Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

rekonstrukce bytu v rodinném domě z roku 1933
rekonstrukce bytu v rodinném domě z roku 1933 Pavel 03.12.12 20:18
Dobrý den, chystáme se na celkovou rekonstrukci bytu 2+1 v rodinném domě, který byl postaven v roce 1933. Máme v plánu byt rozšířit o jeden pokoj jako půdní vestavbu a chtěli bychom v bytě zvětšit koupelnu. Přemýšlíme o službách bytového projektenta, protože nevíme jak některé změny provést, aby jsme prostor využili co nejlépe. Prosím poraďte na koho se obrátit? Děkuji Pavel
rekonstrukce bytu v rodinném domě z roku 1933 Pavel 04.12.12 20:12
Omlouvám se, neuvedl jsem velmi důležitou věc. Byt se nachází v lokalitě Brno-Venkov (Vyškovsko). Děkuji prozatím všem, kteří se nám ozvali, jenže až od Prahy

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.