Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Fermacell GmbH,  organizační složka Praha picture
Fermacell GmbH, organizační složka Praha
Žitavského 496, 156 00 Praha
tel: +420 296 384 330
fax: +420 296 384 333
web:

Fermacell zaujímá se svojí produkcí více než 35 mil. m² na trhu sádrovláknitých desek nejen v Evropě ale i v České republice dominantní postavení. Zákazníci oceňují nejen široký sortiment a příznivé obchodní podmínky, ale především kompletnost systémových řešení a servis, který Fermacell prostřednictvím svého zastoupení v České republice svým zákazníkům poskytuje. Pracovníci českého zastoupení dodávají na náš trh více než 1 000 000 m² desek ročně s tím, že největší objem dodávek se realizuje pro výrobce a dodavatele montovaných domů na bázi dřevěné konstrukce.
ReferenceSádrovláknité desky FERMACELL

FERMACELL je jak stavební a protipožární deskou tak i deskou do vlhkých místností. Řada testů státních i nezávislých institutů potvrzuje: konstrukce FERMACELL jsou vyráběny racionálně a poskytují nejvyšší míru pevnosti, ochrany proti požáru a hlukové a tepelné izolace.
Podlahové prvky FERMACEL

Podlahové systémy FERMACELL mají tyto prokazatelně rozhodující výhody:
  • účinnou tepelnou ochranu
  • vysokou zvukovou izolaci a kročejovou neprůzvučnost
  • podstatné zvýšení požární ochrany
Deska FERMACELL PowerPanel HD

Stavební desky FERMACELL PowerPanel HD jsou cementovláknité, skelnými vlákny vyztužené sendvičové desky, s lehkou minerální příměsí ve formě keramzitového granulátu (ve střední vrstvě) a recyklované skelné strusky v obou krycích vrstvách.
Dutá podlaha FERMACELL typ MAXifloor

Dutá podlaha FERMACELL typ MAXifloor se skládá z nehořlavé sádrovláknité desky FERMACELL. Podlahová deska je opatřena ze spodní strany specielní vrstvou, odpuzující vodu. Desky jsou pokládány s příčným přesazením a lepeny v profilované spáře podlahovým lepidlem FERMACELL. K vybavení duté podlahy patří řada příslušenství pro domácí a komunikační techniku (jako například revizní otvory, kabelové trasy atd.)


Související články
Návštěvnost: 13702 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.