Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
H&B delta s.r.o. picture
H&B delta s.r.o.
Bobrky 382, 755 01 Vsetín
tel: +420 571 499 130
fax: +420 571 499 131
e-mail:
web:
web:

Společnost H&B delta na trhu působí od roku 1992 nejprve v mateřské firmě H&B REAL a poté v samostatné firmě.

Divize Střechy a stavby se specializuje na střechy a fasády. Již více než 20 let budujeme tradici v oborech klempířství, pokrývačství, tesařství, izolatérství a fasád (zejména historické fasády včetně restaurátorských prací). Realizujeme veškeré typy budov – rodinné domy a bytové domy, historické stavby, průmyslové objekty. Jsme zakládajícím členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů.

Divize Výroby z plechu se zaměřuje na ohýbaní a ohraňování plechu, formátování – cementovláknitých desek, vysokotlakých laminátů a kompozitních materiálů. Dále se zaměřujeme na lehké obvodové pláště. Vyrábíme fasádní kazety a lamely z plechu a bondů, hranatý okapový systém nebo střešní šablonu Delta. Zpracováváme plechy do délky 6 bm a tloušťky 4 mm.

REFERENCE:

Reference divize Výroba
Reference divize Střechy

Reference střechy


Reference výroba


Produktová řada Delta Design

Bondové fasádyBondová fasáda nabízí jedinečnost, originalitu a kvalitu díky snoubení bezúdržbového hliníku a kvalitního jádra těchto sendvičových desek. Nabízí nepřeberné množství použití designů a tvarů každé fasády a umožňuje dát fasádě trvale moderní plášť.


Plechové fasádyTrvanlivost, pevnost, kvalita povrchu a variabilita zajišťují fasádám z plechových kazet, lamel a trapézů trvalé místo na mnoha jedinečných stavebních dílech. Kombinací různých tvarů a barev lze z jakéhokoli objektu docílit dynamičnosti, jedinečnosti a úspěšnosti. Dokonalost zpracování plechových kazet, lamel a trapézových plechů jsou klíčem k trvale efektnímu vzhledu budovy.


Vláknocementové fasádyUšlechtilost a reprezentativní vzhled cementovláknových desek dodají každé stavbě na jedinečnosti. Díky dokonalému opracování frézou s diamantovým nástrojem je zaručena špičková kvalita v každém detailu. Cementovláknité desky poskytují možnost rozehrát naprosto unikátní kombinace v barevnosti jakékoli fasády.


Laminátové fasádyVýjimečnost, trvanlivost a nádherná estetika vysokojakostních fasádních desek umožňují rozehrát jakoukoli stavbu či interiér mnoha barvami a díky dokonalému frézování slinutým karbidem nenechá nikoho na pochybách o dobré volbě pro jakoukoliv realizaci.

Návštěvnost: 748 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.