Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Urbanismus

Zelný trh
Zelný trh Martin Rosa 25.06.05 23:54
...chtělo to jistě notnou dávku úřednické tuposti a ignorantství aby někoho napadlo vyřešit problém s ucpaností horní části brněnského Zelného trhu parkujícími vozidly instalací sloupků a mezi nimi prověšeného řetězu ve výšce právě takové, aby to odradilo člověka od jeho překročení ale nedostatečné pro zabránění hrozivým zakopnutím omladiny pokukující po uprostřed takto vytvořené plochy zapomenutém automobilu (jak s níma si ven?) či opodál každodenné parkujícím Ferrari. Od lidí, snažících se najít, kde že nechal tesař díru, v touze překonat toto prostranství diagonálně, si člověk vyslechne taková slova, která tento prostor nepamatuje ani od dávno zde klečících dlaždičů. Že další nový řetěz pro odříznutí členy Balbínovy poetické strany (tentokrát bez výčitek svědomí, že jej alespoň ukoval umělec)? Co kdyby se v tomto prostoru nedejbože shlukovali místo aut lidé, že ano?
zelný trh utečenec ze Zoo 18.10.05 21:44
popíjijící třeba burčák co pane Rosa?
Zelný trh Kowi 19.10.05 02:00
Nedá mi než reagovat na to již zmíněné Ferrari Nyní tam parkuje Lamborghini Diablo :D Řetěz neřetěz - Lambo je Lambo Kéž by mi jednou auto této značky zavítalo do mé funkcionalistické garáže

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.