Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
HLEDEJ v sekci     
Novinky
Produkt měsíce
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
Střešní dveře na terasy a střešní zahrady – design bytu a chytré řešení
[produkty] - Střešní terasy s vířivkou, bylinkami či jedlými keři. Často jim chybí komfortní přístup. Střešní dveře Solara jsou konstruované pro běžný sklon a šířku schodišťového ramene.
Neviditelný posuvný systém PREMIUM
[interiér] - Dosud bylo použití skrytého posuvného systému do stropu pro těžké dveře téměř neřešitelným problémem. Hliníkový posuvný systém PREMIUM však dokazuje, že každá překážka je nakonec vždy zdárně vyřešena.
Léto s DEDONEM a Philippem Starckem
[nábytek] - DEDON, výrobce venkovního nábytku, který se specializuje na avantgardní design s použitím tradičních, ale i high-tech materiálů. Novinky pro letošní sezónu jsou konkrétně z teaku, litého hliníku, a hrubých textilií.
Denní zprávy
Velká posuvná střešní okna
[produkty] - Plochá i šikmá střecha může být nádherně prosklená. A velké části se mohou odsouvat do strany. Spolehlivý český systém PERSPEKTIV je prověřený mnoha lety vývoje na českých a zahraničních stavbách.
Schüco rozšiřuje nabídku o vlastní ochranné zábradlí k plastovým oknům
[produkty] - Vyrobit vysoká okna, sahající od podlahy až ke stropu, není žádný problém ani v sortimentu plastových oken. Je však třeba dodržovat platné standardy a regulace v oblasti bezpečnosti.
Zkuste plot z betonových desek
[exteriér] - Mezi hlavní výhody železobetonového montovaného plotového systému společnosti PRESBETON patří snadná výstavba, úspora času a jednoduchá údržba.
Jak vybrat správná okna? know-how
[produkty] - Okna mají zásadní vliv na charakter a funkčnost domu, nepodceňte jejich výběr a ušetřete si starosti. Náš partner JANOŠÍK OKNA-DVEŘE spustili novou sekci "jak vybrat správná okna? know-how".
Fantazie architektury: Údolní stanice lanovky Seiser Alm
[materiály] - Nově otevřená údolní stanice v horské vesničce Seis am Schlern je navzdory své efektní velikosti zásluhou hliníkové fasády PREFY dokonale zakomponována mezi strmé horské masivy a do alpské krajiny.
Letní exploze: mozaiky!
[materiály] - Exploze barev v nápaditých dekorech. Retro design a precizní provedení. Španělská značka Hisbalit právě teď nabízí architektům obrovské možnosti.
Pergola Eva s pohyblivou střechou
[produkty] - Pergoly se stávají jednou z nejoblíbenějších metod zastínění teras. Jsou však chvíle, kdy není stín na zahradě žádoucí. Řešení v podobě možnosti slunce i stínu přináší hliníkové pergoly se stahovací střechou.
VELUX představuje unikátní světlík s bezrámovým zasklením
[produkty] - Elegantní minimalistický světlík představuje skvělé řešení pro všechny, kteří plánují prosvětlení prostor pod plochou střechou a očekávají od střešního okna více než štít proti nepříznivému počasí.
Architekt Jan Dvořák exemplárním příkladem
[výstavy] - Třídílná výstava Nechtěné dědictví. Architekt Jan Dvořák (1925-1998) je obsáhlým exkurzem do minulosti a upřímným zpytováním současnosti.
Moderní stavba The Word podporuje kreativního ducha. I díky dobré akustice.
[interiér] - Národní centrum psaného slova The Word je ikonickou budovou v samém srdci South Shields. Budova je koncipována jako moderní rotunda.
Hager na návštěvě u architekta: ti architekti
[interiér] - Máte mezi domovními spínači nějakého favorita? Našeho favorita poznáte z našich realizací jednoznačně. Je to Berker 1930 v bakelitovém provedení. Ten nám k našemu stylu, přístupu i k jednotlivým projektům sedí nejčastěji.
Bezpečnost jako klíčové kritérium při výběru plastových oken
[produkty] - Až v 80% případů vstupují pachatelé do rodinných domů okny, posuvnými systémy a vedlejšími, nejčastěji balkonovými, dveřmi.
Obložková hliníková zárubeň DYNAMIK
[produkty] - Odolnost vůči vodě a vlhkosti, možnost atypických rozměrů i tvorba světlíků… to jsou přednosti obložkové hliníkové zárubně DYNAMIK, která přináší funkční vlastnosti i svěží design především pro komerční prostory…
POLIFORM: Týden pro architekty & designéry
[nábytek] - Při příležitosti otevření nového showroomu italské značky Poliform pořádá výhradní prodejce Týden pro architekty a designéry.
Společnost Armstrong představuje své nejzajímavější evropské projekty v publikaci A Book 2017
[knihy] - Jako každý rok vydává přední výrobce stropních podhledů Armstrong přehled nejnovějších projektů, při jejichž realizaci byly využity jeho produkty.
Zátěžové koberce nové generace
[produkty] - O kolekci kobercových čtverců Freestile se dá bez nadsázky hovořit jako o revoluci v oboru koberců a podlahových krytin. Novinka od německého výrobce Object Carpet v sobě spojuje všechny hlavní výhody textilních i tvrdých podlahovin.
Pod pergolou v unikátním bytovém projektu
[produkty] - Dům v Ropici v Moravskoslezském kraji je unikátní zejména svým konceptem. Pod jednou velkou střechou zde společně bydlí mladá rodina a oba jejich rodičovské páry. Vznikl tak ojedinělý vícegenerační rodinný dům v komunitním stylu.
Partneři
Mediální partneři
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2017
arrow
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.