Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
LOGIN  (permanent)
User:
Password:
Lost password?
New user registration
archiweb

SEARCH   in      
News
BLOG - last articles
Last comments
BLOG - last comments
Sanace zdiva poškozeného vlhkostí a vodorozpustnými solemi – Sanační omítkové systémy PCI
[produkty] - Stavby kolem nás jsou neustále namáhány vlhkostí, která pochází z nejrůznějších zdrojů.
PREFA provětrávaný fasádní systém Sidings
[trendy] - Zavěšená provětrávaná fasáda kombinuje funkční, ekonomické a estetické vlastnosti. Chrání proti hluku, chladu a teplu, udržuje zatížení počasím daleko od primární konstrukce.
Tři skla jsou novým standardem u střešních oken
[trendy] - Pro majitele fasádních oken je trojsklo běžnou součástí komfortního bydlení. Od letošního roku se však trojsklo stává standardem i mezi střešními okny. Řešení od společnosti VELUX je cenově dostupné pro všechny.
Systém H-E-X - Metamorfóza kamene
[urbanismus] - Společnost PRESBETON pro letošní sezónu přichází s velice zajímavou novinkou z oblasti betonových dlažeb a městského mobiliáře.
Daily news
Stavební novinky Schüco představené na BAU v Mnichově
[produkty] - Tisíce návštěvníků se po dvou letech opět potkaly s významnými vystavovateli stavebních materiálů. Mnichovský veletrh BAU 2017 byl tradičně velkolepý.
Poznejte tajemství vnitřních prostor horského muzea MMM
[produkty] - Muzeum navrhla dvojice uznávaných architektů Zaha Hadid a Peter Irmscher. Budova muzea více než respektuje své přirozené prostředí, tedy skalnaté hory. Přechod mezi muzeem a sousedícími skalami je naprosto plynulý.
Moderní vila v Brně
[trendy] - Nikde nenajdete jedinou obkládačku. Podlahy jsou lité a na stěnách v interiéru i vně domu se objevují luxusní betonové stěrky od společnosti Němec. Ikonická stěrka Betonepox® je použita v koupelnách i v bazénu.
XXXL dlažba dává nové možnosti
[interiér] - Díky výjimečně velkým rozměrům desek - 160x320 cm, dílčím formátům a možnosti dodání tvarů všech velikostí, se dají realizovat řešení skutečně na míru.
ADMONTER – dřevěné podlahy pro hotely, restaurace a kanceláře
[interiér] - Během let jsme vytipovali několik produktů, které jsou pro hotely, restaurace ale i kanceláře nejčastěji žádané a postupně jsme je vypiplali k dnešní podobě.
Designové dveře s hliníkovou konstrukcí
[trendy] - Nová generace dveří se vyznačuje pevností a tuhostí díky vnitřní hliníkové konstrukci, která umožňuje atypické rozměry, rozmanité druhy opláštění či výplně, ale také vysokou designovou čistotu, zejména v uceleném systému se skrytými zárubněmi.
Galicia Nueva – klenot Novohradu s high-tech stíněním
[produkty] - Zámku vévodí sloupová vstupní hala. Její prosklená kupole je velkolepá, v průběhu dne se však sklo nahřívá, do haly prostupuje horko a přímé sluneční záření. Atrium má úctyhodných 500 m² plochy a vysoké je 15 m.
Koncertní hala v Katovicích
[produkty] - Matrice společnosti RECKLI byly stěžejní pro provedení jedinečného architektonického díla akustické monolitické stavby koncertní haly v Katovicích.
Skládací stůl yuno od Wiesner-Hager zaslouženě získal ocenění Red Dot Award: Product Design 2017
[nábytek] - Ve společnosti Wiesner-Hager chápou design jako kombinaci prvotřídního designu a inovativní funkčnosti nábytku.
Stavební pouzdra Eclisse jsou napořád
[produkty] - O stavebním pouzdru pro posuvné dveře začínáte při navrhování interiéru uvažovat, když zjistíte, že se vám nedostává tolik ceněného místa. Stavební pouzdro představuje v první řadě úsporu prostoru, který jinak zabírají otočné dveře.
Diamantová loď v Antverpách je majákem pro celý svět
[fasády] - Z posledních projektů, na kterých se podílela významná britská architekta iráckého původu Zaha Hadid, byl mezi prvními dokončen Port House v Antverpách.
Rodinný dům zasazený do přirozeného prostředí z Belgie
[produkty] - Kritériem výstavby vlastního domu pro pětičlennou rodinu byla udržitelnost, environmentální ohleduplnost a maximální souznění objektu s okolím.
Dokonalé spojení krásy a čistých linií: židle MACAO v interiéru od Adolfa Loose
[nábytek] - Wiesner-Hager si může na konto připsat další prestižní spolupráci: nově svým nábytkem vybavila přednáškovou místnost v jednom z plzeňských bytů navržených Adolfem Loosem.
Zárubeň nejen pro celoskleněnou stěnu
[interiér] - Při použití celoskleněných dveří investorům často nevyhovovala konstrukčně potřebná dilatační spára, která vzniká mezi celoskleněnými dveřmi a příčkou. I na toto ovšem už dnes mají výrobci řešení - hliníkovou zárubeň SILENCE.
Nová akustika Kulturního domu v Měříně
[produkty] - Budova bývalé sokolovny opět slouží obyvatelům Měřína, a to i díky akustickým stropům od společnosti ROCKFON.
Mozaika HISBALIT: vymyslete, zkombinujte… tvořte!
[interiér] - V architektonické praxi je důležitá variabilita a možnost originálně kombinovat nejen barvy, ale i materiály. Představujeme kreativní řešení španělské značky HISBALIT, která patří ke světovým lídrům na trhu mozaiky.
Partners
Media partnership
Job find
Actuals
Event calendar
arrow
April 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
All materials shown on this web site are subjected to copyright (No.121/2000 Sb.). Any publication or distribution of the content is forbidden without a written consent of the provider.
archiweb.cz uses news agency reports of ČTK, which stipulates all copyright. Any publication or distribution of the content from ČTK sources is forbidden without a written consent of ČTK.