Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

nemetschek?
nemetschek? jan zahradilek 17.12.03 14:14
mel bych takovou trapnou otazku na panna Kratochvila,
videl jsem na e-architektovi vasi preddiplomni praci.tama bylo tusim postindusrialni mesto nebo tak nejak.co me ale zajima je program ve kterem jste to delel.ty kolaze se me zdaji velice vkusne,ja delam v archicadu,kde se da ta vselicos nastavit(myslim v rezech atd.),ale tak dobre to nevypada.takze pokud to neni tajemstvi,tak me poradte.
Re: nemetschek? praktisch 17.12.03 18:20
ja by som to tiez odhadol na nemetschek, podla stylu kot.
Re: nemetschek? praktisch 17.12.03 18:31
ja by som to tiez odhadol na nemetschek, podla stylu kot.
Re: nemetschek? Jan Kratochvíl 17.12.03 22:35
Základní virtuální model je udělán v Nemetschekově Allplanu 16, pak vypočítáno stínování do 2D. Do další fólie nasázeny vyfillované stafáže, které překryjí fólii se stínováním. Vytištěno z Allplanu do EPS, načteno ve Photoshopu, doladěny barvy v závislosti na plotru a odevzdáno. Velmi rychlé - za semestr jsem udělal kromě regulačního výkresu a ekonomie území 5 proměstských domů. Během práce mne neustále doprovázelo dialogové okno s hláškou o tom, že používám studentskou verzi a i na výkresech je tato popiska, ale to už k tomu patří ;o)

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.