Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

kvalitní notebook na projektování_??
kvalitní notebook na projektování_?? David 16.04.12 19:54
Dobrý den všem. Potřeboval bych poradit... Chci koupit notebook, který bude zvládat programy jako je Archicad a podobné a nebude se mi při pracích a dělání vitualizací sekat.. Můžete mi někdo ze zkušenosti poradit značku nebo přímo konkrétní notebook..?Děkuji.
re: David vga 17.04.12 10:05
Notbook na vizualizace není zrovna nejvhodnější, lepší je PC, ale slušný noťas i tohle může zvládnout s chladicí podložkou Určitě Core-i7, minimum 8GB RAM, na velikosti disku tolik nezáleží - stejně skončíš s exterňáčem nebo SSD diskem a pochopitelně dobrou grafickou kartu....cena kolem 40.000,- a váha kolem 3kg...lepší varianta je kvalitní domácí PC a do školy tablet, nebo netbook už jen s přetaženými grafickými výstupy...
hliníkovej miláček Lenka 17.04.12 11:44
vga má pravdu, vskutku je lepší mít pevný komp, ale já sama to tak nemám. Před měsícem jsem si pořídila HP elitebook 8560w a mohu jen doporučit. K tomu kvalitní monitor a je vystaráno
Notebook Terez 20.04.12 08:23
http://www.alza.cz/samsung-r780-cerveny-d154330.htm
Tenhle mám já a můžu jen doporučit, kupovala jsem si ho taky hlavně na projektování.Je dobrý, že to má 17" monitor a archiCAD mi to rozjelo vždycky v pohodě. Sice jsem žádný velký projekty nedělala - všechno tak kolem 2000-3000kB a všechno šlapalo pěkně. Chladící podložku nemám, akorát tak po 5 hodinách projektování se začal zahřívat, jinak žádný problémy
Stál něco kolem 27 000 letos už je zas levnější. Mám ho zhruba rok a půl. Do školy mi v pohodě stačil a doufám, že i na vysokou bude stačit
re Terez vga 20.04.12 13:53
Má "slabší" procesor a projekt kolem 3mega je hodně málo. S Maxem na něm budeš mít problém, bude se ti kousat... a podložku si kup. Nestojí zas tolik... jen tě nechci vidět jak ho taháš do školy a ze školy. Ty tři kila se pěkně pronesou.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.