Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
FAKRO CZECH s.r.o. picture
FAKRO CZECH s.r.o. picture
FAKRO CZECH s.r.o.
Ostravská 555/24, 737 01 Český Těšín
tel: +420 558 712 629
fax: +420 558 712 642
e-mail:
web:

Zlepšujeme komfort bydlení po celém světě. Naše střešní okna a jiné výrobky jsou bezpečné, energeticky úsporné a přátelské k životnímu prostředí.Důraz klademe na:
  • vývoj - silná a pevná pozice mezí světovými lídry stavební branže
  • inovativnost - výrobky bezpečné, energeticky úsporné, které nezatěžují přírodu
  • zodpovědnost – společenská zodpovědnost za zákazníka, obchodního partnera, pracovníka, za životní prostředí
  • nadšení – kreativita, efektivita, satisfakce z práce

Historie
Fakro je soukromá firma založena v roce 1991. Je nejvíce dynamickou a nejrychleji se rozvíjející firmou v odvětví střešních oken na svĕtĕ. Bĕhem nĕkolika let se z malé rodinné firmy stala mezinárodní korporací. Spolupodílníky jsou občané různých států: Velké Británie, Rakouska, Španělska, Holandska, Irska, Německa, Polska, Ruska a Maďarska.

1986
Vznik firmy se datuje od roku 1986. Ryszard Florek – předseda představenstva a majitel firmy zakládá v Tymbarku truhlařskou firmu Florad.
1991
První střešní okno s označením FAKRO sjíždí z výrobní linky v Nowym Sączu - firma je přestěhována z Tymbarku a zároveň mění svůj název.
1994
O tři roky později FAKRO začíná vyrábět pro export - první transport oken směřuje do Holandska. Zanedlouho poté výrobce navazuje obchodní vztahy s Francií a Slovenskem.
1996
Dynamický rozvoj výroby si žádá výstavbu nových prostor. V této době představuje celková plocha všech výrobních hal 100 tisíc metrů čtverečních – pro představu: je to až 10 standardních fotbalových hřišť!
2006
FAKRO je skupinou firem, které představují 5 výrobních závodů v Polsku a 10 zahraničních distribučních firem. Impozantní je rovněž počet zaměstnanců, který se již přehoupl přes dva a půl tisíce!
Každé páté okno prodané v celosvětovém měřítku nese označení FAKRO.
2008
Firma FAKRO vlastní kolem 15 % podílu na světovém trhu střešních oken. Zaměstnává více než 3000 pracovníků. Roční příjem firmy se blíží miliardě polských zlotých. Vlastní hned několik distribučních firem. Je také jedním z nejvíce inovativních podniků s nejmodernějším projekčním zázemím v Polsku (několik desítek patentů).
2010
Firma FAKRO na trh zavádí nejvyšší střešní okno. Okno proSky má zvýšenou osu otáčení a jeho výška dosahuje 180 nebo dokonce 206 cm.
2012
V dubnu 2012 vzniká v České republice oficiální zastoupení FAKRO CZECH s.r.o. Tímto krokem se FAKRO chce ještě více přiblížit svým zákazníkům a zvýšit dostupnost výrobků FAKRO na českém trhu.


Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.