Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
Product of the month
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Velkoformátové dlažby pro každou příležitost
[produkty] - Dnešní doba přeje připraveným a s tím počítá i spo- lečnost PRESBETON, proto do letošní sezóny vstupuje na trh dlažeb se zajímavou až gigantickou novinkou, kterou je velkoformátová dlažba MONUME XL.
Aktuální trendy: metalické mozaiky
[interiér] - Hisbalit mosaico vychází vstříc potřebám současné architektury nabídkou mozaiky s kovovým vzhledem, která splňuje náročné požadavky nejen na širokou paletu barev, textur a tvarů, ale také na technické vlastnosti a vysokou odolnost materiálů.
Vnitřní navigace bez GPS? Ano s pomocí světel Philips
[trendy] - Společnost Philips přichází na trh s moderním navigač- ním systémem, který využívá instalovaných svítidel v interiérech obchodních domů, nemocničních zařízení, hotelů či kancelářských budov.
Daily news
Ceny iF Design Award 2017 dvakrát pro Schüco
[partneři] - Systém vchodových dveří Schüco ADS 90.SI SimplySmart Design Edition získal cenu 2017 iF Design Award a panoramatický fasádní systém Schüco FWS 35 PD si zasloužil zlaté ocenění 2017 iF Gold Award.
Armstrong představuje inovovaný systém TechZone™
[interiér] - Inovovaný systém TechZone™ od společnosti Armstrong nyní nabízí ještě širší možnosti v řešení skladby stropních podhledů a v integrování technických servisních prvků.
Pohledové zdivo Liapor a jeho výhody při stavbě sportovní haly
[materiály] - Výstavba sportovních hal v České republice není tak častou záležitostí, jako projekty administrativních nebo obchodních center, neboť návratnost vložené investice lze očekávat v daleko širším časovém horizontu.
Vizualizace (možná) nemusíte nenávidět
[CAD] - Tohle ale není článek o podstatě a smyslu vizualizací. Tohle je článek o tom, že s dobrým nástrojem vizualizaci možná nenávidět nemusíte, když už ji tedy z nějakého důvodu musíte dělat. Půjde především o ty digitální kousky.
Hranatý systém cage od Wiesner Hager
[nábytek] - Skříňka, která upoutá na první pohled, a navíc skrývá spoustu kouzel. Systém cage od Wiesner Hager je nápaditý sám o sobě - a co teprve, když do něj vtělíte své vlastní nápady na zpracování, barvy nebo výběr materiálů!
Stavební pouzdra v moderním designu
[trendy] - V oblasti dveřních systémů se stále více prosazují jedno- duché a hladké linie, minimalistický vzhled a designová čistota. Tomu odpovídá i trend mizejících zárubní, který se uplatňuje i v případě dveří zasouvajících se do stavebního pouzdra.
Novinky DELTA LIGHT z Euroluce
[svítidla] - Během milánského týdne designu proměnila Delta Light okolí historického Palazzo Crivelli v monumentální světelnou instalaci. K vidění byly nové produkty, na kterých spolupracovali architekti a designéři z OMA, Dean Skira, Arik Levy a další.
Hager na návštěvě u design lover
[interiér] - Katrin Grund vždy milovala architekturu, ale na přání rodičů vystudovala ekonomii. Vášeň pro krásu a lásku k designu ale nakonec nechala zvítězit a otevřením obchodu a showroomu pod vlastní značkou Monobrand si svůj sen plní.
Privátní dům v Lauschka
[produkty] - Nezaměnitelný charakter propůjčuje samostatně stojícímu domu na předměstí Lipska obklad z vláknocementových fasádních desek Eternit EQUITONE.
Sanace zdiva poškozeného vlhkostí a vodorozpustnými solemi – Sanační omítkové systémy PCI
[produkty] - Stavby kolem nás jsou neustále namáhány vlhkostí, která pochází z nejrůznějších zdrojů.
PREFA provětrávaný fasádní systém Sidings
[trendy] - Zavěšená provětrávaná fasáda kombinuje funkční, ekonomické a estetické vlastnosti. Chrání proti hluku, chladu a teplu, udržuje zatížení počasím daleko od primární konstrukce.
Tři skla jsou novým standardem u střešních oken
[trendy] - Pro majitele fasádních oken je trojsklo běžnou součástí komfortního bydlení. Od letošního roku se však trojsklo stává standardem i mezi střešními okny. Řešení od společnosti VELUX je cenově dostupné pro všechny.
Systém H-E-X - Metamorfóza kamene
[urbanismus] - Společnost PRESBETON pro letošní sezónu přichází s velice zajímavou novinkou z oblasti betonových dlažeb a městského mobiliáře.
Stavební novinky Schüco představené na BAU v Mnichově
[produkty] - Tisíce návštěvníků se po dvou letech opět potkaly s významnými vystavovateli stavebních materiálů. Mnichovský veletrh BAU 2017 byl tradičně velkolepý.
Poznejte tajemství vnitřních prostor horského muzea MMM
[produkty] - Muzeum navrhla dvojice uznávaných architektů Zaha Hadid a Peter Irmscher. Budova muzea více než respektuje své přirozené prostředí, tedy skalnaté hory. Přechod mezi muzeem a sousedícími skalami je naprosto plynulý.
Moderní vila v Brně
[trendy] - Nikde nenajdete jedinou obkládačku. Podlahy jsou lité a na stěnách v interiéru i vně domu se objevují luxusní betonové stěrky od společnosti Němec. Ikonická stěrka Betonepox® je použita v koupelnách i v bazénu.
XXXL dlažba dává nové možnosti
[interiér] - Díky výjimečně velkým rozměrům desek - 160x320 cm, dílčím formátům a možnosti dodání tvarů všech velikostí, se dají realizovat řešení skutečně na míru.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
May 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.