Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Heide & von Beckerath picture
Heide & von Beckerath
* 1996 - Berlín, Německo

Kantstraße 152, D-10623 Berlín
tel: +49 30 8851879
fax: +49 30 8852095
e-mail:
web:
Heide picture Tim Heide
hlavní architekt
* 1959 - Hamburk
Beckerath picture Verena von Beckerath
hlavní architektka
* 1960 - Hamburk

Heide & von Beckerath je berlínské architektonické studio založené v roce 1996. Tim Heide a Verena von Beckerath se zaměřují na prostor coby výzvu pro projekty z různých oblastí a různého rozsahu, což vyžaduje neustálé zkoumání jak architektury a společnosti, tak i udržitelných řešení a technologií. Jejich holistický přístup zahrnuje strategie městského plánování, architekturu i koncepční studie. Protože studio přistupuje ke každému projektu jako ke komplexnímu celku s formálními, kulturními i intelektuálními rozměry, spolupracuje v případě potřeby s dalšími architekty, umělci a jinými odborníky. Projekty Heide & von Beckerath jsou hojně prezentovány mezinárodních galeriích a uměleckých institucích, mnohá díla byla uveřejněna v uznávaných knihách a časopisech a získala prestižní ocenění. Mezi referenčními projekty lze uvést berlínský projekt bytového domu se studiem Flottwell Zwei, projekty Michel Majerus Estate, Haus im Oderbruch, Apartmenthaus am Kurfürstendamm nebo Zwei Wohnhäuser in Altglienicke.

Související články
Návštěvnost: 2550 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.