Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Men in black
Men in black jk 10.06.04 09:01
Nevíte někdo, proč všichni architekti chodí oblíkaní v černé?
Re: Men in black Martin Rosa 21.06.04 15:25
Nemáš pravdu, v černé a oranžové.
Re: Men in black Jan Kratochvíl 21.06.04 19:38
Martin mě vždycky dostane...

Re: Men in black Martin Rosa 22.06.04 09:13
Přesně tak. Jako moje dvojče
Re: Man and rose... Alice z.z. 24.06.04 20:23
Snad neurazim:Krásné téma Muži v černém a oranžovém jako kdyby ovšem signalizovalo do světa, že redakce na Moravě někde ztratila téma. Že neexistuje parádní investigativní kauza Roubik v Liberci, nebo parádní blábol poroty Grand Prix, která fantasticky rozumuje nad legračnim domečkem- Nebo když jsem tuhle zabrousila na stránky Respektu, našla jsem tam jinak šviháka Zděnka Lukeše, jak dusí profesora Přikryla v galerii v Lounech pod názvem Nepřátelská architektura!! Nojo, ale mužskej rozum v černém nasadil tomuhle webbu skvělé růžové brýle. Tak se chlapče drž. Alice za zrcadlem
Re: Man and rose... Jan Kratochvíl 25.06.04 09:06
Tak založte nové téma v naší diskusi, není nic snazšího ;o) Mimochodem Zdeněk Lukeš moderní architektuře moc nerozumí... O Grand Prix napíšeme, ale až si konečně otevřu posledního Architekta a podívám se, kdo všechno byl do GP přihlášen... Víte jak založit nové téma? Vstupte do nějakého fóra - Třeba Architektura v ČR, dole v tabulce Nová rubrika vyplňte kolonky a dejte přidat. Jak rád s Vámi budu diskutovat !!!
Re: Man and rose... Racek 01.07.04 21:27
Jo, Alenko, klidně uschni za zrcadlem!! Diskuse o pravdě? Na to holčičko hezky rychle a úspěšně zapomeň! Leda zaprášený témata, považ, nebo právě proč se navlíkaj do černejch sak… Loni prý Archiweb v pohodě udělil cenu kámošovi Kouckýmu ze Zlatýho řezu, se kterým se web druží. Strkaj si to mezi sebou jako bago. Český portályo architektuře? Sem zvedav, komu da web cenu letos. E-architekt. Je snad školní, totiž zase patří snad fakultě, ale Vaněk - šéfredaktor si to zprivatizoval a na portále v klídku inzeruje vlastní firmu. Napsal jednou, že to teda není korupce, je na tom ale domluvený s děkanem…A ty se ptáš na nějakýho Roubika? Chacha. Nevyrazili ho z pražské fakulty? Co se tu o nem doctes? A v Liberci mají zase Ideon - jenže roztomilá Alenko, ten je jedna ruka s Archiwebem a E-architektem. Teda to propagujou. Otevírám je jenom když je venku ale doopravdy hic. Tvůj Chechtal
Re: Man and rose... Jan Kratochvíl 09.07.04 23:37
Upřímně nechápu, co vám na českých serverech o architektuře vadí. Kdybyste se raději vyjadřoval o podivných grantových řízeních u NČA, kde jde o poměrně slušné peníze. Na základě chování těchto subjektů dochází k deformaci našich webů, které pak nejsou nezávislé atd. Jinak nemůžu za to, že pan architekt Koucký je jedním ze členů redakční rady Zlatého řezu. Musíte se s tím smířit. Zlatý řez nás v současnosti nijak nepodporuje.
Man and black kaka 08.08.06 21:48
Toto téma je nesmírně zajímavé!!! Bez čuriny... Jak člověk vypadá a jak se obléká, dosti prozrazuje o své povaze. Oblečení "podléhá" módě a ta určuje, kudy vítr vane. My můžeme býti "in", či "out" a nebo máme třetí možnost, býti sví. A že architekti chodí vesměs všici v černé ukazuje na ten fakt, že jim už nezbývá fantazie. A nebo naopak, černé se tzv. oddali, jelikož je to barva vážná, moudrá a v neposlední řadě zeštíhluje. A taky prostě nic nezkazí.
oblekani ... neni to tak cernobile :)) adam 09.08.06 11:26
http://verona.kky.vslib.cz/archit2/?action=text&id=347&react ions=true

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.