Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Autorizace a uznávání praxe z živnosti
Autorizace a uznávání praxe z živnosti Tereza 14.03.16 07:33
Dobrý den,
mám dotaz, na který nemohu najít odpověď: pokud pracuji jako absolvent na volnou živnost, jak správně postupovat k uznání tříleté praxe pro autorizaci? Ano, musím změnit živnost na vázanou, a nechat se za sebe zaručit již autorizovaného architekta. Jak se ale situace řeší, pokud nebudu pracovat celé tři roky pro jeden ateliér, nýbrž vystřídám například dva až tři různé? A druhým bodem je plynulost tří let - mohu je přerušit nevykonáváním praxe, například z důvodu změny ateliéru (mezidobí při hledání nového) nebo mateřskou?

Velmi děkuji za odpověď zkušeným s touto problematikou.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.