Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

rekonstrukcia bytu
rekonstrukcia bytu anika 16.02.13 21:28
Dobry den. Ako navrhujete farebnost bytu? Mozeme dat parkety ovnakej farby ako zarubne a dvere? Alebo rozdielne odtiene? dakujem za vas nazor
barevnost Karel 19.02.13 11:55
Já doporučuji určitě rozdílné odstíny. Samozřejmě to závisí i na barevnosti stěn. Nejlepší kombinace je světle zelená na stěnách, žlutá podlaha a fialové dveře v růžových zárubních.
add barevnost dfgh 19.02.13 16:47
Kolega nezmínil strop, zde bych doporučil tzv. "hvězdné nebe", jako základ černou, a na to cákance tou žlutou co Vám zbude z podlahy. Ale samozřejmě to musí dělat pouze zkušený vyučený malíř/lakýrník se všemi atesty a absolvovanými školeními.
Interiér Igor 19.02.13 18:07
Dobrý den pane Karel. Moc se nám zamlouvá Váš pohled na barevnost. Rádi bychom si nechali navrhnout interiér. Mužete mě prosím kontaktovat na mail ? marketing@rosenberg.cz Díky.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.