných projektů obchodních center, kancelářských a rezidenčních budov většího měřítka jak v České republice, tak i v zahraničí. Zkušenost s tvorbou vizualizací vítána. Nabízíme: Zázemí mezinárodní architektonické společnosti Účast na mezinárodních projektech Aktivní podporu profesního rozvoje Práci v centru Prahy Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem Požadujeme: Výborné designérské a grafické schopnosti Zkušenosti s designem interiérů jsou vítány Nadšení a pro-aktivní pracovní přístup, samostatnost Dobrou znalost českého i anglického jazyka, popřípadě alespoň jedno z uvedených Nutná je znalost AutoCadu, Photoshopu a 3d modelovacího SW (Sketch Up/3d studio max/ apod.) Výhodou je znalost Revitu, nebo schopnost tvorby fotorealistických vizualizací Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí v průběhu studia, kteří mají chuť na sobě intenzivně pracovat, ale také pro zkušenější uchazeče. Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na pdana@chapmantaylor.cz.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Pavla Dana | pdana@chapmantaylor.cz
Vloženo: 25. 08. 2017 | 16:04

Architekt s praxí
Významná mezinárodní architektonická kancelář Chapman Taylor hledá pro svou pražskou pobočku architekta/architektku s praxí. Nabízená pozice je vhodná zejména pro ty co mají zájmem o moderní design, zkušenost se samostatným vedením projektů a kteří by se rádi vedli , koordinovali přípravu významných projektů obchodních center, kancelářských a rezidenčních budov většího měřítka jak v České republice, tak i v zahraničí. Nabízíme: Zázemí mezinárodní architektonické společnosti Vedení projektů v ČR/zahraničí Aktivní podporu profesního rozvoje Práci v centru Prahy Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem Požadujeme: Výborné designérské a grafické schopnosti Zkušenost s vedením a koordinací projektů Dobré prezentační a vyjednávací schopnosti Nadšení a pro-aktivní pracovní přístup, samostatnost Dobrou znalost českého i anglického jazyka, popřípadě alespoň jedno z uvedených Nutná je znalost AutoCadu, Photoshopu a 3d modelovacího SW (Sketch Up/3d studio max/ apod.) Výhodou je znalost Revitu, nebo schopnost tvorby fotorealistických vizualizací Pozice je vhodná pro architekty s praxí min. 3-5 let a touhou po samostatné tvorbě Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na pdana@chapmantaylor.cz.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Photoshop, Sketch Up
Kontakt: Pavla Dana | pdana@chapmantaylor.cz
Vloženo: 25. 08. 2017 | 15:56

Stavební inženýr - projektant
Hledáme člena do našeho týmu na pozici stavebního projektanta. Pokud vás baví práce s REVITem a máte chuť se rozvíjet zapojením do týmové práce architektů a stavařů, pošlete nám prosím profesní životopis. Více informací o nás najdete na www.atelier-velehradsky.cz. Náplň práce: komplexní řešení svěřeného úkolu, práce na středně velkých stavebních projektech, tvorba stavební dokumentace v REVITu. Kvalifikační předpoklady: VŠ stavební, obor pozemní stavby/architektura, praxe v projekci výhodou, znalost programu REVIT významnou výhodou, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, loajalita, řidičský průkaz skupiny B.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Ing. Hana Staňková | stankova@velehradsky.cz | 601565482
Vloženo: 25. 08. 2017 | 15:19

Vizualizace a animace v Unreal Engine (Virtuální realita)
Dobrý den / Ahoj, hledáme do týmu kolegu, který má zkušenosti s Unreal enginem a pohybuje se ve stavebnictví. Pokud jste vizualizátorem/kou a chtěli byste se v UE naučit, při dlouhodobější spolupráci jsem ochotni navázat spolupráci i takto. Práce se netýká pouze statických vizualizací, ale především virtuální reality. Jsme schopni nabídnout externí spolupráci, ale také plný úvazek s kancelářským zázemím v Praze i v Brně. V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. K emailu prosím přiložte ukázku Vašich dosavadních prací ve stavebnictví. email: zbynek.pohorelsky@gmail.com Těším se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@gmail.com | 775645758
Vloženo: 25. 08. 2017 | 11:28

Architekt / projektant
basepoint s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu architekta / projektanta ke spolupráci. Zabýváme se zejména návrhy a realizacemi interiérů a designem, dále projekty rodinných domů, bytových a polyfunkčních domů a komplexů. Navrhujeme drobné stavby i rozsáhlejší projekty. Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, MS Office, znalost práce s grafickými programy Photoshop, Acrobat, komunikativnost, časovou flexibilitu, grafickou zdatnost, estetické cítění a smysl pro design, samostatnost. Výhodou, nikoliv podmínkou je zkušenost s 3D modelováním a tvorbou vizualizací, znalost Revit, ArchiCAD či SketchUp. Nabízíme: Zajímavou a kreativní práci, flexibilitu, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí. Pracovní úvazek dle dohody. CV a portfolio zasílejte na níže uvedenou e-mailovou adresu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Magda Haková | magda.hakova@basepoint.cz
Vloženo: 24. 08. 2017 | 16:53

Projektant / Architekt pozemních staveb
Nabízíme velmi příjemné pracovní místo v mladém kolektivu. Poskytneme flexibilní pracovní dobu, odpovídající ohodnocení a odměny. Požadujeme: VŠ vzdělání, znalost práce v ArchiCADu, praxe výhodou. Vhodné pro absolventy. Pracoviště Praha 4. Vhodné pro absolventy i projektanty s praxí. Živnostenské oprávnění výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Ing. arch. Nguyen Duc Hoa | info@ateliertwins.com | 728661880
Vloženo: 24. 08. 2017 | 16:26

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 24. 08. 2017 | 12:39

Projektant pozemních staveb
Do architektonického ateliéru Štička architekti hledáme stavebního projektanta s praxí. Pracovní náplní je projekce developerských projektů, bytových a rodinných domů a rekonstrukce bytových jednotek.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz
Kontakt: Ondřej Štička | ondrej@stickaarchitekti.cz | 702076611
Vloženo: 23. 08. 2017 | 12:35

Hledáme architekty, projektanty, vizualizátory a interiérové designéry do Studio Perspektiv
Hledáme architekty / projektanty / vizualizátory / interiérové designéry, kteří chtějí navrhovat a realizovat unikátní interiéry kanceláří, které smazávají hranice typologie. Právě teď začínáme pracovat na coworkingovém centru v samém srdci Prahy a tímto projektem by naše spolupráce mohla začít. Nabízíme v našem pražském studiu práci na full time v mladém týmu, se zajímavými klienty, účast na projektech ve všech fázích od první skici až do realizace. Rádi bychom spolupracovali s člověkem, který má zkušenosti s realizací interiérů libovolné typologie ovládá AutoCad / Rhino / 3DStudioMAX / Vray / Photoshop / Indesign je zapalený do designu nebojí se experimentovat s materiály a dispozicemi Pokud chcete být s námi v týmu, zašlete životopis a portfolio na e-mail romana.carbolova@perspektiv.cz
Region: Praha
Kontakt: Romana Carbolová | romana.carbolova@perspektiv.cz
Vloženo: 23. 08. 2017 | 11:30

Student/studentka pro přípravu stavby a tendru
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku pro přípravu stavby a tendru zajímavých bytových domů NABÍZÍME: - dlouhodobou brigádu - časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu - mladý a přátelský kolektiv - získání nových zkušeností na zajímavých projektech - možnost nástupu na HPP po ukončení studia - dle zkušeností je zde možnost samostatné práce POŽADUJEME - student 4.-5. ročníku - dobrá znalost Archicad eventuelně AutoCad - pečlivost a zodpovědnost
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Kristýna Uxová | brigada@design-development.cz | 227085080
Vloženo: 23. 08. 2017 | 11:21

Projektant ÚT, VZT, CH - výpomoc
Dynamicky se rozvíjející společnost se zastoupením v ČR, SR a Polsku zabývající se realizacemi interiérů (interiérové vestavby) v kancelářských budovách hledá níže uvedené kandidáty na pozici Projektant HVAC – výpomoc. Popis pozice: Tvorba dokumentace TZB na projektech v oblasti komerčních fit-outů. Samostatná projekční činnost dle zkušeností. Dobrá praxe pod vedením zkušených vedoucích. Mimo projektová činnost – zajišťování materiálu TZB na stavbách. Kontrola montáží dle projektové dokumentace. Cenění zakázek v oblasti TZB. Vhodný kandidát by měl splňovat většinu níže uvedených kritérií: VŠ - obor stavební, strojní Velmi dobrá práce na PC – CAD, Office, Outlook, Windows, Internet Schopnost číst technickou dokumentaci Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita Znalost anglického jazyka výhodou Nabízíme: Práce na ½ úvazek (DPP/IČO) Neformální firemní kulturu Zaměstnání v silné a stabilní společnosti Dlouhodobou perspektivu Vzdělávání v oboru Ohodnocení 110 – 150,-/hodina
Region: Praha
Kontakt: Zaneta Synkova | zaneta.synkova@capexus.cz
Vloženo: 22. 08. 2017 | 15:57

Grido hledá zkušeného kolegu - Praha 3
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme zkušeného kolegu - architekta nebo stavaře. Praxe alespoň 10 let na zakázkách většího rozsahu (nad 100 mil), práce v Autocadu + SketchUp nutností, ŘP výhodou. Nabízíme výborné kafe, zajímavé finanční podmínky a motivační bonusy. Nabídky vč. vybraných referencí zasílejte prosíme na gromski@grido.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Peter Gromski | gromski@grido.cz | 602249181
Vloženo: 22. 08. 2017 | 14:07

HIP / BRNO / A99
Do týmu hledáme posilu na pozici HIPa! Více na http://www.jobs.cz/rpd/1226278126/?rps=202
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Martin Jeřábek | jerabek@atelier99.cz | 723104812
Vloženo: 21. 08. 2017 | 17:48

ARCHDYNAMIC hledá architekta/-ku a projektanta/-ku
Do našeho týmu hledáme architekta/-ku a projektanta/-ku. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru výhodou. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí ve vilové oblasti Ladronka. Motivující finanční ohodnocení. Práce na živnostenský list. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Lukáš Rus | archdynamic@archdynamic.cz
Vloženo: 21. 08. 2017 | 15:50

PROJEKTANT / ARCHITEKT
ORTOGONAL s.r.o. hledá do svého týmu projektanta / architekta. Zabýváme se projekty zajímavými bytových rodinných domů, průmyslových staveb. Náplň práce: zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu ArchiCAD. Požadavky: flexibilita, pracovní nasazení, ideální je i praxe v oboru a zkušenost s projekty bytových domů, schopnost samostatného rozhodování při řešení technické problematiky staveb, aktivní znalost ArchiCAD. Absolvent je rovněž vítán – naučíme, zapracujeme, předáme zkušenosti. Nabízíme: účast na zajímavých zakázkách, pružnou pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení. V případě Vašeho zájmu pracovní pozici zašlete, prosím, své CV na e-mail martin.ballak@ortogonal.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Martin Ballák | martin.ballak@ortogonal.cz | 724058685
Vloženo: 21. 08. 2017 | 15:34

LABOR13 architekti
Hledáme architekta/ku k dlouhodobější spolupráci. Nabízíme pestrou práci při navrhování domů i interiérů. Požadujeme znalost programů AutoCad a Sketchup. Prosím o zasláni portfolia
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: martin vomastek | mv@labor13.cz
Vloženo: 21. 08. 2017 | 10:46

Přijmeme architekta
Zavedené architektonické studio ML Designers přijme do svého týmu kolegu / kolegyni pro interní spolupráci. Navrhujeme a realizujeme drobné stavby i rozsáhlejší projekty. V případě bytových a nebytových interiérů se podílíme i na jejich dodávce. NABÍZÍME: - pestrou práci na projektech od architektonické studie až po realizaci. - pružnou pracovní dobu dle možností a dohody – preferujeme 5dní/týden #POŽADUJEME: - absolventy nebo studenty FA či jiných škol s oborem architetkura nebo design interiér www.mldesigners.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Rhino, Corel
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lukešová Marta | mlukesova@mldesigners.cz | 604233124
Vloženo: 19. 08. 2017 | 22:01

HLEDÁME KOLEGU NA POZICI: VÝKONNÝ ARCHITEKT
NÁPLŇ PRÁCE: - Zpracování architektonických návrhů včetně designu interiérů, 3D modelování a vizualizace, tvůrčí práce s dalšími pracovníky společnosti v rámci ateliérové tvorby - Příprava prezentací a grafických výstupů ve skicách či elektronicky (AutoCAD, 3ds MAX, Lumion…) - Vytváření autorských komentářů, prezentace a obhajoba návrhů klientovi - Zpracování projektových dokumentací interiéru na základě architektonických studií (koordinační zákresy v půdoryse, hmotová schémata atypických prvků, návrhy detailů, kniha typových výrobků, výkaz výměr…) - Výkon autorského dozoru – kontrola realizace na místě, komunikace s klientem i dodavateli, vzorování - Vedení zakázek – zodpovědnost za provedení a dokončení projektu řádně a v termínu POŽADUJEME: - Aktivní znalost AutoCAD, 3ds MAX, Illustrator, Photoshop, InDesign - Aktivní znalost AJ, jiný světový jazyk výhodou - Týmové, komunikační a prezentační schopnosti - Preciznost, trpělivost, vysoké nároky na kvalitní výstupy - Schopnost grafické a typografické práce - ŘP, ochota cestovat, časová flexibilita VÝHODOU: - SketchUp, Lumion - Praxe v oblasti architektury / interiéru NABÍZÍME: - Práce na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení - Zázemí stabilní společnosti, práce v centru Brna - Kreativní a dynamické pracovní prostředí - Osobní a profesní růst - 4 týdny dovolené - Stravenky (80,- Kč) - Občerstvení na pracovišti, firemní akce Nástup co nejdříve dle dohody. Více o nás: www.kyzlink.com
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny
Kontakt: Magdalena Žáková | magdalena.zakova@kyzlink.com | +420 601 594 805
Vloženo: 17. 08. 2017 | 13:46

Stavební projektant, projektant TZB, přípravář staveb, administrativní pracovnice
menší stavební a projekční firma BAUMI s.r.o. (design and build služby v oboru pozemních staveb) hledá na různé pozice stavební projektanty, projektanty TZB, přípraváře staveb a stavbyvedoucí. Práce v mladém dynamickém kolektivu na velmi moderních technicky i architektonicky odvážných projektech a realizacích menších staveb se strojařským přístupem přesnosti a na zákazníka orientovaným servisem v regionu ČR. Po zapracování nadprůměrné ohodnocení, nefinanční benefity, možnost dalšího kariérního růstu, progresivní způsob odměňování dle přínosů zaměstnance pro firmu a klienta. Toho kdo chce, zaučíme, podpoříme, začleníme do týmu. Vhodné pro studenty SŠ i VŠ, absolventy i zkušenější pracovníky. Osobní pohovor nutný, dvoukolové výběrové řízení, slušná odezva a odpověď každému uchazeči.
Region: Liberec
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Jiří Tokar | tokar@tekato.cz | 775707015
Vloženo: 16. 08. 2017 | 19:45

Hledáme kolegu
Hledáme nového kolegu do našeho ateliéru www.zabadalova.cz. Zabýváme se návrhy interiérů a jejich realizací. Pokud Vás naše práce zaujala a máte ukončené studium, přijďte se za námi podívat. Požadujeme: znalost práce v programech - Sketch Up + V-ray, AutoCAD, Photoshop Nabízíme: pestrou a kreativní práci, flexibilní pracovní dobu, práci v centru Brna
Region: Brno
Kontakt: Šárka Zabadalová | sarka@zabadalova.cz | 605 200 677
Vloženo: 15. 08. 2017 | 16:55

Architekt
Architekt na HPP, práce v BIM samozřejmostí, místo práce v Opavě, zakázky po celé ČR.
Kontakt: Martin Uličný | martin.ulicny@technico.cz
Vloženo: 06. 08. 2017 | 12:18

DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST LORDSHIP GROUP HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU NOVÉHO KOLEGU / KOLEGYNI NA POZICI JUNIOR GRAFIK / ARCHITEKT NA PLNÝ ÚVAZEK
Požadavky: • PC: AutoCad (vč. práce s Xref), Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, MS Office • Flexibilita, pracovitost, pečlivost • Anglický jazyk • Zaměření na obchodní a kancelářské budovy • Znalost typologie komerčních budov (retail, office), vč. zázemí • Praxe vítána, možno ale i absolvent VŠ • Sídlo kanceláře: centrum Prahy, výborná dopravní dostupnost • Plný pracovní úvazek • Nástup říjen 2017 Popis práce • Vytváření dispozičních plánů a dalších podkladů pro nájemce • Příprava grafických příloh ke smlouvám s nájemci • Správa a aktualizace webových stránek, správa firemních domén • Úprava stavebních výkresů, měření ploch atd. • Orientace v katastru nemovitostí • Grafické zpracování a úpravy firemních brožur, marketingových letáků a dalších propagačních materiálů. V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete CV a portfolio na hrcz@lordship.eu, vybrané zájemce budeme kontaktovat.
Region: Praha
Kontakt: Melhemová Sára | hrcz@lordship.eu | +420 257 530 071
Vloženo: 04. 08. 2017 | 09:13

Brigáda - Obsluha kavárny Brno-Slatina
Do nově vzniklé mini kavárny v rámci kancelářských prostor hledáme usměvavou, milou, energii sršící a přesto pohodovou osůbku za kavárenský pult. Náplní práce je navození příjemné atmosféry, obsluha kavárenských hostů, přijímání objednávek a zajištění platby, vaření kávy dle předepsaných receptur a roznos dobrot ke kávě. Jedná se o brigádu na dohodu o provedení práce, vhodné pro studenty VŠ, maminky na rodičovské dovolené, aktivní seniory nebo jako přivýdělek při práci. Provozní doba kavárny je PO-PÁ od 7-15 hod. Směny dle dohody.
Region: Brno
Kontakt: My Interior service s.r.o. | anetaji@myi.cz
Vloženo: 04. 08. 2017 | 09:12

Atelier Hoffman hledá pro spolupráci junior/senior architekta/architektku
Nabízíme: Dobré podmínky pro dlouhodobou spolupráci. Příjemné prostředí v plně vybaveném ateliéru. Kreativní tým a pohodu při práci. Rozvoj osobnosti, profesních znalostí a zkušeností. Práci na zajímavých dlouhodobých zakázkách v Praze a na dalších místech. Požadujeme: Kreativitu, zodpovědnost, spolehlivost, samostatné rozhodování. Zkušenosti s 3D modelováním, výbornou znalost AutoCad, Revit a dalších programů, zkušenost s tvorbou vizualizací a základy práce s grafickými programy. Zkušenost s vícestupňovým projektováním: administrativní a organizační řízení projektu, komunikace s úřady a specialisty. Dobré komunikativní schopnosti. Živnostenský list.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ateliér Hoffman | atelier@atelierhoffman.eu | 725 888 414, 608484484
Vloženo: 20. 07. 2017 | 10:57

STAVBYVEDOUCÍ nebo MISTR - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme stavbyvedoucího. Hledáme někoho, kdo nám pomůže: s výstavbou technicky náročnějších luxusnějších rodinných domů a vil v Praze a Středočeském kraji Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: mít chuť podílet se na realizaci moderních technologicky náročnějších staveb pro zajímavé klienty mít stavební vzdělání - VŠ stavebního směru je ideální :) mít alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici mít dobrou znalost norem a technologických postupů - měl by si být schopný poučovat Ty nás, nikoliv naopak :) držet si důvěryhodnost a být spolehlivou součástí týmu Ještě více nám to bude klapat, pokud: budeš mít autorizaci budeš umět pracovat v CAD a rozpočtářských programech Co u nás můžeš čekat: kancelář s přátelským mladým kolektivem - vykání není řečí našeho kmene spolupráce s nevšedními klienty podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 14. 07. 2017 | 15:50

Vizualizace 3Ds MAX - Corona
Hledáme vizualizátora, který umí pracovat ve 3Ds Maxu s renderovacím enginem CORONA. Pokud ovládáš Coronu a baví tě vizualizace, prosím, kontaktuj nás. zbynek.pohorelsky@gmail.com těšíme se na případnou spolupráci. Zbyněk
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max, Corona
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@gmail.com
Vloženo: 03. 07. 2017 | 12:40

Projektant/ka požární bezpečnosti staveb
Hezký den všem! Obracím se na Vás jako na možné zájemce o nabídku práce. V projekční kanceláři – AMPeng s.r.o., kde působím, sháníme nové posily do týmu. Pokud byste se rádi věnovali projekci požárních řešení naplno, působili na zajímavých projektech a byli součástí mladého, přátelského kolektivu zkušených kolegů, tak prosím zašlete svůj životopis na zdenka.peskova@ampeng.cz. Pokud by Vás zajímaly nějaké detaily, můžete samozřejmě kontaktovat i přímo na tel 725 555 309. Hloubka Vašich vědomostí není jediná rozhodující, důležitá je chuť do práce!
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Zdeňka Pešková | zdenka.peskova@ampeng.cz | 725 555 309
Vloženo: 20. 06. 2017 | 10:56

Hledáme do kolektivu architekta / architektku
Kolektiv G.L.Archiktekti v rámci rozšiřování svého týmu hledá kreativního architekta / architektku s praxí ke spolupráci na aktuálních zajímavých projektech a realizacích. Podmínkou jsou samostatnost a chuť kolektiv podpořit vlastní invencí. Nástup možný ihned. Své portfolia a CV zasílejte na mail. www.gla.cz
Region: Praha
Kontakt: Jan Vagaday | office@gla.cz
Vloženo: 16. 06. 2017 | 12:21

Projektant stínící techniky a inteligentních fasád
Přední výrobce a dodavatel systémů stínící a ventilační techniky pro administrativní budovy I rodinné domy v ČR I zahraničí společnost Metalplastcz hledá do svého týmu projektanta do kanceláře v Hradci Králové. Náplní práce je projektování stínící a ventilační techniky, detaily fasád,koncepční a technická řešení a jejich převedení do realizace. Jedná se o plný pracovní úvazek s místem zaměstnání v Hradci Králové. Více na macek@metalplastcz.cz nebo www.metalplastcz.cz
Region: Hradec Králové
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Martin Macek | macek@metalplastcz.cz | 602360798
Vloženo: 06. 06. 2017 | 08:54

ARCHITEKT, PROJEKTANT
ATELIER SAEM, s.r.o. přijme do svého kolektivu projektanta pozemních staveb nebo architekta pro tvorbu projektů v ČR i zahraničí. Více o nás naleznete na www.saem.cz. V případě, že se dokážete ztotožnit s filosofií, že forma vytvořená ze života je architektura, ale architektura vznikající z formy neznamená život, zašlete Váš životopis a portfolio na uvedenou e-mailovou adresu. Pozice je vhodná i pro studenta vyššího ročníku VŠ.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Ivana Opelková | ivana.opelkova@saem.cz
Vloženo: 10. 05. 2017 | 09:45

Projektant Zlín x Brno
Hledáme projektanta i absolventa stavaře ke spolupráci na kompletní DSP k RD. Schopnost samostatné práce. Práce v AutoCadu. www.aprzlin.cz
Region: Brno, Zlín
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Šopíková | sopikova.eva@gmail.com | 721735603
Vloženo: 06. 05. 2017 | 19:37

Vývojář v Unreal Engine/Unity/Stingray..
Hledáme vývojáře/programátora pro tvorbu, úpravu a optimalizaci 3D modelů v hracím enginu s architektonickým zaměřením. Jedná se o velice zajimavé projekty. Více info na mailu. Budu se těšit.
Region: celá ČR, Brno
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max, Unreal/Unity/Stingray...
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@archprint.cz
Vloženo: 28. 03. 2017 | 18:32

Architekt/Projektant na pozici HIP
Společnost Lost Arch hledá do mladého přátelského týmu v centru města nového člena pro práci na pozici HIP. Nabízíme kreativní práci na zajímavých zakázkách občanských staveb. Nástup je možný říjen 2017. Požadujeme: VŠ, min.5 let praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, Živnostenský list. V případě zájmu posílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz Region: Praha Kontakt: Lost Arch s.r.o. | lostarch@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lost Arch s.r.o. | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 28. 03. 2017 | 14:17

Renson Ventilation is seeking an architect advisor in Prague
Renson is the European market leader in development, production and marketing of ventilation and sun-screening systems. Employing over 700 people and reaching turnover of 150 million euro Renson is putting into practice ambitious growth strategy worldwide. To reinforce its position on the Polish market, Renson is seeking for an Architect Advisor based in Prague, Czech republic. Duties & responsibilities Promoting the Renson Concepts and solutions to well identified high end architects, consultants and engineering offices. Regular visit of the key end-clients and investors to promote the Renson brand and generate indirect sales. Recognising and registering in CRM system the biggest investments where the Renson solutions could be used.  A typical week consists of 4 days visiting at least 3 relations a day and 1 day home office activities. On a monthly base we count on 48 visits. Identify, review and implement the business opportunities on a regular basis, ensuring feedback to the country manager. Analyse the competition on a regular basis and report findings to the country. Support in organising all promotional matters on a national level. Regular attendance to exhibitions, on a local and international level. Requirements Education: Graduated in Engineering (building construction, mechanical) or an Architect Experience: Sectorial experience of at least 3 year technical-sales experience in the window, door and façade industry or similar. Age 25-35 years. Knowledge, skills and abilities: - Proven record in similar functions - Knowledge of marketing skills - Skilled in negotiations and communication - Entrepreneurial attitude - You manage AutoCad Languages: Fluent in English Driving licence:B
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Jaroslav Kazimir | jaroslav.kazimir@renson.net | +421908157500
Vloženo: 16. 03. 2017 | 09:20

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Architekt/stavební projektant
Dobrý den. Hledám práci architekta/stavebního projektanta na HPP nebo ŽL. Ovladám AutoCAD, Revit, ArchiCAD, Photoshop, 3ds Max (zakladní znalosti). Předem děkuji za nabídky.
Region: Brno
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Anna | lejve@seznam.cz
Vloženo: 19. 10. 2017 | 13:12

Projektant pozemních staveb - práce při studiu
Jsem studentem 1. ročníku inženýrského studia na ČVUT v Praze, Fakulta stavební - obor Integrální (požární) bezpečnost staveb - a hledám práci při studiu v projekci pozemních staveb. Mám praxi na pozici projektant/kreslič, kterou jsou vykonával během bakalářského studia; hlavní náplní práce bylo zpravování stavební části PD (DSP i DPS).
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Richard Salaďák | richard.saladak@gmail.com | +420727882330
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:47

Student požární bezpečnosti staveb
Jsem studentem 1. ročníku magisterského studia na FSv ČVUT v Praze v oboru integrální bezpečnosti staveb. Středoškolské vzdělání jsem absolvoval na stavební průmyslové škole VOŠ a SPŠ Volyně. Hledám práci při studiu v projekci přibližně na 1-2 dny v týdnu.
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Josef Hruška | smetem@seznam.cz | +420608384437
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:43

3D - modelář
Dobrý den, hledám práci zpočátku jako 3D modelář, později je možné přejít i k tvorbě vizualizací. Pracuji s 3ds max, Sketchup. jan-simon.webnode.com
Region: celá ČR
Nabízím: znalost Autodesk 3ds Max
Kontakt: Jan Šimon | jan.simon.1@seznam.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 10:23

Hledám práci při studiu
Jsem student magisterského programu na FA ČVUT. Hledám zaměstnání v architektonickém atelieru. V mých možnostech je v současné situaci práce na max. 20 hodin týdně. Jsem k dispozici na jednom z níže uvedených kontaktů. Zde je odkaz na mé portfolio: https://issuu.com/marekspalenka/docs/portfolio_sp__lenka
Region: Praha
Kontakt: Marek Spálenka | marekspalenka@gmail.com | +420721248161
Vloženo: 05. 10. 2017 | 18:00

Studentka architektury
Dobrý den, jsem studentka oboru Architektura a stavitelství na ČVUT Fakultě stavební, v prvním ročníku magisterského studia. Hledám brigádu nebo poloviční úvazek v architektonickém ateliéru. Mám praxi v práci studiáře a projektanta. Plynulá Angličtina a Ruština. V případě zájmu a zajímavých nabídek prosím kontaktujte na emailu. Děkuji.
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD, Adobe Photoshop, SketchUp, InDesign
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Zanna Bilecka | bilecka.zanna@gmail.com | 608177917
Vloženo: 03. 10. 2017 | 19:27

Architect&Interior designer looking for opportunity
I have three+ years post graduation experience in design and construction, I am looking for an opportunity in Prague (mainly in English). As a licensed architect I am involved in small to larger scale projects from the very outset to completion, I have contributed to the design of numerous high-rise projects including commercial, residential (single occupancy and also multi-unit housing), industrial buildings, also in education and healthcare sectors. Through these and other projects, I am experienced with building materials and systems, sustainability techniques and construction administration on complex projects. I have extensive experience with a broad range of design and management software, including BIM. Also I am highly motivated to learn the Czech language to ensure that if given the opportunity to showcase my skills, in the near future I can handle the main attributions of an architect. Please visit my personal website with selected works at www.teklab.wix.com/teklab I appreciate for careful consideration!
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max, Nemetschek Allplan, Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Tekla Berecki | tekla.brck@gmail.com | +40746027142
Vloženo: 15. 09. 2017 | 10:02

Hledám práci při škole (zájem především v územním plánování a urbanismu)
Dobrý den, jsem studentem 1. ročníku magisterského studia na ČVUT na oboru Inženýrství životního prostředí. Hledám práci na 1-2 dny v týdnu nebo s možností home office. Všechny softwary, které jsem uvedl mám nainstalované.
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, ArcGis, základy Adobe Photoshop, Google Sketch up
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Roman Soukup | soukurom@gmail.com | 737807558
Vloženo: 11. 09. 2017 | 20:39

Ekolog se zájmem o mezioborovou spolupráci
Ekolog se zájmem o interakci mezi ekologií a architekturou (přírodní estetika, ekologická architektura...) hledá spolupráci na mezioborových projektech.
Region: Praha
Nabízím: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: David Hořák | horakd@gmail.com
Vloženo: 05. 09. 2017 | 10:59

Architekt s praxí hledá práci
Mladý architekt s pracovní praxí hledá práci v Praze a okolí. Není podmínkou pouze pozice architekt, ale také kreslič, interierový designer, obchodník, konzultant atd. Samozřejmostí je ochota se dál vzdělávat v oboru a požadované oblasti, ŘP sk. B - aktivní řidič, jazykové znalosti - angličtina plynule + němčina a ruština, časová flexibilita, dobré komunikační schopnosti.
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Photoshop, Illustrator, Rhinoceros
 znalost angličtiny, znalost němčiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: architekt s praxí | architekt.praha@post.cz
Vloženo: 02. 09. 2017 | 10:07

Slečna z oboru Prostorové tvorby
Hledám studio či ateliér, které mě vezme pod svá křídla, kde jsou lidé, kteří mají design a architekturu jako životní styl. Takoví, kteří mi dovolí spolupracovat na filozofii, ve které jsou dobře zajetí. Stejně jako mě by je mohly fascinovat možnosti přírodních a surových materiálů, se kterýma lze pracovat v obrovském hmotném světě. Hledám tedy nabídku práce pro lidi, kteří nelpí na architektonickém titulu před jménem, protože já ho nemám. Nabízím sebe jako zodpovědného člověka schopného pracovat v týmu a s chutí učit se všechno, co potřebuju znát a ze školky to nevím. V mém portfoliu jsou interiéry (spolupráce na vinařském domu, tvorba vinného baru, osvětlení, návrh nábytkové stěny do pokoje) a produkty (mobiliář - lavička a stojan na kolo, křeslo, kuchyňská linka atd.). Vše procházím od kresby rukou, po 2d v AutoCAD a 3d v 3DsMax s Vray. Portfolio pošlu emailem. Mým zájmem je pracovat na interiérech či produktech, které dokáží smysluplně využívat materiály a pracovat s barvou. Prostory, co mluví viz. Šépka Architekti, ekologie viz. Huť Architektury Martina Rajniše, lidskost Ladislava Lábuse, světlo Tadao Ando, barva v prostoru viz. Olafur Eliasson, surový produkt viz. Lex Pott, schopnost pracovat s materiály viz. studio Swine.
Region: Brno
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Silvie Hrušková | silviehrusko@gmail.com | +420774331254
Vloženo: 31. 08. 2017 | 15:21

architekt - vizu - cad - sazba 140Kč
Hledám a nabízím své uplatnění/zkušenosti jako architekt, interiérový designer, 3d grafik nebo zpracovatel projektové dokumentace- studie, stavební povolení, dvd- převážně RD. Moje hodinová sazba je 140Kč čistého. Práce o víkendech pouze region Trutnovsko, Jaroměř. Náchodsko, Broumovsko. Výhodně též Praha.
Region: celá ČR
Nabízím: znalost 3D Max, Photoshop, Autocad
Kontakt: agent 007 | architekt007@email.cz
Vloženo: 29. 08. 2017 | 13:33

Architektka s praxí
Hledám práci architekta/stavebního projektanta na zkrácený úvazek nebo ŽL. Praxe v řešení veškeré PD, realizace, vitualizace, řešení interiérů, RD, koordinace profesí, jednání s úřady. IT MS Office, Acad, Turbocad, rychlá orientace v novém SW. Jazyky - němčina, část. angličtina. Předem děkuji za nabídky.
Region: Brno
Kontakt: Ihg.arch.Pavla Čechová | pavla.cechova@seznam.cz | 728557948
Vloženo: 27. 08. 2017 | 11:44

Landscape architect, designér, zahradník a landartista
Nabízím služby uměleckého zahradníka - krajinářského architekta a grafika v oboru zahradního a krajinného umění. Má práce má rozsáhlý záběr a vždy se týká venkovních prostorů. Pro bližší info, mne kontaktujte.
Region: celá ČR, Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Kateřina Popp | popp.katerina@gmail.com | 775 965 239
Vloženo: 23. 08. 2017 | 11:31

Stavební dozor Opava - Ostrava
Hledám pracovní uplatnění jako Stavební dozor/Stavbyvedoucí nebo Technický dozor stavebníka - při realizace Vašich projektů/stavebních záměrů. Dlouholetá praxe, autorizace (obor PS). Cena dohodou. Platí stále, do odvolání.
Region: Moravskoslezský kraj
Nabízím: řidičský průkaz
Kontakt: Kafol | kafol@seznam.cz | 704055012
Vloženo: 04. 03. 2017 | 16:04

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

výpomoc
Hledám studenta(ku) na výpomoc se zpracováním výkresové dokumetace v listopadu a prosinci. Jednalo by se o vynášení stáv. stavu z pdf-ek, případně papírové dokumentace s drobnými návrhovými změnami. Ideální předpoklad pro tuto práci je kreslení v Nemetschkovi na vlastním ntb.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: jiří čapek | jirikcapek@seznam.cz | 605172723
Vloženo: 17. 10. 2017 | 16:16

Fotorealistický návrh fasády rodinného domu
Odkaz na materiály vzťahujúce sa k textu: http://www.uschovna.cz/zasilka/QR76IWHXHUJMBXH2-924/ Dobrý deň, hľadáme človeka, ktorý vie spraviť fotorealistický návrh podľa priloženej dokumentácie. V prílohe je štúdia od architekta na náš dom, je v pdf formáte s názvom začínajúcim na "Y" Ďalej posielam rez schodiskom ako aj pohľady na východnú a západnú fasádu, označené písmenami A - I, kde je aj google mapa s adresou domu Horná Strieborná 6, Banská Bystrica - súpisné číslo 286, ak by ste hľadali katastrálnu mapu, kvôli predstave a rozmerom domu a záhrady, je to parcela 1748, katastrálne územie Banská Bystrica. Ďalej vám posielam vizualizácie jednej stavby, ktorá sa mi páči, oznančenie png súborov je jedna až štyri No a nakoniec posielam inšpirácie z knihy Wood Houses vo fotografiách jedna IMG až šesť IMG Prosím vás touto cestou o urobenie náhľadu na fasády podľa zaslaných podkladov ( verím, že budú postačovať ) podľa grafického návrhu od arhitekta , ktorý navrhol dve možnosti prevedenia. Poprosím o jeden pohľad v 1. variante na západnú fasádu, jeden pohľad v 2. variante na východnú fasádu, jeden pohľad na terasu s prestrešeniami v záhrade podľa návrhu architekta a jeden pohľad v 1. variante na východnú fasádu. Verím, že som to napísal zrozumiteľne, napíšte mi prosím termín vyhotovenia fotorealistického návrhu podľa informácií uvedených v tomto textte. Ak by ste potrebovali doplňujúce informácie, napíšte mi prosím. Vo vašom fotorealistickom návrhu prosím vynechajte osoby a počet vtákov na oblohe prosím zredukujte na dva až tri, oblaky sú v pohode. Ďakujem za odpoveď a teším sa na spoluprácu. PS: Som ochotný investovať do fotorealistického návrhu maximálne 60 - 100 eur.
Kontakt: Erik Leitner | erikl@inmail.sk | +421915952333
Vloženo: 10. 10. 2017 | 13:17

projektant
dobry den, mam studii k rekonstrukci suterenu domu na 2 mensi byty (cca 60 a 40 m2 + sklep) a hledam projektanta, ktery to zpracuje do dokumentace pro hladke vyrizeni stavebniho povoleni.
Region: Praha
Kontakt: marek partl | m.halberstram@outlook.com | 728033588
Vloženo: 05. 10. 2017 | 22:47

Vizualizace parapetů a další
Dobrý den, hledám někoho kdo zvládne udělat vizualizace ve stejné kvalitě jako zde: https://www.dropbox.com/sh/6zfpzv1yn63077n/AAAQl9iDL8_X6TE4YowxcGzta?dl=0 Prosím o zaslání referencí.
Region: celá ČR
Kontakt: Honza Vala | info@marketguru.cz | 776551331
Vloženo: 04. 10. 2017 | 09:12

Student architektury - Trutnovsko
Hledáme šikovného studenta architektury, který by měl zájem o spolupráci s městem na Trutnovsku. V nabídce jsou různorodá a velmi atraktivní témata pro semestrální projekt nebo seminární práce z urbanismu. Velmi vhodné také pro diplomové práce. Výhodou je možnost získat exkluzivní postavení při jednání s vedením města. V případě zájmu a dobrého uvedení je možné spolupracovat na konkrétních projektech v regionu.
Region: celá ČR
Kontakt: Vojtěch Kopal | info@kopal-architekt.cz | 724239213
Vloženo: 01. 10. 2017 | 12:05

Hledá se projektant
Hledáme projektanta ke zpracování projektu na stavební povolení. Jedná se o modulový dům, který se bude stavět v okolí Brna. Více info po telefonu/mail. Spěchá!
Region: celá ČR, Brno
Kontakt: Milan | 18mija@gmail.com | 732469442
Vloženo: 18. 09. 2017 | 07:58

3D grafik - fotorealistické vizualizace interiérů
Hledám 3D grafika fotorealistických vizualizací interiérů ke spolupráci při realizaci kompletních návrhů designu. Požadované zkušenosti se softwary Sketch-up a 3Ds Max+V-Ray či Cinema 4D+V-Ray - fotorealistické výstupy.
Region: celá ČR
Kontakt: Kateřina Kratochvílová | katerina@kerseydesign.com | 603768567
Vloženo: 28. 08. 2017 | 09:42

dokončení architektonické studie + vytvoření projektu
Hledám šikovného studenta vyššího ročníku stavební fakulty nebo architektury, případně čerstvého absolventa pro: 1) Vytvoření projektu pro stavební povolení (rekonstrukce). Architektonický návrh mám. 2) Dokončení architektonického návrhu. Mám hmotovou studii a hledám někoho, kdo by dodělal finální design. Líbí se mi Mondrian a Hundertwasser. Nemovitost je na okrese Praha východ. Prosím kontaktujte mě pokud možno emailem, telefony beru zřídka. Děkuji
Region: Praha
Kontakt: Václav Salač | vaclav.salac@seznam.cz | 603400284
Vloženo: 28. 08. 2017 | 08:51

Vizualizace a animace v Unreal Engine (Virtuální realita)
Dobrý den / Ahoj, hledáme do týmu kolegu, který má zkušenosti s Unreal enginem a pohybuje se ve stavebnictví. Pokud jste vizualizátorem/kou a chtěli byste se v UE naučit, při dlouhodobější spolupráci jsem ochotni navázat spolupráci i takto. Práce se netýká pouze statických vizualizací, ale především virtuální reality. Jsme schopni nabídnout externí spolupráci, ale také plný úvazek s kancelářským zázemím v Praze i v Brně. V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. K emailu prosím přiložte ukázku Vašich dosavadních prací ve stavebnictví. email: zbynek.pohorelsky@gmail.com Těším se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: zbyněk pohořelský | zbynek.pohorelsky@gmail.com
Vloženo: 25. 08. 2017 | 11:28

Doucovani autocad
Dobry den , hledam lektora ( studenta ) na doucovani v programu autocad. Mohu dojizdet v okoli Prahy 6. Cena 200 kc za 60 min .
Region: Praha
Kontakt: Petr Zima | Zima15@seznam.cz | 736 653 031
Vloženo: 24. 08. 2017 | 18:28

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Sdílená kancelář PRAHA 6
Dobrý den, nabízíme místo ve sdílené kanceláři na adrese Wuchterlova 566/7, Praha 6. Samostatná místnost 23,18 m2 uzpůsobená pro 4 osoby. K dispozici je společná zasedačka, kuchyňka a sociální zázemí . Ideálně architekti , lidi se stavebním zaměřením nebo profese. Nebráníme se ani případné vzájemné spolupráci. Cena nájmu za měsíc 7222,- Kč vč úklidu,internetu.Zálohy na plyn a elektrickou energii v ceně zahrnuty a bude na konci roku doúčtováno dle skutečnosti. K dispozici ihned.
Region: Praha
Kontakt: Rajniš | rajnis.lubos@outlook.cz | 602322711
Vloženo: 19. 10. 2017 | 13:54

Hladame partnery v Ceske Republice-Kanadske Drevostavby
firma Nelson Homes,Nejvetsi a nejstarsi vyrobce prefabrikovanych/monovanych Drevostaveb hleda partnery pro distribuci a realizace staveb v Ceske,Slovenske republice ..ale I jinde v EU Vyhradni zastoupeni je mozne v urcitych oblastech .Je casem mozna I castecna vyroba v CR v licenci,pod dozorem Vyrobce v Kanade www.nelson-homes.com
Region: celá ČR
Kontakt: George Tupy | gtupy@shaw.ca | 016045384883
Vloženo: 12. 10. 2017 | 05:26

Sdílená kancelář_BRNO
Dobrý den, nabízíme 2 pracovní místa ve sdílené kanceláři na adrese Skořepka 15, Brno. K dispozici je zasedačka, vybavená kuchyňka, tiskárna. Ideálně lidi se stavebním zaměřením nebo profese, my jsme 2 architekti. Nebráníme se ani případné vzájemné spolupráci. Cena nájmu za měsíc 2700 kč.
Region: Brno
Kontakt: Lucia Murárová | luci.murarova@centrum.sk | +420607397082
Vloženo: 03. 10. 2017 | 11:25

Kancelář Praha 4 Pankrác - nabídka
V naší budoucí kanceláři nabízíme k pronájmu samostatnou místnost o výměře 17,4 m2 (vhodná pro 1 až 2 osoby) na adrese Praha 4, Na Veselí č.p. 825/3 (mezi stanicemi Metra C Pražského Povstání a Pankrác). Místnost přístupná ze společné chodby, k dipozici společná kuchyňka a WC. Jsme architekti a projektanti. Na požádání zašleme více info. Cena: 4200 Kč / měsíc (včetně internetu) + zúčtovatelné poplatky (cca 800,- Kč). K dispozici od 2. poloviny října 2017. Více info: pbrozek@email.cz.
Region: Praha
Kontakt: Petr Brožek | pbrozek@email.cz | 724149491
Vloženo: 02. 10. 2017 | 17:34

Získejte posilu do týmu na 640 hodin za nulové náklady
Dobrý den, ráda bych informovala o možnosti zapojení do projektu Vzdělávání praxí, který realizuje Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV. Díky projektu můžete na několik měsíců přijmout do vašeho týmu člověka např. na pozici Architekt nebo Technický projektant. Vy předáváte zkušenosti a zapojujete uchazeče do každodenní praxe. Za poskytnutí takové praxe jsou Vám kompenzovány finanční náklady, které se pohybují v řádu několika desítek tisíc korun. Pro více informací navštivte www.vzdelavanipraxi.cz nebo pište rovnou na info@vzdelavanipraxi.cz
Region: celá ČR
Kontakt: Kateřina Krausová | katerina.krausova@fdv.cz | +420778451295
Vloženo: 26. 08. 2017 | 14:43

Sdílení kanceláře - Praha Letná
Nabízím jedno místo na Letné, ulice Milady Horákové, přímo u tram. zastávky Kamenická. Prostor je dispozičně 2+kk a nabízené místo je v neprůchozí místnosti, který nyní obývají 3 osoby a hledá se 4. K dispozici profi barevná tiskárna A4+A3. Nájem včetně služeb, energií, internetu a tisku je cca 2500,- (přesně podle spotřeby energií a tisku). Společnost vám budou dělat mladí nadějní architekti. A pokud děláte v ArchiCADu a jste šikovní, je možnost domluvit se i na nějaké spolupráci. :) Kontaktujte mne prosím mailem nebo telefonicky na WhatsApp: +420739641549
Region: Praha
Kontakt: Markéta Ulmová | m.ulmova@centrum.cz | 739641549
Vloženo: 22. 08. 2017 | 18:04

Vizualizace, architektonické studie
Nabízím vypracování návrhů interiérů (od konceptu po výrobní dokumentaci), architektonických studií nebo vizualizací interiérů i exteriérů. Co Vás se mnou čeká a nemine? Přátelský a lidský přístup, zájem o detail a pečlivost. Budu se těšit na případnou spolupráci :) PORTFOLIO: http://murarova.wixsite.com/design
Region: celá ČR, Brno, Slovensko
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Graphisoft ArchiCAD, Sketchup, Vray, Photoshop
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Lucia M. | luci.murarova@centrum.sk | +420607397082
Vloženo: 02. 08. 2017 | 09:28

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Typ inzerátu nabízím práci hledám práci poptávám služby ostatní
Titulek inzerátu
Text inzerátu
Jméno: email: telefon:
Region celá ČR Praha Brno Slovensko jiný  
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture angličtina
  Autodesk Revit Architecture němčina
  Autodesk 3ds Max řidičský průkaz
  Nemetschek Allplan živnostenský list
  Graphisoft ArchiCAD
 
Platnost do:

Takto bude vypadat Váš inzerát  
 
Tučně označené položky jsou povinné.
Po zadání inzerátu budou na vyplněnou e-mailovou adresu zaslány přístupové údaje pro změnu inzerátu.
Burza práce není určena pro nabídku komerční služeb a produktů. Redakce si vyhrazuje právo inzerát smazat.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.