Projektant/ka - architekt/ka prodejen

Contact
Atribut.eu
prace@atribut.eu
tel. 728384786

Region
Prague, Czech
Inserted
25.04.2024 16:54
Atribut je architektonická a projekční kancelář působící v ČR od roku 2013. Naším záměrem je
poskytovat komplexní služby od prvních úvah o projektu až po jeho realizaci. Máme široké portfolio staveb - od interiérů přes rodinné domy až po bytové do a komerční prostory. Na základě našich zkušeností tvoříme tým přibližně patnácti kolegů a dalších spolupracovníků, který se skládá z architektů, stavebních inženýrů, statiků, inženýrů prostředí budov, atd. A právě do tohoto týmu v současné době hledáme nového kolegu na pozici:

Pracovní náplň:
• Práce na široké škále projektů, od jejich začátků až po realizaci, primárně oblast retailu
• Příprava a vedení projektů, práce v terénu i v kanceláři
• Samostatné vypracování částečných i celých studií a projektových dokumentací
• Koordinace projektů s klienty, profesemi a dodavateli
• Projednání na úřadech a dotčených orgánech státní správy
• Dohled nad realizací

Nabízíme:
• Práci v mladém kolektivu
• Vytížení na plný i částečný úvazek
• Práci na HPP nebo spolupráci s OSVČ
• Možnost odborného a finančního růstu v rámci společnosti
• Práce pro významné klienty (Vodafone, Benu, Bageterie Boulevard, Letiště Praha)
• Možnost podílet se na rozvoji společnosti (vítáme iniciativu a nápady)
• Po zapracování možné čerpání benefitů

Požadavky:
• Vzdělání stavebního nebo architektonického zaměření
• Základní praxe v oboru
• Znalost práce v Autocadu a alespoň základy Revitu
• Organizační schopnosti, samostatnost

Ostatní:
• Pozice vhodná pro zájemce s alespoň základní praxí v oboru
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• Práce kousek od kampusu ČVUT v Dejvicích (kanceláře na Hradčanské)

Své nabídky obsahující stručný životopis posílejte na prace@atribut.eu