Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

plat projektanta se středoškolským vzděláním
plat projektanta se středoškolským vzděláním honza 09.06.11 15:43
Chtěl bych se zeptat architektů, projektantů jak by ocenili práci projektanta pozemních staveb jako zaměstnance se středoškolským vzděláním a 3,5 roku praxe. Schopný pracovat samostatně(s občasnou konzultací) od návrhu stavby až po realizaci (vyjma řešení statiky). Schopnost pracovat v Cadkonu a Archicadu, popř corel, office atd, Díky
platy Petr 10.06.11 10:51
No, vzhledem k tomu, že u nás v ateliéru dělá pozemáka inženýr s 15 lety praxe za 13 tisíc hrubého a my absolventi architektury krátce po VŠ máme necelých 9, si to spočítej. Pokud ti jde o peníze, tak v dnešní době pochodíš lépe u pokladny v Hypernově.
RE:platy Joseph 11.06.11 20:36
Petře, to je myšleno vážně? Tomu se mi vůbec nechce věřit...Ty jsi studoval ČVUT FSv Architektura a stavitelství, či jinou univerzitu? To jsou opravdu směšné částky.
Re: Bruno 13.06.11 10:49
Na to neexistuje odpověď. Záleží na prosperitě firmy, dovednostech, znalostech. Jsou např. architekti, kteří zvládají pouze architekturu, technické věci ne a naopak. Pokud máš takové dovednosti, že zvládáš věci lépe než architekt, můžeš dostat třeba 2x více než on, nebo taky 2x méně. A z mojí zkušenosti, pokud umíš, je mi srdečně jedno jaké máš vzdělání. Nikdo ti nedá uspokojivou odpověď.
re honza 13.06.11 13:19
No petře to by mě zajímalo, kde pracuješ... Co jsem se ptal tady po plzni, tak je to tak 16-20 hrubýho + peníze bokem nebo na živnosťák, čistýho to vyšlo tak na 16-24, dle praxe a schopností...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.