Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

formular - vyjadreni sousedu
formular - vyjadreni sousedu petr novosad 28.08.07 08:55
Dobry den,

chceme stavet RD, studii mame a na urade nam rekli, ze potrebuji vyjadreni sousedu k umisteni stavby. Netusite, odkud bych mohl nejaky formular / mustr stahnout? dekuji, pekny den
vyjádření sousedů radek 28.08.07 19:49
Podle mé zkušenosti stačí napsat dokument, ve kterém bude uvedeno, že majitelé sousedních pozemků (jméno, adresa, číslo pozemku podle kat. mapy) byli seznámeni seznámeni a souhlasí se záměrem investora (uvést to samé, jako v závorce výše). Pokud chcete, zašlu Vám dokument mailem..
.... štěpán 28.08.07 21:19
většinou postačuje, když tento souhlas bude zapsán například na situaci k Vašemu záměru... tedy že majitelé sousedních pozemků a nemovitostí na nich souhlasí s Vaším záměrem, nemají žádných připomínek ani námitek ... (v podstatě totéž co psal radek
... o.c. 28.08.07 23:43
Hele to je úlet. Já bych navrhoval zavést rubriku Poradenstvi zadarmo, aneb architekti proti architektuře. Ten člověk říká - studii máme - a kromě vyjadření sousedů a drobné rady od přeochotných kolegů mu už nic nechybí k tomu, aby znetvořil další kousek naší původně krásné země nějakou polovičatou nestvůrou. Zlaté české ručičky. Co Čech - to Architekt. Vsadil bych se, že elektriku si bude montovat sám.
pro o.c. A.J.K. 29.08.07 06:25
pan Novosad se nikde ve svem prostem dotazu nezminuje o tom,za by si studii domkuvypracoval sam - dotaz je prosty,totiz jestli je nutno mit ofiko formular --- mimochodem,podle studie tezko neco postavi,ale predbezne vyjadreni sousedu na jejim zaklade dostat muze - otazkou je,co ze studie zbyde,az to vezmou do ruky ambiciozni odbornici - tahaci car,poslusne respektujici " zasadni " pripominky uredniku - jiste neni zadnym epochalnim objevem,ze v Cesku pomerne casto "projektuji" urednici - soudim alespon podle mnoha "nestvur",nebo paskvilu,jimz se to jen hemzi.
re: petr novosad 29.08.07 09:41
Vazeny o.c., nevim kde ctete ze si "elektriku" budu montovat sam. Studii nam vypracoval architekt a protoze nejsem ani pravnik tak jsem se zeptal, jestli neni potreba pro vyjadreni sousedu oficialni formular s odkazy na X paragrafu. Lide pred vami mi slusne odpovedeli ze neni treba, za to jim dekuji. Vase urazky o polovicatych nestvurach a zlatych ceskych rucickach si prosim odpustte, jsou opravdu mimo mistu. P. Novosad
to o.c. ajaj 29.08.07 11:50
taky mi prijde, ze o.c. tentokrat prestřelil...proc by se nemohl zeptat? navic to ze se pta tady a ne na strankach reality.idnes uz svedci alespon o nejakem zajmu o architekturu... a nejhorsi jsou s odpustenim kecy o "poradnestvi zadarmo"..to je fakt humac...
>
to O.C. M.N. 30.08.07 09:23
ve snaze o zachovani prestize architektury nam O.C. nakydal hnuj na vlastni dvorecek
... o.c. 30.08.07 16:47
no tak pardon, asi jsem to prehnal, mne je jen divne, proc se pan Novosad nezepta sveho architekta. Ten by to prece mel 1. vedet, a 2. dokreslit az do provadecky. Nemuzu si pomoci, neco tu neni standartni.
čeština Albrecht Kolin 30.08.07 19:16
Vážený(á) o.c.,
co čech to architekt sice možná, ale Vy, jako čech máte problémy i s češtinou... Standardní se píše s "D" a Čech je příjmení. Jestli Vy jste architekt, či projetant, tak potěš. Stydím se za Vás a za Vaše výroky. Alespoň, že číst snad umíte... Zdraví Revaj
re: lekce češtiny p. Albrechta Kolína Revaje o.c. 30.08.07 23:59
Mno, překlepy jste mi opravil, ale k věci jste se vyjádřit nedokázal.
Abych to upřesnil - první příspěvek pana Novosada se dá velmi dobře vykládat tak, že pan Novosad chce stavět dům, studii už má a aby mohl stavět, chybí mu souhlas úřadu a sousedů. Pokud je to tak, je nanejvýš pravděpodobné, že ta stavba nedopadne dobře. Podle pouhé studie se prostě stavět dobře nedá. Je jediná možnost, a sice ta, aby stavbu architekt dotáhl až do konce. Proč tedy tady ta otázka vůbec padla, navíc tak daleko od autora studie?? Úřední předpis navíc podle mne není věc k nějaké diskuzi,? já jsem myslel, že tady je server o architektuře?!?
Proto navrhuji sever poradenství zdarma, na tom není nic nezdvořilého. Efekt by byl jasný - architekti proti architektuře, na tom trvám.
Má narážka na to, kdo bude v tom domě dělat rozvod elektřiny, jakkoliv byla asi zbrklá a přehnaná, byla pouhou nadsázkou, to pozná každý průměrný češtinář. Podobně jako páně Kolínova domněnka o mé hraniční schopnosti číst. Kritizujete-li tedy něco, pane Kolíne, nečiňte to sám.
Zdravím, o.c.
radek petr 29.05.08 12:46
Dobrý den, Radku,

mám stejný problém, jako Petr a pokud by to bylo jen trochu možné, chci vás poprosit o zaslání dokumentu, který jste mu nabízel.

Děkuji

Petr Tomášek
vyjádření sousedů s umístením stavby radek 26.08.09 13:18
Dobr7 den ,p.Radku mám zájem onávrh dokumentu, který jste nabízel p.Petrovi.děkuji J.Hlaváček
?? vga 26.08.09 17:21
..pánové, stačí prosurfovat net - dnes jsem to zrovna hledala a stačilo na to 5minut...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.