Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekční praxe

kancelář/atelier/ nabídka prostoru
kancelář/atelier/ nabídka prostoru Free design 14.10.10 14:00
Nabizime misto ve společném atelieru v ulici Husitská na Žižkově. Chystame se pronajmout si pekny, nove rekonstruovany sklepni prostor (75m2), ktery je na nas moc velky a shanime nekoho k nam. Jsme architekti (arch+inter+dsgn) 4 lidi. Shanime 1-3 lidi napr. architekty, designery na volne noze, nebo kohokoliv v pohode. O najem bychom se podelili pomernou casti. Dohodnem se. Prostor je to tento:
http://www.eurocont-reality.cz/Nemovitosti/007440.html
kontakt:
mail: vlach@free-design.cz
tel.: 776158976

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.