Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

bydleni v nadmorske vysce 500 m
bydleni v nadmorske vysce 500 m maja 12.10.04 11:16
Zajímalo by mě co doporučujete pro takovéto bydlení. Jaký typ střechy, zateplení... a vůbec jaký typ stavby, tedy v tomto případě rodinného domu, do krajiny typu "želary". předem děkuji
Re: bydleni v nadmorske vysce 500 m Jan Kratochvíl 12.10.04 12:34
Pokud jde o krajinu Želary, pak jedině srub a na střechu došky. Myslím si však, že současné materiály dovolují zcela chladnokrevně použít plochou střechu, dům může být i z betonu atd. Podívejme se třeba na švýcarskou architekturu... Hodně záleží na kontextu stavby, geniu loci atd. Když tak pošlete nějakou fotku !
500 mnm Jana 13.02.14 23:04
Tedy ja jsem zila do maturity v Pribrami, je to cca 500 m nad morem - a troksu se musim smat. Neni to zadna Aljaska, i kdyz je tam trosku vic snehu nez v Praze...Jde nejen o vysku, ale ostatni aspekty - vetrnost, mrazove kotlny a tak...ale byla bych dost v klidu

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.