Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Celulóza - izolační desky na fasády
Celulóza - izolační desky na fasády Radim Václavík 03.11.07 15:50
Zdravím všechny.
Dá se v ČR dodat izolační deska z celulózy do provětrané fasády? (Jako alternativa za izolační vlnu) Mám klienty ze Švýcarska, kteří nic jiného nechtějí. Ve formě izolační desky jsme zatím nenašli dodavatele. Díky za případné reakce.
Celulóza - izolační desky na fasády tomas g 03.11.07 18:10
v cechach neviem, na slovensku izolacie z celulozy vyraba smrecina. http://www.smrecina.sk/index.php?id=2&idc=3&mitem=14
dodavatel Radim Václavík 03.11.07 20:24
Už mám i českého - www.insowool.cz. Díky

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.