Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Projekt dvojgaráže
Projekt dvojgaráže Projektant junior 10.07.16 00:16
Hezký den,
chceme doma stavět dvojgaráž, která bude mít cca 55m2. Bude zděná se sedlovou střechou a je na ni potřeba stavební povolení. Chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se stavebním úřadem, jestli jim stačí jednoduchý projekt nebo vyžadují vše do podrobností, tzn. projekt pro provádění stavby. Bude jim stačit půdorys objektu se všemi legendami, charakteristické řezy, pohledy, výkres krovu + základů a nějaká situace? Jde o to, že mám stavební vzdělání (SOŠ + část VŠ) a nějaké stavební výkresy jsem už kreslil, ale nikdy jsem neřešil stavební povolení jako celek a nejvíc se bojím právě této dokumentace. Dokáži navrhnout celé technické řešení garáže a zakreslit to, ale nikdy jsem se nesetkal s pohledem stavebního úřadu jak moc to řeší. Budu moc rád za jakékoliv zkušenosti.
Dokumentace pro DSP: Winter 10.07.16 11:16
Rozsah a strukturu dokumentace pro DSP přesně stanoví vyhláška 499/2006 Sb, krom stavebních výkresů a situací je třeba doložit přesně strukturovanou zprávu a hlavně nezapomenout na výkresy profesí (elektřina, voda...). Pozor, vše musí být autorizováno. Co se týká "pohledu úředníka" záleží úřad od úřadu, ale pokud nestavíte v Karviné, většinou stačí něco jako prokótovaná studie s popisem materiálů. Půdorysy, řezy pohledy.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.