Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb
SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
3 důvody, proč zastřešit terasu hliníkovou pergolou s posuvnou střechou
[trendy] - V minulém článku jsme vám představili pergolu Eva s posuvnou střechou. Pojďme se nyní podívat na tento systém trošku z vyšší perspektivy.
I díky City modulům žijeme ve světě Pop-up architektury
[trendy] - Firma KOMA MODULAR svými City moduly navazuje na populární Pop-up architekturu. Začátkem prázdnin jste mohli zhlédnout na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech několik zajímavých Pop-up realizací.
Skládaný div mnoha úhlů
[fasády] - Přístavba úřadu evangelicko luterské zemské církve v Bavorsku je důkazem toho, že rohy a hrany mohou vypadat velmi pozoruhodně: mnohoúhlá fasáda na sebe právem poutá velkou pozornost.
Daily news
Nooi: do domu i do práce
[nábytek] - Produktová řada nooi je stálice mezi produkty Wiesner Hager. V roce 2017 do ní přibyl nejmladší člen - stohovatelná barová stolička dostupná ve dvou výškových nastaveních a osmi barevných kombinacích plastové skořepiny.
Bazény a wellness? Využijte keramiku!
[produkty] - Uprostřed léta představujeme šest hlavních důvodů, proč použít keramickou dlažbu okolo bazénu. A navíc bez omezení v kreativním navrhování.
Jak se vyrábí okna JANOŠÍK? Fotky z výroby.
[partneři] - Podívejte se, jak u JANOŠÍK OKNA-DVEŘE z hranolu vznikají okna do nejvýjimečnějších staveb české architektury. Symbióza poznatků starých truhlářských mistrů s nejmodernějšími technologiemi umožňuje vyrábět okna a dveře nejvyšší kvality.
Technické stínící systémy – řešení pro prosklené plochy a atypické prostory
[produkty] - Moderní prosklené plochy mohou vypadat všelijak, ale tvar čtverce zřejmě mít nebudou. I na vývoj architektury musí reagovat výrobci stínicí techniky.
Střešní dveře na terasy a střešní zahrady – design bytu a chytré řešení
[produkty] - Střešní terasy s vířivkou, bylinkami či jedlými keři. Často jim chybí komfortní přístup. Střešní dveře Solara jsou konstruované pro běžný sklon a šířku schodišťového ramene.
Neviditelný posuvný systém PREMIUM
[interiér] - Dosud bylo použití skrytého posuvného systému do stropu pro těžké dveře téměř neřešitelným problémem. Hliníkový posuvný systém PREMIUM však dokazuje, že každá překážka je nakonec vždy zdárně vyřešena.
Léto s DEDONEM a Philippem Starckem
[nábytek] - DEDON, výrobce venkovního nábytku, který se specializuje na avantgardní design s použitím tradičních, ale i high-tech materiálů. Novinky pro letošní sezónu jsou konkrétně z teaku, litého hliníku, a hrubých textilií.
Velká posuvná střešní okna
[produkty] - Plochá i šikmá střecha může být nádherně prosklená. A velké části se mohou odsouvat do strany. Spolehlivý český systém PERSPEKTIV je prověřený mnoha lety vývoje na českých a zahraničních stavbách.
Schüco rozšiřuje nabídku o vlastní ochranné zábradlí k plastovým oknům
[produkty] - Vyrobit vysoká okna, sahající od podlahy až ke stropu, není žádný problém ani v sortimentu plastových oken. Je však třeba dodržovat platné standardy a regulace v oblasti bezpečnosti.
Zkuste plot z betonových desek
[exteriér] - Mezi hlavní výhody železobetonového montovaného plotového systému společnosti PRESBETON patří snadná výstavba, úspora času a jednoduchá údržba.
Jak vybrat správná okna? know-how
[produkty] - Okna mají zásadní vliv na charakter a funkčnost domu, nepodceňte jejich výběr a ušetřete si starosti. Náš partner JANOŠÍK OKNA-DVEŘE spustili novou sekci "jak vybrat správná okna? know-how".
Fantazie architektury: Údolní stanice lanovky Seiser Alm
[materiály] - Nově otevřená údolní stanice v horské vesničce Seis am Schlern je navzdory své efektní velikosti zásluhou hliníkové fasády PREFY dokonale zakomponována mezi strmé horské masivy a do alpské krajiny.
Letní exploze: mozaiky!
[materiály] - Exploze barev v nápaditých dekorech. Retro design a precizní provedení. Španělská značka Hisbalit právě teď nabízí architektům obrovské možnosti.
Pergola Eva s pohyblivou střechou
[produkty] - Pergoly se stávají jednou z nejoblíbenějších metod zastínění teras. Jsou však chvíle, kdy není stín na zahradě žádoucí. Řešení v podobě možnosti slunce i stínu přináší hliníkové pergoly se stahovací střechou.
VELUX představuje unikátní světlík s bezrámovým zasklením
[produkty] - Elegantní minimalistický světlík představuje skvělé řešení pro všechny, kteří plánují prosvětlení prostor pod plochou střechou a očekávají od střešního okna více než štít proti nepříznivému počasí.
Architekt Jan Dvořák exemplárním příkladem
[výstavy] - Třídílná výstava Nechtěné dědictví. Architekt Jan Dvořák (1925-1998) je obsáhlým exkurzem do minulosti a upřímným zpytováním současnosti.
Moderní stavba The Word podporuje kreativního ducha. I díky dobré akustice.
[interiér] - Národní centrum psaného slova The Word je ikonickou budovou v samém srdci South Shields. Budova je koncipována jako moderní rotunda.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
August 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.