Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Soutěže

Tvrdonice - smuteční síň
Tvrdonice - smuteční síň Corsini 16.09.13 07:53
Toto je architektonická soutěž, jakou hned tak neuvidíte: spřátelený projektant udělal dva kvalitní návrhy a na obecním webu lze pro jeden z nich hlasovat...
http://breclavsky.denik.cz/zpravy_region/dockali-se-po-ctyri ceti-letech-vznikne-v-tvrdonicich-smutecni-sin-20130910.html
http://www.tvrdonice.cz/
podivení se podivený 16.09.13 16:04
...čemu se divíte.? to je v české kotlině už normál.
co si myslet o jiných architektonických soutěžích? -myslíte, že to je jinak? jen v tom, že vybraný "autor" dělá většinou jen jeden návrh.

druhý profesní paradox je to, že se nám již v inzerci objevují placené stáže pro studenty. zajímavé je, že se jedná o skutečně renomované kanceláře.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.