Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
FKL architects
* 1998 - Dublin, Irsko

Unit 19b, Greenmount Lane, Dublin
tel: (+353) 147 363 50
e-mail:
web:

Studio FKL bylo založeno v Dublinu v roce 1998. Zakládající členové jsou Michelle Fagan, Paul Kelly a Gary Lysaght. Kancelář je zaměřena na současný, ekologicky šetrný design a velmi se soustředí na aplikaci abstraktních nápadů v praxi.
Členové studia FKL přednáší a jejich stavby jsou často součástí výstav jak na národní tak mezinárodní úrovni. FKL také získali několik národních cen za architekturu, byli nominovaní na cenu evropské architektury Mies van der Roheho. Práce FKL byla vystavena na AJ Corus 40 under 40 - cena pro mladé architekty, výstava byla pořádána ve Victoria and Albert Museum v Londýně.

FKL v roce 2006 navrhli irskou část Bienále v Benátkách - s názvem SubUrban to SuperRural - zahrnující teoretické projekty od devíti architektů na téma "urban sprawl" (rozrůstání měst). FKL ve spolupráci s Culture Ireland a Nadací pro Architekturu navštívili s touto výstavou 5 měst. FKL dále spolupracovali na irském návrhu pro slavnostní otevření Lisabonského Trienále 2007.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 8464 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.