Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Ohlédnutí za prvním půlrokem nového standardu střešních oken v České republice
[trendy] - Jedním z důvodů, proč je dnes bydlení v podkroví tolik oblíbené, jsou střešní okna skandinávské společnosti VELUX.
Nejvýše položené ozdravovny v ČR s novým kabátem od firmy PREFA Aluminiumprodukte
[produkty] - Nedaleko nově postavené sedačkové lanovky Zahrádky v Peci pod Sněžkou se v nadmořské výšce 1050 m blýská novotou opláštění dvou zrekonstruovaných staveb - Mělnické boudy a chaty Salomon.
H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken
[produkty] - Představuji designově vyspělé a zároveň antivandal řešení - automatické otevírání střešních a ateliérových oken plně integrovanými, neviditelnými elektrootvírači.
Daily news
German Design Award 2018: Trojitý triumf pro Schüco
[produkty] - V Německu byly uděleny ceny za výjimečný design. Tamní výrobce hliníkových a plastových systémů pro okna, dveře a fasády značky Schüco v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 získal ocenění pro tři své produkty.
Celoskleněné stěny
[produkty] - Velká variabilita provedení dělá z celoskleněných stěn nenahraditelného pomocníka při oddělování dvou prostor za současného zachování jejich optického propojení.
Urbanisticko – architektonická soutěž "Západní část Velkého náměstí ve Strakonicích"
[soutěže] - Cílem úprav bude vytvoření jednoho z nejvýznamnějších veřejných prostranství ve městě. Předpokládá se propojení aktivit občanů a návštěvníků města.
Denní světlo jako stavební materiál
[workshopy] - Workshop ReThink Daylight je mezinárodní platforma pro setkávání architektů, kteří se zajímají o denní světlo. Mohou zde ve spolupráci s jinými architekty a odborníky na denní světlo experimentálně znovuobjevit potenciál denního světla.
Dva domy na jedné parcele
[produkty] - Za návrhem domů na Brusnicové ulici stojí architekti ze studia Compass. Dům A se odlišuje od svého souseda obkladem z vláknocementových fasádních desek EQUITONE.
Wiesner-Hager vybavil nové kancelářské prostory internetové parfumerie Notino více než třemi stovkami kusů nábytku
[interiér] - Cílem projektu bylo vybudovat moderní nadčasové pro- středí pro zvětšující se počet zaměstnanců, které zároveň bude vykazovat lepší dostupnost a širší nabídku služeb v okolí.
Pro váš klidný spánek
[interiér] - Postel "Bloom" od německé jedničky ve výrobě postelí, Schramm, to je souhra mimořádně jemných barevných odstínů a maximálního komfortu.
Výhody svítidel na magnetických profilech Delta Light
[produkty] - Přisazené i zápustné světelné profily jsou již standardním sortimentem u většiny výrobců svítidel. Společnost Delta Light jako součást katalogu The Lighting Bible 12 představila inovativní sérii magnetických profilů Splitline.
Ateliérová okna pro památkové zóny
[produkty] - Střešní prosklení Solara HISTORIK prosvětluje učebny v podkroví základní školy v Praze.
PŘIHLASTE SVÉ PROJEKTY ještě dnes! Uzávěrka soutěžní přehlídky SMART SPACE & LIVING se kvapem blíží!
[soutěže] - Ještě do konce listopadu 2017 mohou tvůrci projektů moderního bydlení přihlásit své návrhy do soutěžní přehlídky SMART SPACE & LIVING.
Cupak Design: ručně vyráběný nábytek s osobitým charakterem
[design] - Dřevěný masiv, řemeslné zpracování a individuální přístup ke každému výrobku. V řemeslné dílně v srdci Beskyd vzniká pod značkou Cupak Design originální nábytek.
Novinka: unikátní zešikmený podhled Ecophon
[interiér] - Společnost Ecophon právě uvádí na trh podhledový systém Focus™Ez. Jedná se o mírně zešikmený panel s ostrou hranou, který lze do rastru umístit v jakémkoliv směru. Rozměr panelu je 600x600x40 mm a je snadno demontovatelný.
Příkladná městská konverze
[fasády] - Městský bytový dům na sebe poutá pozornost kolemjdoucích barevnými balkony a rafinovaným fasádním obkladem. Vznikl z opuštěné kancelářské budovy na rohu ulic Miletičova a Prievozská v Bratislavě.
Nerezové zábradlí
[produkty] - Zábradlí vyrobené z nerezové oceli AISI je určeno pro betonová i montovaná schodiště, balkóny či balustrády. Je možné ho využít jak v interiéru, tak exteriéru.
Hravá dlažba ALTERNO
[produkty] - Trendem poslední doby jsou dlažby, které jsou tvořeny různě velkými kameny, z kterých lze vytvářet zajímavé a originální sestavy. To několikanásobně platí i pro novinku, se kterou přišla na trh v letošním roce společnost PRESBETON.
Povrchové úpravy betonových výrobků PRESBETON
[produkty] - Vedle různých barevných variant dnešních moderních průmyslově vyráběných betonových výrobků se hojně uplatňuje rovněž rozsáhlá škála dodatečných úprav jejich povrchů. PRESBETON nejsou v tomto ohledu výjimkou.
Velký, větší, největší…
[produkty] - Materiály a technologie v architektuře se stále vyvíjejí. Aktuálním trendem jsou velkoformátové obklady a dlažby. Ve velikostech až 160 x 320 cm, tedy před několika lety zcela nemyslitelných. Využijte je pro svou práci a kreativitu.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
December 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.