Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Bubliny v kuchyni
[interiér] - Miele Center Stopka společně s DSC Gallery představili unikátní projekt - Bubblekitchen. Jde o spojení umění, špičkového designu a top gastronomie.
Hager na návštěvě u architekta: Denisa Strmisková
[interiér] - Nepracuji jako klasický architekt - intuitivně pracuji s pocity a emocemi, skrze přátelskou komunikaci s klienty a konkrétními požadavky, které projekt potřebuje.
Zdící systém Liapor: vynikající poměr tloušťky a termo- akustických parametrů
[materiály] - Sortiment Liaporu je ucelený a promyšlený. Najdete v něm tvárnice pro obvodové zdivo, nosné stěny, příčky, překlady a široký sortiment doplňků.
Přijďte se podívat, jak budou vypadat kanceláře budoucnosti
[konference] - Zveme vás na první konferenci svého druhu v ČR, která vás seznámí s důležitými novinkami. Bohatý jednodenní program nabídne 15 prezentací a přednášek výrobců, dodavatelů kancelářských řešení, realitních expertů a inspirativních řečníků.
Daily news
DELTA LIGHT na Designbloku 2017
[výstavy] - Architektonická svítidla Delta Light se letos již tradičně zúčastní Designbloku, největší přehlídky designu v tuzemsku. Během uplynulých 8 ročníků zde společnost představila novinky od belgického výrobce a ani letošní ročník nebude výjimkou.
Pozvánka na Healthy Home Academy 2017
[setkání] - Healthy Home Academy kombinuje odborné přednášky v "TED" stylu se společenskou událostí typu soaré, kterou dopl- ňuje kvalitní gastronomie. Setkáte se se zajímavými osobnostmi, dostanete prostor k diskuzi a seznámíte se s novými trendy.
Nové modely odsavačů par NOVY prezentované na veletrhu Area 30
[kuchyň] - Nové odsavače par jsou opět charakteristické tím, čím je NOVY na evropských trzích proslulý: mimořádně nízkou hlučností, vysokou účinností a elegantním nadčasovým designem.
Technická dlažba STEEL
[produkty] - Na první pohled byste neřekli, že se jedná o betonovou dlažbu. Dlažba STEEL - to je dokonalá imitace ocelového plechu s lístkovým reliéfem na povrchu, kdy oválné výstupky tvoří pravidelný specifický vzor.
JANOŠÍK otvírá showroom plný oken a designu od Mjölk architektů
[partneři] - Po deseti letech v našem pražském showroomu jsme z něj odvezli deset kontejnerů sádrokartonu a suti. S Mjölk architekty jsme jej proměnili a naplnili našimi současnými okny a dveřmi.
Biotechnologický park s high-tech fasádou
[fasády] - Multifunkční budova Biology Parku v Brně je součástí největšího univerzitního kampusu ve střední Evropě. Centrum moderního biomedicínského průmyslu zaujme nejen konstrukčním řešením, ale také exaktně strukturovanou fasádou.
Architektonické zlato
[materiály] - Zlatá barva skvostného bílého vína, které se tu vyrábí, zvlněná krajina Podunajské pahorkatiny a puristické materiály beton, sklo a hliník charakterizují architekturu usedlosti Château Rúbaň na Slovensku.
TrioGuard™, povrchová úprava odolná vůči ulpívání prachu na kovových podhledových systémech
[produkty] - V prostorách typu nádraží, metro či výrobní závod, je skutečnou výzvou udržet čistotu na adekvátní úrovni.
Velká posuvná střešní okna Solara PERSPEKTIV
[produkty] - Využít plně potenciál podkrovních prostor a plochých střech je možné teprve s kvalitním návrhem střešního prosklení. Vizuální otevření prostoru vzbuzuje pocity volnosti a vzdušnosti, často se navíc spojuje s charismatickými výhledy na město.
APPIANI: evropská kvalita & italský šarm
[produkty] - Italský výrobce mozaiky APPIANI je stálicí na širokém trhu mozaiky. Architekti oceňují desítky let stabilní kvalitu a nadčasový design. Aktuální sortiment vás prostě nadchne.
VELUX přiveze na FOR ARCH také virtuální realitu
[veletrhy] - Společnost VELUX Česká republika představí na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH kromě novinek a kompletního portfolia oken a stínicích doplňků také několik zajímavých a divácky atraktivních témat.
Křeslo poi
[kanceláře] - poi je zástupce generace otočných křesel: vyvážení estetických prvků a promyšlené ergonomiky kombinuje dokonale ergonomický posed.
Unikátní technologie likviduje řasy a plísně na fasádách
[technologie] - Řasy a plísně na fasádách představují pro zateple- né domy velký problém. Díky unikátní fotoaktivní technologii, vyvinuté ve spolupráci s českými vědci, je ale nyní možné mikroorganismy velmi účinně odstranit a zabránit jejich šíření.
Konference SMART HOME & perspektivy IoT se blíží. Na účastníky čekají ve slosování atraktivní ceny!
[konference] - Přijďte si poslechnout prezentace patnácti řečníků s víceletými zkušenostmi a dozvíte se odpovědi na tyto i další otázky z oblasti Chytrého bydlení a Internetu věcí.
Wiesner Hager a ekologie
[trendy] - Představte si, že by každý výrobek nesl štítek s informací, kolik energie či vody se na něj spotřebovalo či jaký vliv měla jeho výroba na skleníkový efekt. Utopie? U Wiesner-Hager už dávno realita!
Nezávislý test LED zdrojů
[testy] - Před čtrnácti dny jsme vzali 7 LED zdrojů se závitem E27 nahrazující klasickou žárovku a nechali je nezávislou firmou METROLUX otestovat ve fotometrické laboratoři.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
October 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.