KRAJINÁŘSKÝ/Á ARCHITEKT/KA – JUNIOR - vhodné pro studenty

Contact
Ladislava Šebestová
ladislava.sebestova@loxia.eu
tel. 725738625

Region
Czech
Inserted
29.04.2024 16:49
Získejte praxi při studiu krajinářské architektury a podílejte se na projektech
v týmu špičkových architektů a projektantů.

Baví vás inovativní a zodpovědná architektura? Staňte se součástí LOXIA a podílejte na prestižních projektech jako například nová radnice Prahy 12, obytný soubor Chateau Troja nebo volnočasový areál Jammertal. Je za námi více jak 120 zrealizovaných projektů, řada významných ocenění, a především tým skvělých talentovaných lidí. Navštivte náš web www.loxia.cz a zjistěte mnohem více!

Náplň práce
• Úzká spolupráce s naší zkušenou krajinářskou architektkou
• Podílení se na přípravě koncepcí na konkrétních projektech
• Návštěvy staveb, příprava prezentací a spoluúčast na schůzkách s klienty
• Práce v programech AutoCAD (znalost programu podmínkou) a ArchiCAD (rádi vás naučíme)

Co nabízíme
• Práci na dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce – max 20 hodin týdně
• Časovou flexibilitu – umožníme vám sladit práci se školou!
• Příležitost pro profesní rozvoj
• Nahlédnete pod ruce zkušeným architektům a projektantům a poznáte fungování velkého ateliéru
• Dostanete se k projektům urbanismu, veřejných staveb, administrativních budov, obytných souborů, bytových domů a dalších
• Budete součástí mezinárodního týmu zkušených profesionálů, a především skvělých lidí!
• Místo výkonu práce bude v moderní LOXIA budově v Perucké ulici, na Praze 2, vedle parku Grébovka

Co očekáváme?
• Vzdělání (studium) v oboru – krajinářská architektura (Bc., Ing.)
• Silné kreativní a analytické dovednosti
• Výborné komunikační a týmové dovednosti
• Základní orientace v oboru krajinářské architektury - znalost sortimentu, sadovnických technologií, principů krajinářského designu
• Znalost programů: AutoCAD, SketchUp, Lumion a Adobe Photoshop/InDesign
• Zodpovědnost a vytrvalost při realizaci projektů
• Chuť, učit se a profesně růst

Životopis a ukázku Vašeho portfolia zasílejte na: ladislava.sebestova@loxia.eu.