Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Soutěže

soutěž TONDACH
soutěž TONDACH pavel 07.09.06 12:20
Dobrý den, rád bych se s vámi podělil s jedním zajímavým poznatkem. Syn se nedávno zúčastnil "soutěže" na projekt rodinného domu s firmou TONDACH, kam mohli svoji práci poslat studenti všech středních a vysokých škol se stavebním zaměřením. Značně skeptický jsem byl už po přečtení pravidel. O vítězi totiž rozhodoval, spíše než kvalita projektu, spravný odhad počtu účastníků soutěže. Překvapení mi vcelku přichystalo jméno vítěze. Jeho příjmení je totiž stejné jako příjmení děkana Fakulty archikektury brněnské VUT. Nevím jestli je to pouze shoda jmen, ale toto příjmení mi zase nepříjde tak frekventované... Navíc vítěz přesně tipnul, že se zúčastní 27 studentů z celé republiky. Tím nechci zpochybňovat kvalitu jeho návrhu, nebo schopnost správného odhadu. Firmu TONDACH bych však chtěl požádat, aby u další soutěže pozvala k vyhodnocení výsledků odborníky z řad architektů, kteří by kvalitu pro ně anonimních návrhů objektivně posoudili. Myslím, že by to velmi prospělo průhlednosti soutěže a snad i její prestiži mezi studenty...
řešení Jan Kratochvíl 07.09.06 21:56
Navrhuji, aby si Ondra změnil příjmení nebo aby přestal být tak dobrej
Nechápu, proč využíváte archiweb k oslovení společnosti Tondach. Pokud máte k jejich práci připomínky, napište přímo jim. Na archiwebu bolístku vašemu synovi nikdo nepofouká.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.