Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

Uplatnění v praxi
Uplatnění v praxi Vojta 09.08.11 18:09
Dobrý den,
potřeboval bych poradit. studuji stavební VŠ a nemůžu se rozhodnout jestli mám jít dál na nějakou profesi (například VZT) nebo zůstat na pozemních stavbách. Oba obory mě baví a nevadilo by mi se jimi v budoucnu živit. Proto bych ocenil nějakou radu jak je to u těchto oborů s uplatněním, ohodnocením, náročností atd. Předem děkuji za všechny odpovědi.
Praxe Radek 14.08.11 18:26
Pokud jste dobrý matematik doporučuju dat se na statiku, statik je mezi stavari jak zubar mezi doktory. Uplatnění je dobre a šikovný statik zije na lepší úrovni než projektant jakékoliv dílčí specializace.... Ale jinak se to dá takhle těžko zjednodušovat, proste dělejte to, co Vám jde nejlíp....

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.