Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Rodinný dům zasazený do přirozeného prostředí z Belgie
[produkty] - Kritériem výstavby vlastního domu pro pětičlennou rodinu byla udržitelnost, environmentální ohleduplnost a maximální souznění objektu s okolím.
Dokonalé spojení krásy a čistých linií: židle MACAO v interiéru od Adolfa Loose
[nábytek] - Wiesner-Hager si může na konto připsat další prestižní spolupráci: nově svým nábytkem vybavila přednáškovou místnost v jednom z plzeňských bytů navržených Adolfem Loosem.
Zárubeň nejen pro celoskleněnou stěnu
[interiér] - Při použití celoskleněných dveří investorům často nevyhovovala konstrukčně potřebná dilatační spára, která vzniká mezi celoskleněnými dveřmi a příčkou. I na toto ovšem už dnes mají výrobci řešení - hliníkovou zárubeň SILENCE.
Daily news
Nová akustika Kulturního domu v Měříně
[produkty] - Budova bývalé sokolovny opět slouží obyvatelům Měřína, a to i díky akustickým stropům od společnosti ROCKFON.
Mozaika HISBALIT: vymyslete, zkombinujte… tvořte!
[interiér] - V architektonické praxi je důležitá variabilita a možnost originálně kombinovat nejen barvy, ale i materiály. Představujeme kreativní řešení španělské značky HISBALIT, která patří ke světovým lídrům na trhu mozaiky.
Výhody tvorby vizualizací přímo ve 3D prostředí a programu Lumion
[vizualizace] - S Lumionem šetříte čas. Počítá výstupy mnohem rychleji než běžné programy. Nabízí architektům tisíce objektů v knihovně a modifikovatelných cca 900 materiálů.
Dejte červenou klasickým krbům, společnost BeF Home nabízí jedinečné modely
[produkty] - Stále více lidí touží po vlastním krbu, který spojuje estetiku s praktickou stránkou. S originálními krbovými vložkami tak přichází nové jedinečné možnosti realizací krbových vložek.
13. ročník studentské soutěže Život pod střechou
[soutěže] - Odstartoval 13. ročník architektonické soutěže Život pod střechou, kterou každoročně pořádá společnost VELUX pro studenty středních průmyslových škol stavebních.
Inma Bermúdez – designérka
[design] - Její život se skládá z kontrastu tvořeného rodinným a tvůrčím životem ve vesnickém domě, obklopena psy, slepicemi a zeleninovými záhony a cestováním po celém světě, spjatém s představováním nových produktů.
Celoskleněná okna SKYWALL na rodinném domě v Ostravě
[partneři] - Celoskleněný design z exteriéru. Fixní okna bezrámová. Přírodní dřevo v interiéru, v decentním zastoupením pouze na otvíravých částech. To jsou okna SKYWALL navržená architektem Zdeňkem Fránkem.
Přihlaste svůj projekt udržitelné výstavby do soutěže!
[partneři] - Už jen do 21.3.2017 bude otevřena mezinárodní soutěž LafargeHolcim Awards pro projekty udržitelné výstavby. V pěti regionech světa v ní LafargeHolcim Nadace rozdá ceny v celkové hodnotě 2 miliony USD.
Veřejný prostor a City moduly
[partneři] - Firma KOMA MODULAR představuje City moduly jako své prostorové logo a City moduly pronajímá za různými účely využití. City moduly si získaly popularitu mezi architekty, umělci, designéry, městskými zastupiteli i neziskovými organizacemi.
Trend dveřních systémů – skryté zárubně
[interiér] - Klasické zárubně již dávno nesplňují kritéria pro moderní interiérový vzhled. Minimalistické provedení přináší skryté zárubně, které mohou být v podobě subtilního pohledového rámečku, ale také ve zcela bezobložkovém provedení.
Zažijte v Karlíně industriál na vlastní kůži
[design] - V pražském Karlíně se otevřel nový showroom autorského nábytku Vladana Běhala a vybraných světových designových firem z různých částí Evropy, který si postupně získává více a více na oblibě mezi zákazníky a fanoušky designu.
Dobrá akustika půl zdraví
[trendy] - Hluk je součástí každodenního života v rušných městech, především tam, kde se setkává větší množství lidí. Celková míra hluku má prokazatelné účinky na chování lidí a jejich psychickou i fyzickou pohodu.
Světlo v architektuře: rozsviťte to s námi
[výstavy] - Výstava Světlo v architektuře se uskuteční termínu 23.-26. 3. 2017, poprvé v PVA EXPO PRAHA Letňany, kam se pátý ročník této specializované akce přesouvá. Na celé čtyři dny se tak rozsvítí hala číslo 6.
Výstava Herman Miller & druzí na veletrhu Design Shaker
[výstavy] - Začátkem roku proběhne již pošesté na výstavišti PVA EXPO PRAHA výběrová přehlídka interiérového designu Design Shaker. Opět v podobě kurátorského výběru, který nabídne nejprogresivnější české i zahraniční značky a studia.
VELUX spolupracuje s Netatmo v oblasti chytrých inovací v domovech
[trendy] - Chytré domovy a domácí automatizace jsou jedním z největších zákaznických trendů poslední doby.
Oživte si byt LED osvětlením. Krásně nasvítí detaily a ještě ušetříte.
[interiér] - LED světelné zdroje dokáží plně nahradit žárovkové, zářivkové, ale i bodové osvětlení. LED žárovky mají dlouhou životnost a nevadí jim ani časté spínání.
Přehlídky Designblok a Fashionweek opět hostily také unikátní CITY moduly
[partneři] - Návštěvníci Designbloku mohli obdivovat modulární objekty ze CITY modulů v praxi hned na dvou místech v Praze.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
March 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.